Jump to content

Ski Arena Szrenica

Administrator
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ty naprawdę jarasz się tym że jest jeszcze łacha śniegu na Loli albo Czarnej Górze? I co niby można zrobić z tym śniegiem. Na nartach pojeździć? Może garnij się po prostu na lodowiec do Austrii jak się w Szklarskiej i Czarnej Górze nie wyjeździłeś... 😕

3 godziny temu, mlesik napisał:

Ty naprawdę jarasz się tym że jest jeszcze łacha śniegu na Loli albo Czarnej Górze? I co niby można zrobić z tym śniegiem. Na nartach pojeździć? Może garnij się po prostu na lodowiec do Austrii jak się w Szklarskiej i Czarnej Górze nie wyjeździłeś... 😕

Zjechać a nie pojezdzic, ja tam Grimsona rozumiem. A Austria to już jednak kilka godzin więcej podróży, trza czasu i pieniędzy. Sam rozmyślałem czy nie odwiedzić Karkonoskiej Przełęczy i coś tam sobie zjechać w pobliżu, ale wylądowałem w Kołobrzegu…

4 godziny temu, brachol napisał:

I jak ze śniegiem? 

Nieszczególnie go tu szukałem, ale jeszcze przed chwilą musiało go tu być całe mnóstwo bo bardzo dużo tu wody;-)

• Like 1

• 2 months later...
On 4/26/2022 at 10:51 PM, grimson said:

Via konkurencyjne forum: Ski Arena planuje w miejsce Puchatka wstawić szybkie 4-osobowe krzesło:

Ski Arena Szrenica - Strona główna | Facebook

Blog o nartach: Planowana rewolucja na Szrenicy

Kiedy Waszym zdaniem (o ile w ogóle) może zadziać się reorganizacja ON? Na najbliższy sezon chyba znowu nie ma się co nastawiać na Szrenicę... 😞

7 godzin temu, netmare napisał:

Kiedy Waszym zdaniem (o ile w ogóle) może zadziać się reorganizacja ON? Na najbliższy sezon chyba znowu nie ma się co nastawiać na Szrenicę... 😞

2-4 lata i będzie git. Trzeba czekać, Szrenica nie dla niecierpliwych 😁

• Haha 1

• 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...