Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Usunięcie podziękowań

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jarda

Jarda

Hochkar Gruppen

• PipPipPipPipPip
  • 2956 postów
  • Na forum od: 01.2007
783
  • Umiejętności: 1
  • Opole

Napisano 05 lipiec 2017 - 18:05

Proszę o informację, w jaki sposób mogę usunąć ze swego konta wszystkie tzw "podziękowania". Nie chcę mieć nic wspólnego z tą hucpą, która opanowała to forum. JUŻ nie moje forum.

#2 WojtekM

WojtekM

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 208 postów
  • Na forum od: 03.2013
193

Napisano 05 lipiec 2017 - 18:17

Nie lubisz dzięksów? :D Uważaj, bo z rozpędu zaraz ktoś ci da za tego posta.

#3 tomalbyd

tomalbyd

Użytkownik

• Pip
  • 33 postów
  • Na forum od: 04.2017
17

Napisano 05 lipiec 2017 - 19:17

Proszę o informację, w jaki sposób mogę usunąć ze swego konta wszystkie tzw "podziękowania". Nie chcę mieć nic wspólnego z tą hucpą, która opanowała to forum. JUŻ nie moje forum.

Otisku masz racje patologia tu straszna i gejostwo jak to mawia nasz kolega

#4 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13444 postów
  • Na forum od: 11.2007
8249
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 05 lipiec 2017 - 20:15

Cześć

Bardzo proszę o konkretne przykłady hucpy, patologii i "gejostwa".

Co to jest gejostwo - proszę o definicję.

Pozdro

#5 pytek23

pytek23

Użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1021 postów
  • Na forum od: 01.2008
639
  • Swieradow Zdroj oryginalnie

Napisano 05 lipiec 2017 - 21:17

Cześć
Bardzo proszę o konkretne przykłady hucpy, patologii i "gejostwa".
Pozdro

O gejostwie to najwiecej wiedza chyba geje wiec trzeba by zobaczyc kto takie teorie zapoczatkowal i sie wypytac.
Jarda a kiedy to bulo "twoje" forum.Masz na nazwisko SkiForum czy.pl?

#6 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13444 postów
8249
  • Warszawa

Napisano 05 lipiec 2017 - 22:36

O gejostwie to najwiecej wiedza chyba geje wiec trzeba by zobaczyc kto takie teorie zapoczatkowal i sie wypytac.

Cześć

Z pewnością to nie to "gejostwo". Mam paru znajomych gejów-homoseksualistów i są to ludzie niezwykle sympatyczni i prostolinijni. Niestety przez różne debilne uprzedzenia są często szykanowani i to powoduje, że są zmuszeni w wielu wypadkach do kamuflowania swojego ja.

Bardzo często tak bywa że ludzie wartościowi są szykanowani przez prymitywny ogół jedynie ze względu na tępotę tegoż.

Cóż ... Maria Skłodowska Curie - najwybitniejszy Polak w historii (obok Kopernika) też nie miała łatwo.

Pozdro

Pozdro

#7 pytek23

pytek23

Użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1021 postów
639

Napisano 06 lipiec 2017 - 03:20

Cześć
Z pewnością to nie to "gejostwo". Mam paru znajomych gejów-homoseksualistów i są to ludzie niezwykle sympatyczni i prostolinijni. Niestety przez różne debilne uprzedzenia są często szykanowani i to powoduje, że są zmuszeni w wielu wypadkach do kamuflowania swojego ja.
Bardzo często tak bywa że ludzie wartościowi są szykanowani przez prymitywny ogół jedynie ze względu na tępotę tegoż.
Cóż ... Maria Skłodowska Curie - najwybitniejszy Polak w historii (obok Kopernika) też nie miała łatwo.
Pozdro
Pozdro

Osobiscie gejostwo mi nie przeszkadza gorzej juz z jego natretna manifestacja.Okreslenie tego co dzieje sie na forum( nie bardzo wiem o czym mowa) "gejostwem" uwazam za chamskie,plytkie i krzywdzace gejow bo uzyte jest jako okreslenie degradujace.

