Skocz do zawartości

Pamięci tych, którzy odeszli - METAAL


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dobiegła nas smutna wiadomość, że odszedł na swoje wieczne nartowanie  METAAL

 

Niezmiernie mi przykro, bo chyba byłem jednym z ostatnich tu z forum, który z nim rozmawiał i to calkiem nawet niedawno. 

Jacek, zapisał się również na mój wyjazd, ale już nie pojedzie. On już po prostu tam jest, w swym białym ukochanym raju.

 

Łączymy się w żałobie z najbliższymi.  Zapamiętamy Jacka, jako fajnego wesołego kolegę i organizatora wschodnich wypraw na narty z klubu BTN SKI TEAM  Odpoczywaj Jacku w spokoju. Gdzieś  tam, "niebawem", do zobaczenia..

 

 

gallery_150241_715_11121.png

 

P.S.

Gdy tylko coś będzie bliżej wiadomo o dacie i miejscu pogrzebu dam/y znać. Jacek był z Lublina.

Wszystkich narciarzy zachęcam, do dobrowolnej pomocy jego najbliższej rodzinie. 

Postaramy się tu o ilnk do niej.  Jedynie co Jacek  teraz potrzebuje to pewnie modlitwy.

Pamietajmy o tym i o nim.

 

 

Ceremonia  pogrzebowa Jacka, odbędzie sięw poniedziałek 30 grudnia o godz. 13.00,  na cmentarzu w Lublinie  przy ul. Lipowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem Jacka od niedawna bo może 2-3 lata. Mimo tego nie mogę o tym przestać myśleć. Mieszkał 200 metrów ode mnie. Smutne jest to bo był normalnym facetem. Nie zadzierał nosa, zawsze można było pogadać. Miał mnie nauczyć serwisowania nart.... Trudno w to uwierzyć, jest to takie nierealne. Niestety w tych szalonych czasach z reguły przedwcześnie odchodzą właśnie normalni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...