Skocz do zawartości

Austria zamknięta od poniedziałku!!! Idiotyzm trwa...


Gabrik

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Robur82 napisał:

A czytałeś papier który Ci posunęli jak się "szczepiłeś" lub aplikowałeś preparat?

Widziałeś tam gdzieś słowo szczepionka?

Czy nawet nie doczytałeś, że bierzesz udział w eksperymencie medycznym?

Jaki myszki w laboratorium

Sądzę, że moja wiedza na temat tego preparatu, jego powstawania, działania i skuteczności znacznie przekracza cokolwiek zawartego w takim papierze. Zapewniam Cię, że zapomniałem już na jego temat znacznie więcej niż kiedykolwiek przeczytasz. Taką mam pracę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chertan napisał:

Sądzę, że moja wiedza na temat tego preparatu, jego powstawania, działania i skuteczności znacznie przekracza cokolwiek zawartego w takim papierze. Zapewniam Cię, że zapomniałem już na jego temat znacznie więcej niż kiedykolwiek przeczytasz. Taką mam pracę. 

Fachura.😗

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kuba99 napisał:

A dlaczego skracają ważność paszportów covidovych, bo głupio zlikwidować od razu?

Bo trzeba zaszprycować wszystkich

a 20%, pierwsze 2 dawki sobie załatwiło

Ale jaki jest cel aż takiej nagonki na to?

A Doktorki szkolone w nowym wieku, leczą tak jak ich wyszkolono,  program i książki do nauki mocno były opracowywane przez lobby koncernów medycznych. Innych skutecznych dawnych, tanich metod leczenia nie uznają. Lekarzom którzy leczą inaczej niż by twórcy obecnej medycyny widzieli, zabierają uprawnienia, Normalnie jak w czasach międzywojennych.

Niestety lekarzy mamy takich jak system ich wyszkolił i wydaje im się , że tak ma być. zupełnie jak z ruską historią na temat II wojny światowej

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lucky_luke napisał:

Chłopie, co Ty piszesz??? Brak słów...

PS. Mój stosunek do szczepień nie jest tu ważny

Ależ wiem o czym pisze. Przez ciuli, którzy się nie szczepią, a potem nie trzymają dystansu umierają moi znajomi. Nie chcesz się szczepić, nie szczep się i siedź w domu, a nie zapierdalaj po sklepie bez maski z wielkim frazesem na ustach jaki to jesteś wolny, bo tak zachowują się wszyscy płaskoziemcy których znam, a skoro oni nie szanują mnie dlaczego ja mam ich szanować. Myślisz że wszyscy na świecie fałszują statystyki, podają fałszywe dane dotyczące zachorowań? Obudź się, dla kogo mają fałszować, dla czterech koncernów farmaceutycznych? Szczepionka na covid nawet nie jest ich podstawowym biznesem. Dla ułatwienia podam Ci info że w Izraelu jest tragedia, mają dziennie 7000 zachorowań, wiesz ile jest tam ciężkich przypadków 100, 100 osób u nas jednego dnia umiera 500-700. No ale przecież to są sfałszowane dane, zapomniałem.

Pozdrawia myszka biorąca udział w eksperymencie medycznym.

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, WujB napisał:

Ależ wiem o czym pisze. Przez ciuli, którzy się nie szczepią, a potem nie trzymają dystansu umierają moi znajomi. Nie chcesz się szczepić, nie szczep się i siedź w domu, a nie zapierdalaj po sklepie bez maski z wielkim frazesem na ustach jaki to jesteś wolny, bo tak zachowują się wszyscy płaskoziemcy których znam, a skoro oni nie szanują mnie dlaczego ja mam ich szanować. Myślisz że wszyscy na świecie fałszują statystyki, podają fałszywe dane dotyczące zachorowań? Obudź się, dla kogo mają fałszować, dla czterech koncernów farmaceutycznych? Szczepionka na covid nawet nie jest ich podstawowym biznesem. Dla ułatwienia podam Ci info że w Izraelu jest tragedia, mają dziennie 7000 zachorowań, wiesz ile jest tam ciężkich przypadków 100, 100 osób u nas jednego dnia umiera 500-700. No ale przecież to są sfałszowane dane, zapomniałem.

Pozdrawia myszka biorąca udział w eksperymencie medycznym.

 

 

Na lato załóż sobie sieci rybackie w oknach jako panaceum na komary, żeby znajomi nie umierali na malarie.🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, WujB napisał:

Ależ wiem o czym pisze. Przez ciuli, którzy się nie szczepią, a potem nie trzymają dystansu umierają moi znajomi. Nie chcesz się szczepić, nie szczep się i siedź w domu, a nie zapierdalaj po sklepie bez maski z wielkim frazesem na ustach jaki to jesteś wolny, bo tak zachowują się wszyscy płaskoziemcy których znam, a skoro oni nie szanują mnie dlaczego ja mam ich szanować. Myślisz że wszyscy na świecie fałszują statystyki, podają fałszywe dane dotyczące zachorowań? Obudź się, dla kogo mają fałszować, dla czterech koncernów farmaceutycznych? Szczepionka na covid nawet nie jest ich podstawowym biznesem. Dla ułatwienia podam Ci info że w Izraelu jest tragedia, mają dziennie 7000 zachorowań, wiesz ile jest tam ciężkich przypadków 100, 100 osób u nas jednego dnia umiera 500-700. No ale przecież to są sfałszowane dane, zapomniałem.