#8 Mitek

Mitek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 13444 postów
8249
  • Warszawa

Napisano 06 lipiec 2017 - 07:56

Osobiscie gejostwo mi nie przeszkadza gorzej juz z jego natretna manifestacja.Okreslenie tego co dzieje sie na forum( nie bardzo wiem o czym mowa) "gejostwem" uwazam za chamskie,plytkie i krzywdzace gejow bo uzyte jest jako okreslenie degradujace.

Cześć

Jasne. To tak jak z natrętnym patriotyzmem. Sam sobie szczytny i chwalebny zostaje czasami sprowadzony do roli bezrozumnego naśladownictwa.

Pozdrowienia

• gajowy01 podziękował za tę wiadomość

#9 Szabir

Szabir

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3877 postów
  • Na forum od: 09.2006
7019
  • Umiejętności: 7
  • Katowice

Napisano 06 lipiec 2017 - 08:07

ktoś  puścił  bąka  a  kilku siedzi w  tym  i rozbiera smród na zapachy z czego  puszczający  ma ubaw  po  pachy .  Kręci Was  to ?  nie lepiej krótko i dosadnie ( jeśli  już ) powiedzieć swoje i wyjść na świeże  powietrze  trzaskając drzwiami ? albo  ja  jestem  jakiś dziwny, co  jest wysoce  prawdopodobne  nawet  ;)

Całe życie z wariatami    facebook     [email protected]

#10 tomalbyd

tomalbyd

Użytkownik

• Pip
  • 33 postów
17

Napisano 06 lipiec 2017 - 12:12

Swiat jest mały a i można sie posliznac niechcący

#11 kordiankw

kordiankw

W życiu nie ma stopklatki.

• PipPipPipPipPip
  • 3219 postów
  • Na forum od: 10.2011
9224
  • Umiejętności: 7

Napisano 06 lipiec 2017 - 12:21

Tomal ty musisz mieć jakiś problem z błędnikiem, że tak łatwo tracisz równowagę niechcący ;). Może lekarz to powinien zbadać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#12 pytek23

pytek23

Użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1021 postów
639

Napisano 06 lipiec 2017 - 14:42

Tomal ty mnie nie strasz bo od tego sa duchy.Wychowalem sie na ulicy i nieraz ktos sie na mnie poslizgnal a i ja poslizgnalem sie na kogos ot zycie,tylko ze wiesz szczeniakiem wtedy bylem.Jako osoba dorosla wiem,ze "poslizgniecie" problemow nie rozwiazuje.Nie moja wina,ze zachowac sie nie umiesz i wychodzi z Ciebie to ci ja nazywam "kwintesencja polskich lat 99-tych".Dajesz sie prowokowac jak male dziecko.
  • Mikoski podziękował za tę wiadomość

#13 tomalbyd

tomalbyd

Użytkownik

• Pip
  • 33 postów
17

Napisano 06 lipiec 2017 - 16:00

[quote name="pytek23" post="565409" timestamp="1499348550"]
Tomal ty mnie nie strasz bo od tego sa duchy.Wychowalem sie na ulicy i nieraz ktos sie na mnie poslizgnal a i ja poslizgnalem sie na kogos ot zycie,tylko ze wiesz szczeniakiem wtedy bylem.Jako osoba dorosla wiem,ze "poslizgniecie" problemow nie rozwiazuje.Nie moja wina,ze zachowac sie nie umiesz i wychodzi z Ciebie to ci ja nazywam "kwintesencja polskich lat 99-tych".Dajesz sie prowokowac jak male dziecko.[/

...

#14 Wujot

Wujot

głosss rozsądku

• PipPipPipPipPip
  • 2997 postów
  • Na forum od: 11.2008
3728
  • Wrocław

Napisano 06 lipiec 2017 - 18:08

Jarku!

