Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jaworzyna Krynicka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
442 odpowiedzi w tym temacie

#441 Estka

Estka

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1478 postów
  • Na forum od: 01.2015
1813

Napisano 16 styczeń 2020 - 13:11

Kto był dzisiaj na Jaworzynie, ten wygrał wszystko! Co za widoki, co za warunki, co za zima! Warunki od rana fenomenalne wszędzie.

Natomiast największą niespodzianką dzisiaj był pogoda. Spójrzcie na te zdjęcia :)

Kurczę, myślałam o innym ośrodku, ale to zdjęcie 0883 trochę mi namieszało...

Bądź tak miły i zapytaj kogoś z obsługi, czy na przełom stycznia i lutego przygotują taki sam widok?  ;) 

#442 martin TDM

martin TDM

Użytkownik

• PipPipPip
  • 474 postów
  • Na forum od: 01.2011
207
  • Umiejętności: 6
  • Nowy Sącz/Gorlice

Napisano 16 styczeń 2020 - 13:51

Dzięki za relację i zdjęcia, chyba wybiorę się jakoś na dniach pojeździć na piąteczce i nie tylko  :) 

Pisali że trasa 2A ruszy w weekend, ale nie wiem czy piątek czy dopiero sobota.

Jakbys się wybieral jakos w weekend to dawaj znac :D 

#443 loockas

loockas

Użytkownik

• PipPip
  • 232 postów
  • Na forum od: 01.2016
261
  • Umiejętności: 1
  • Imielin

Napisano 10 luty 2020 - 11:10

Nieplanowo wczoraj znowu wylądowałem na Jaworzynie :)

Czynne wszystkie trasy poza 4. Tzn 6 niby zamknięta, ale otwarta... nawet siatki nie było. Domyślam się, że chodziło o pracujące armatki. Warunki od rana świetne. Nocny mróz zrobił swoje i trasy pozostałe twarde nawet do 13:00. Wiadomo, że jakieś odsypy już się na stromszych trasach pojawiały, ale zdecydowanie były to najlepsze warunki jakie w tym roku spotkałem na Jaworzynie. Najlepsze warunki chyba na 5-tce. Nowością dla mnie w tym sezonie było w końcu odwiedzenie trasy 2A, która w początkiem stycznia była nieczynna. Niestety problemem jest brak otwartej trasy nr 4, a wraz z nią orczyka pozwalającego wydostać się z 2A. Jedyna droga powrotu to orczyk przy trasie nr 2, który nie wyrabiał :) Natomiast co do trasy nr 4, to zjechałem nią dwa razy (przepraszam, ale to moja ulubiona trasa i nie mogłem sobie odmówić...) :) Poza tym przy obleganej gondoli, aż żal było nie zjechać 4-ka by dostać się do 2A :) Trasa jest przejezdna, ale widać że pokrywa śniegu nie jest duża. Są dwa większe przetarcia do ziemi, które trzeba ominąć. Obawiam się, że uruchomienie tej nasłonecznionej trasy spowodowałoby jej szybką degradację. 

Natomiast w Krynicy piękna zima. Zazdroszczę obecnym feriowiczom :)

Załączone miniatury

• IMG_1015.jpeg
  • IMG_0999.jpeg
  • IMG_1003.jpeg
  • IMG_1007.jpeg
  • IMG_1009.jpeg
  • IMG_1010.jpeg
  • IMG_1012.jpeg
  • IMG_1014.jpeg
  • IMG_1018.jpeg