Pozdrawia myszka biorąca udział w eksperymencie medycznym.

 

 

Miałem nadzieje, że poprzednim postem się zagalopowałeś, ale nie; brniesz dalej. Nie stawiaj znaku równości między brakiem szacunku a życzeniem śmierci. Bez odbioru. 

Edytowane przez lucky_luke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, WujB napisał:

Ależ wiem o czym pisze. Przez ciuli, którzy się nie szczepią, a potem nie trzymają dystansu umierają moi znajomi. Nie chcesz się szczepić, nie szczep się i siedź w domu, a nie zapierdalaj po sklepie bez maski z wielkim frazesem na ustach jaki to jesteś wolny, bo tak zachowują się wszyscy płaskoziemcy których znam, a skoro oni nie szanują mnie dlaczego ja mam ich szanować. Myślisz że wszyscy na świecie fałszują statystyki, podają fałszywe dane dotyczące zachorowań? Obudź się, dla kogo mają fałszować, dla czterech koncernów farmaceutycznych? Szczepionka na covid nawet nie jest ich podstawowym biznesem. Dla ułatwienia podam Ci info że w Izraelu jest tragedia, mają dziennie 7000 zachorowań, wiesz ile jest tam ciężkich przypadków 100, 100 osób u nas jednego dnia umiera 500-700. No ale przecież to są sfałszowane dane, zapomniałem.

Pozdrawia myszka biorąca udział w eksperymencie medycznym.

Sam sobie przeczysz. Skąd ta tragedia (zachorowań) W Izraelu?

Nie ma żadnych sensownych danych, które by potwierdziły tych ciuli w Twojej głowie.

To tylko Twoja bezpodstawna agresja.

Zaszczepiłeś się? To dobrze. Szczepionka w dużym stopniu chroni przed zgonem. Nie widać jednak by chroniła przed roznoszeniem wirusa. Zostaw więc innych w spokoju. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wujot napisał:

Redukuje ryzyko zachorowania od 3 do 5x. To chroni przed roznoszeniem czy nie chroni???

 

A rozumiem nie chroni tych niezaszczepionych. Logika @Spiochu

Ale skąd wziąłeś dane na temat mnożenia, bezkrytycznie łykasz wiedzę, ze środków masowego przekazu i siejesz dalej propagandę na forum?

Delta miała być 10x bardziej od czegoś

omikron 20x bardziej od delty

to teraz mamy chyba już potęgi, wyższa matematyka ile razy bardziej ten omikron kładzie od wersjo bazowej

Jak by te dane wrzucić w jakieś równanie matematyczne, to 0,5 kraju powinno leżeć obłożnie chorymi.

Nie wiem jak obecnie ludzie rozumują, ale chyba każdy kto maturę zrobił, a nawet po zawodówce może łatwo z tych danych swoje wnioski wysunąć.

A najlepsze, że część lekarzy też bezkrytycznie propaguje to co im góra karze. 

To są jednak ludzie jak my wszyscy. Pamiętam kolegów ze szkoły, kujon zawsze cytował książkę. A myślący, często olewacz nieistotnych kwestii, realnie był po czasie dużo mądrzejszy.

Po czasie widzę, jak życiu dają radę kujony, a jak myślący

 

PS. Info z ostaniej chwili

Prezydent Siemianowic Śląskich nie zamierza popełnić samobójkstwa

W mediach bieżącego nurtu, o tym nie dowiecie się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Wujot napisał:

Redukuje ryzyko zachorowania od 3 do 5x. To chroni przed roznoszeniem czy nie chroni???

 

A rozumiem nie chroni tych niezaszczepionych. Logika @Spiochu

Toż już pisałem wcześniej

 

Godzinę temu, Spiochu napisał:

Nie ma żadnych sensownych danych, które by potwierdziły tych ciuli w Twojej głowie

No nie ma, wystarczy przejrzeć onet, pewnie inne serwisy "popularne", ale on pewnie kłamią i poddane są narracji 4 firm farmaceutycznych, nie mylić z sylwestrem marzeń, tam covid nie istnieje.

 

1 godzinę temu, lucky_luke napisał:

Miałem nadzieje, że poprzednim postem się zagalopowałeś, ale nie; brniesz dalej. Nie stawiaj znaku równości między brakiem szacunku a życzeniem śmierci.

