Jump to content

Kompleks narciarski "Śnieżka"

Administrator
 Share

Recommended Posts

Ja nigdy tam nie jeździłem, ale z tego co słyszałem, to w ostatnich latach góra (górna część tras) była częściej zamknięta niż otwarta

Ech te "góry" pozamykane to jakaś zaraza jest dolnośląska. Karpacz, Szklarska, Sienna. Jadę do Janskich a tam pod kabiną zamknięta.

• 2 months later...
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Donoszę, że ośla łączka Winterpol kręci pięknie. 6st na plusie, lekko kaszowaty śnieg, ale wkoło nie całkiem zielono, a Śnieżka biała. Jak zwykle święta bez śniegu, więc trzeba sobie tym sztucznym chociaż zastąpić.

A wyciąg dywanowy niestety z opisem: tylko z instruktorem. Szkoda, że na swojej stronie się tym nie chwalą, bo tylko w powodu tej taśmy postawiłam na Winterpol, aby 3letniego syna oswoić z nartami.

3letniego syna oswoić z nartami.

I jak poszło?

Czy aby podobnie?

0c4568f90268c1939ebc243ab5b0cf45.jpg

A w Janskich widziałam maleńką dziewczynkę zasuwającą z Protezu niczym slalomistka tak że człowiekowi szczęka opadała. Oczywiście mała musiała być w wieku zbliżonym do Gabrysia ale zapewne zaczynała jak Antoś :)

• 1 month later...
Na stronie Kopy pojawiło się już info o planowanym otwarciu nowego wyciągu na Kopę w marcu, tak więc w tym sezonie narciarskim jeszcze z niego nie skorzystamy.
Widzę że działa tylko Liczykrupa i Euro, Złotówka nie była chyba uruchamiana w tym sezonie. Jeśli ktoś nie był, to można wpaść na 1 dzień, zwłaszcza po 5 marca jak obniża ceny.