Skocz do zawartości

Trochę humoru


Mikoski

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Jan napisał:

w czerwcu 2012 odbierałem grupę znajomych Szwajcarów z Okęcia i wiozłem do Katowic

ciemno, dziury na drodze, niedokończone roboty drogowe, nic nie oznakowane, porzucony sprzęt budowlany

- byli przerażeni, podróż trwała ponad 6 godzin

W tym roku 2 osoby z tej grupy też przyjechały i były zachwycone - "a cóż to tu za cud gospodarczy się tutaj wydarzył ? -pytali, podróż trwała 2,5 godziny

A skoro ocena na podstawie tego, że zakończył się remont jednej drogi. Rozumiem i już nie dyskutuję.

Tym bardziej, że większość - jeżeli nie wszystkie większe inwestycje drogowe w naszym kraju zostały przygotowane i rozpoczęte przez poprzednie ekipy a wykonywały je firmy prywatne.

Ty brachu rzeczywiście jesteś jeszcze mentalnie w komunie.

W Eurosporcie za to Liege-Bastogne_Liege - polecam końcówkę choć Pan Pogacar nie pozostawia kolegom żadnych złudzeń.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jan napisał:

już pisałem PRL

teraz to nie wiem ale byłem ostatnio w styczniu i było wszystko OK więc nie

Widać po prostu cały ogrom pozytywnych zmian ostatnich 8 lat

PRL skojarzył Ci się z lewactwem? Poczytaj sobie bo coś Ci się pomieszało w główce. Co widać w ocenie ostatnich 8 lat - rozwałki i rozkradanie Polski na skalę zupełnie bezprecedensową to ogrom pozytywnych zmian.

Tak, to się nazywa iść w zaparte. 

 

Edytowane przez Wujot2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jan napisał:

już pisałem PRL

teraz to nie wiem ale byłem ostatnio w styczniu i było wszystko OK więc nie

Widać po prostu cały ogrom pozytywnych zmian ostatnich 8 lat

Dlatego uparcie twierdze że "kibice" będąc na emigracji nie powinni mieć praw wyborczych - nie znają kompletnie realiów... albo mają z drugiej ręki zakłamane informacje pozyskiwane od znajomych - bo na przykład ich znajomi są nieudacznikami kibicującymi rozkradaniu państwa pasąc sie z lubością ochłapami ze złodziejskiego stołu.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lexi napisał:

Dlatego uparcie twierdze że "kibice" będąc na emigracji nie powinni mieć praw wyborczych - nie znają kompletnie realiów... albo mają z drugiej ręki zakłamane informacje pozyskiwane od znajomych - bo na przykład ich znajomi są nieudacznikami kibicującymi rozkradaniu państwa pasąc sie z lubością ochłapami ze złodziejskiego stołu.

Moi znajomi mają ogromne majątki i serdecznie w dupie cały ten pisiwskopeowski rozpierdol a ja jedynie opisuję to co widzę jako turysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jan napisał:

 ja jedynie opisuję to co widzę jako turysta

A czy może przypadkiem w oparciu o tę wiedzę turysty podejmujesz decyzje wyborcze?

  

1 godzinę temu, Jan napisał:

Moi znajomi mają ogromne majątki i serdecznie w dupie cały ten pisiwskopeowski rozpierdol 

jak ty mi zaimponowałeś w tej chwili

Edytowane przez Wujot2
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wujot2 napisał:

A czy może przypadkiem w oparciu o tę wiedzę turysty podejmujesz decyzje wyborcze?

oczywiście , ostatnio kumpel zawoził mnie do konsulatu w Kolonii - wybieraliśmy prezydenta.

Lubię konsulat w Kolonii, pierwszy raz tam byłem jak dzieci zrobiły maturę z Języka Polskiego, fajny budynek - przyjęcie było super, kanapki, piwo i inne alko za darmo, sam konsul wręczał osobiście świadectwa a dzieci jeszcze dostały worki z wedlowskimi słodyczami. Teraz też była wyżerka i wypitaka ale konsula zastępowała fajna laska w krótkiej czerwonej sukience i białej bluzce z dużym dekoltem. Głosowaliśmy jak jeden mąż na Trzaskowskiego ale niestety WY w kraju wybralście dudusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten powyżej to debil jest , przypisuje mi pisuarów , pierdoli o lewactwie nie mając pojęcia co to znaczy. Wykształcił się za komuny w Polsce i przypomniał se w latach dziewięćdziesiątych że on chyba niemiec jednak jest😕 ma zajebiste szczęście że takiemu depowi  te papiery uznali. Możecie pisać że chamski jestem ale takiego kutafona jak on będę napierdalał po każdym poście bo mogę 😁

Edytowane przez Mikoski
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mikoski napisał:

Ten powyżej to debil jest , przypisuje mi pisuarów , pierdoli o lewactwie nie mając pojęcia co to znaczy. Wykształcił się za komuny w Polsce i przypomniał se w latach dziewięćdziesiątych że on chyba niemiec jednak jest😕 ma zajebiste szczęście że takiemu depowi  te papiery uznali. Możecie pisać że chamski jestem ale takiego kutafona jak on będę napierdalał po każdym poście bo mogę 😁

no i będzie wesoło a wątek niemiecki doskonale potwierdza Twoją PISuarowską narrację 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jan napisał:

no i będzie wesoło a wątek niemiecki doskonale potwierdza Twoją PISuarowską narrację 🤣

Ty ciulu jo 15 lat mieszkałem i pracowałem w Frankfurcie i papiery może mam mocniejsze od twoich ale wybrałem Mój śląski heimat bo tu jestem u siebie. Pracowałem z takim polskimi niemcem z Bytomia co to miał niemieckie 🤣🤣 nazwisko Grzechca i zawsze miałem z niego polwkę jak to niymce nie potrafią tego wymówić 😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Jan napisał:

nie wątpię i gratuluję  tychże papierów,

zapewne czysty Aryjczyk - typ nordycki😁

German_shepherd.thumb.jpg.2d5a26901543bb173e1cb16ba9f23e86.jpg

To o sobie piszesz ?

Jeszcze jak byś mi wyjaśnił kiedy poczułeś... odkryłeś że jesteś niemcem ?jak to wygląda od strony praktycznej ? czy tak jak u żydów tylko po matce ojciec nie ważny ?

Coś tam o lewactwie pierdoliłeś to podziel się twoimi refleksjami o rządzie w twoim kraju jak tam Olaf dobry lewak czy zły?

Edytowane przez Mikoski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Jan napisał:

nie wątpię i gratuluję  tychże papierów,

zapewne czysty Aryjczyk - typ nordycki😁

German_shepherd.thumb.jpg.2d5a26901543bb173e1cb16ba9f23e86.jpg

Tak mi się przypomniało, kiedyś myślałem że to żart a teraz mam wątpliwość że niemce z odzysku podobno dostawali obywatelstwo na podstawie tego że mieli owczarka niemieckiego 🤣🤪🤣

Jesteś mój nr dwa ale możesz awansować staraj się 👍

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marcowym wyjeździe w Alpy był taki z Pomorza co to mając niecałą trzydziestkę poczuł w sobie niymca (wyjechał w 2000 😁)i pierdolił niestworzone rzeczy że to on otworzył rynek  pracy dla Polaków 🤪, szybko go pozamiatałem . Takie piniądze podobno zarabiał a wybrał wyjazd budżetowy 😜 z Jaro 

Edytowane przez Mikoski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...