NIe odbieraj, napisałem dlaczego. No, nie jestem wielkim samarytaninem, przykro mi, jeżeli ktoś mnie nie szanuje, po co mam szanować jego. Wchodzę do sklepu w maseczce, nie dlatego że się zarażę, tylko dlatego że szanuję pracujących tam ludzi, o to czy się zarażę czy nie, dbam sam i nie boję się czy ktoś podejdzie do mnie będąc chorym czy nie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, WujB napisał:

No nie ma, wystarczy przejrzeć onet, pewnie inne serwisy "popularne", ale on pewnie kłamią i poddane są narracji 4 firm farmaceutycznych, nie mylić z sylwestrem marzeń, tam covid nie istnieje.

To podaj te dane jeśli istnieją, zamiast pierdzielić o jakimś sylwestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co negować covid, bo pewnie coś tam jest.

Słyszałem o kilku znajomych hospitalizowanych, co nie mogli oddychać.

Ale sposób, w jaki rząd walczy jest co najmniej dziwny.

Widzę to tak, że robią wszystko żeby podnieść statystyki, a nawet zachorowania, po co ? Żeby wszystkich naszprycować?

Skoro jest, to po co pozwalać na spędy typu Zakopane , i inne typu 2 m-ce temu koncert np Maty na kilka dziesiątki tysięcy ludzi. A później lockdowny, to wszystko nie trzyma się kupy.

Po co bronić ludziom leczenia się alternatywnymi sposobami, np amantadyną itp. wycofując to z aptek(bo za tanie, bo działa i wtedy mniejszy % społeczeństwa zaszczepi się?). Czemu nie leczą normalnie ludzi tylko jakieś teleporady i jak pogorszy się to dzwonić po karetkę, a statystyki idą w górę, a gdyby odrazu delikwent był leczony tym co działa to karetka nie potrzebna. Poprzednich latach u lekarza były pełne korytarze grypowców, pewnie nie leczona grypa też często skończyłaby się w szpitalu. Prywatnie lekarze przyjmują i wali ich test, oraz często jak ten wirus jest ochrzczony, wirus to wirus.  A co do alternatyw to każdy jest dorosły i sam podejmuje decyzje, i chce to zrobić jak najlepiej dla siebie.

Taki pies ogrodnika, sam nie leczy i nie pozwala leczyć się.

O co tu Kur..... chodzi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info z  amabasady a propos szczepienia  JJ  +boosterem:

to faktycznie chyba błąd systemie, bo w przypadku preparatu Johnson & Johnson to nie jest 2/2 tylko 1 plus dawka przypominająca  więc musi się Pan zwrócić do swojego punktu szczepień o wydanie zaświadczenia lekarskiego – w Austrii są akceptowane zaświadczenia w j. niemieckim lub angielskim (wg wzorów dostępnych na stronie Ambasady RP w Wiedniu, na dole strony: https://www.gov.pl/web/austria/przyjazd-i-tranzyt-przez-Austrie)

 

Jeżeli lekarz nie chce wystawić zaświadczenia w j. obcym, to powinien wystawić w j. polskim i należy je wtedy przetłumaczyć przysięgle na jeden z powyższych języków.

Z poważaniem,

Österreichische Botschaft Warschau

--------------

 

 

 

 

ps2

rozmawiałem z  kimś z ministerstwa  zdrowia,  sami zadzwonili w odpowiedzi na  kilka zapytań i suma summarum przyznali że  jest  to ogólnoeuropejski problem,  najlepiej miec potwierdzenie   przyjęcia  jednodawkowego JJ oraz  boostera a na  stwierdzenie  że  certyfikat  covidowy może  sie de facto palić na  zielono  ale  pisac 2/2  stwierdzono, ze w innych krajach  tez jest taki problem i nie jestem pierwszy który sie o to pyta ale...

co do ważności  certyfikatów, ponoć  prawo nie działa wstecz i paszporty  covidowe wystawione  do 1 lutego maja miec waznośc 360  dni a od  1 lutego  tylko 9 miesięcy na  co stwierdziłem, że  na  ich  stronie  jest inna  informacja..

 

UCC po schemacie podstawowym

Od 1 lutego 2022 r. ważność UCC wydanych po szczepieniu w schemacie podstawowym zostanie skrócona do 270 dni, licząc od daty zakończenia szczepienia w cyklu podstawowym.

 

UCC po dawce przypominającej

Od 1 lutego 2022 r. nastąpi zmiana ważności UCC.

UCC będą ważne przez okres 270 dni od daty przyjęcia dawki przypominającej (aktualnie 360 dni). Jednocześnie ważność certyfikatów wystawionych przed tą datą zostanie skrócona do 270 dni, licząc od daty szczepienia dawką przypominającą.

Dawka przypominająca podawana jest osobom zaszczepionym (te, które ukończyły podstawowy schemat szczepienia przeciw COVID-19) w celu poprawy, utrwalenia, przedłużenia ochrony po szczepieniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...