Skocz do zawartości

Czarna Góra


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę na stronę a tam dwie informacje, jedna że otwierają druga że nie.

Na fejsie różne organiacje rozpowszechniają info, że jednak otwierają.

Słabo to wygląda. Niezłe zamieszanie.

 

MarioJ no tak tu tak tu tak jednak daty dodania świadczą że otwarcie zostanie opóźnione.. dzisiaj temp. nawet powyżej 0 wiec o naśnieżaniu nie ma mowy.. a naturalny śnieg niby sypał ale.. nie na tyle żeby można było go ubić.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jakieś wideo pokazujące nowe krzesło, bo w ośrodku nikt tym się nie zajmuje. Ostatnie kilka fotek z budowy jest z 22 listopada...

Dziś już krzesło jeździ (na razie technicznie), nowe, żółte bubliny połyskują, a oni nawet nie wspomną o tym na swojej stronie.  :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajnie śniegu na stokach dużo nart porysowac nie było gdzie ;-) a jeżeli chodzi o resztę..  No cóż plac budowy..  Ludzie narzekali że tylko jedna toaleta czynna po stronie kolei Efka..  I to tylko damska..  Jakby nie można było otworzyć drzwi obok..  A tak faceci mieli problem..  

Ale ogólnie super bo mało ludzi,  można było sezon rozpocząć ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem użytkownikiem i będę jeździć tam, gdzie mam lepsze warunki. Obecnie jeżdżę do Czech. Ostatnio na Czarnej Górze to widziałem godzinne kolejki po bilety w sobotę i pustawe wyciągi. Przepychanie do orczyków. Oni tam nie dawali sobie rady ze sprzedażą biletów. W Zeleńcu ujeżdżałem po kamieniach, naśnieżyli tylko minimum. Jak nie zmieni się to ja tam po prostu nie pojadę. Dziś w Czarnej Górze zapowiadają otwarcie za 5 dni. Otwarcie tylko czego?? Kolejki grawitacyjnej ? 

 No z takimi wymaganiami to tylko w Alpy, a w lecie Am .Poł. ewentualnie Nowa Zelandia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajnie śniegu na stokach dużo nart porysowac nie było gdzie ;-) a jeżeli chodzi o resztę..  No cóż plac budowy..  Ludzie narzekali że tylko jedna toaleta czynna po stronie kolei Efka..  I to tylko damska..  Jakby nie można było otworzyć drzwi obok..  A tak faceci mieli problem..  

Ale ogólnie super bo mało ludzi,  można było sezon rozpocząć ;-) 

 

 

Dzięki za relację.

 

Czy była rzeź niewiniątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliżę mam do Czech.

Podzielam Twoją opinię. Jak oszczędnie naśniażane są stoki w Polsce, to można zobaczyć dziś np.w Zieleńcu. Pisanie na ich stronie, że mieli 70 cm śniegu, to oczywista blaga. Dziś widać przetarcia i gołą ziemię, której przy takiej pokrywie śnieżnej nie powinno być, ale to tak jak z podawaną temperaturą.Co do infrastruktury, to oprócz wyciągów składa się na nią też zaplecze sanitarne. Porządne, murowane toalety (bezpłatne), wyasfaltowane parkingi, a nie szutrowe, dziurawe górki, jak przy Winterpolu itp. Jak do tego dodać upychanie jak największej liczby narciarzy na małych powierzchniach (patrz 2 kanapy i talerzyk też na Winterpolu) co prowokuje wypadki oraz brak porządku przy kolejkach, to mamy komplet. Więc wolę Szpindlerovy Mlyn, Pec, Herlikowice, a nawet Szumavę.pozdrawiam ( wyrwizęba z Wrocka też).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za relację.

 

Czy była rzeź niewiniątek?

 

no nie było bo ludzi było jak na lekarstwo.. nie ma się co dziwić.. karnety za 70 zł,  za tak naprawdę jedną długą trasę C.. 

ale warunki były bardzo dobre, dzisiaj w niedziele trochę gorzej bo deszcz na przemian z mokrym śniegiem.. ludzi jeszcze mniej.. pojedyńcze krzesełka zajęte po max 2 osoby. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam Twoją opinię. Jak oszczędnie naśniażane są stoki w Polsce, to można zobaczyć dziś np.w Zieleńcu. Pisanie na ich stronie, że mieli 70 cm śniegu, to oczywista blaga. Dziś widać przetarcia i gołą ziemię, której przy takiej pokrywie śnieżnej nie powinno być, ale to tak jak z podawaną temperaturą.Co do infrastruktury, to oprócz wyciągów składa się na nią też zaplecze sanitarne. Porządne, murowane toalety (bezpłatne), wyasfaltowane parkingi, a nie szutrowe, dziurawe górki, jak przy Winterpolu itp. Jak do tego dodać upychanie jak największej liczby narciarzy na małych powierzchniach (patrz 2 kanapy i talerzyk też na Winterpolu) co prowokuje wypadki oraz brak porządku przy kolejkach, to mamy komplet. Więc wolę Szpindlerovy Mlyn, Pec, Herlikowice, a nawet Szumavę.pozdrawiam ( wyrwizęba z Wrocka też).

 jeżeli to mnie pozdrawiasz, to bardzo dziekuję  a tak na marginesie,   ponieważ spory % braci Czechów ,oględnie mowiąc nie przepada za Polakami ,więc jak byś po ktorymś wyjezdzie narciarskim do Czech , a zwłaszcza na Szumave,  potrzebował przypadkiem wstawić ząb ,to polecam swoje uslugi, dam ci nawet  rabata na implant ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jeżeli to mnie pozdrawiasz, to bardzo dziekuję  a tak na marginesie,   ponieważ spory % braci Czechów ,oględnie mowiąc nie przepada za Polakami ,więc jak byś po ktorymś wyjezdzie narciarskim do Czech , a zwłaszcza na Szumave,  potrzebował przypadkiem wstawić ząb ,to polecam swoje uslugi, dam ci nawet  rabata na implant ;)

Szkoda że nie masz zakładu blacharsko-lakierniczego. Wczoraj nocowałem w Szczecinie i w nocy pod hotelem jakiś przeciwnik marki Honda skopał mi drzwi. Pełna Europa, fakt skopania moich drzwi mogłem sobie podziwiać na nagraniu monitoringu hotelowego, choć przyznam , że jakość dość słaba. Podobno niektórzy nie lubią przyjezdnych,  Lecha Poznań,  czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie masz zakładu blacharsko-lakierniczego. Wczoraj nocowałem w Szczecinie i w nocy pod hotelem jakiś przeciwnik marki Honda skopał mi drzwi. Pełna Europa, fakt skopania moich drzwi mogłem sobie podziwiać na nagraniu monitoringu hotelowego, choć przyznam , że jakość dość słaba. Podobno niektórzy nie lubią przyjezdnych,  Lecha Poznań,  czy coś takiego.

to wlasnie .............Europa

maciej - nic mnie nie wk.......a jak zrobienie po prostu szkody - jezeli ktos cos ukradnie, jest nadzieja jeszcze, ze ktos z tego skoprzysta I to rozumiem

takiego czegos???? --nie rozumiem........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketingowo Czarnej Górze należy się pała za informowanie o postępach prac z Luxtorpedą.

 

Powinni na każdym kroku informować o tym wydarzeniu i aktualizować status. Coś jak LOT zrobił z wdrożeniem B787 do swojej floty.

 

Marny materiał i krótki teks na pejsbuku nie rozwiązują sprawy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketingowo Czarnej Górze należy się pała za informowanie o postępach prac z Luxtorpedą.
 
Powinni na każdym kroku informować o tym wydarzeniu i aktualizować status. Coś jak LOT zrobił z wdrożeniem B787 do swojej floty.
 
Marny materiał i krótki teks na pejsbuku nie rozwiązują sprawy....


Myślę że jutro powinniśmy zrobić tam strajk, 13. zobowiązuje.


Może idź się wykąp w jakimś jeziorze. Właśnie mróz łapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...