Wśród tych dzięksów jest pewnie sporo moich. Do dzisiaj pamiętam Twoje odjechane, zakręconym, barwnym słowem malowane relacje. Niezależnie od wysiłku jaki podejmiesz z pamięci mojej tego nie skasujesz! 

Pozdro

Wiesiek

SF to nie jest jedyne forum - możesz się przenieść się na sąsiednie. Jest tam trochę znajomych, sporo barwnych  relacji i nawet całkiem sympatyczne wstawki rowerowe. Do tego 100% inny klimat. Ale jak nie na forach  to tak czy tak wiem, że kiedyś się jeszcze zobaczymy. Czyli narka.

Aby było 5 cm śniegu pod nartą, Blogi: fotograficzny i turystyczny

#15 zeberkaa

zeberkaa

Ja Użytkownik

• PipPipPipPipPip
  • 2172 postów
  • Na forum od: 01.2011
1045
  • Umiejętności: 5
  • ZDolny Śląsk

Napisano 06 lipiec 2017 - 18:34

Cześć

Pozdro

Proste.

Kto nie skacze jest pedałem.

• Szabir podziękował za tę wiadomość

zbieram na skręty 

#16 Iven

Iven

użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1312 postów
  • Na forum od: 12.2007
347
  • Chełmża

Napisano 06 lipiec 2017 - 20:20

O'tisk ...wystarczy puścić przodem , ja tak zrobiłem i jestem szczęśliwym człowiekiem ...spróbuj , to tak niewiele ....

#17 Adam WiDUCH

Adam WiDUCH

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Na forum od: 01.2015
1237
  • Umiejętności: 2
  • Rajcza

Napisano 06 lipiec 2017 - 22:05

Czekam spokojnie na rozwój dyskusji - jak na razie delikatnie jest, no powiedzmy bardzo delikatnie :D  :D  :D

https://www.youtube....h?v=NhUgCZ7a5TY. - Ta chwila kiedy twoje dziecko jest lepsze od ciebie - bezcenna :D   :D 

https://www.youtube....h?v=Z3k-foYDtUY.

www.eskider.pl - tyczki slalomowe

#18 rung

rung

Użytkownik

• PipPipPip
  • 346 postów
  • Na forum od: 09.2016
447
  • Wrocław

Napisano 06 lipiec 2017 - 22:48

Ja pierdacze, jeden strzela focha, inni się rozpisują o pierdołach, ale gdzie kupić buty narciarskie w lecie we Wrocławiu to nikt mi nie napisiał :angry:

https://www.facebook.com/skibumpl/ - taki jakby blog narciarski

www.youtube.com/user/realrung - filmy głównie narciarskie: klipy ze znośną muzyką, przegląd tras, czasami jakiś rower albo skitury :)

A wszystko razem na skibum.pl/

#19 valdi3

valdi3

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 225 postów
  • Na forum od: 03.2009
33
  • Umiejętności: 6

Napisano 07 lipiec 2017 - 07:46

a co co wogole kaman ?

#20 zeberkaa

zeberkaa

Ja Użytkownik

• PipPipPipPipPip
  • 2172 postów
  • Na forum od: 01.2011
1045
  • Umiejętności: 5
  • ZDolny Śląsk

Napisano 07 lipiec 2017 - 15:31

Ja pierdacze, jeden strzela focha, inni się rozpisują o pierdołach, ale gdzie kupić buty narciarskie w lecie we Wrocławiu to nikt mi nie napisiał :angry:

Bo nikt nie sprzedaje we wrocku zimowego asortymentu w lecie, szkoda powierzchni handlowej, teraz sprzedają się pedały i takie tam.

Weź Google, wyszukaj sklepy ze sprzętem narciarskim i dzwoń, dowiesz się który ze sprzedawców jest w stanie udostępnić ci to co mu zostało po zimie a ma gdzieś dobrze zbunkrowane.

Innego wyjścia nie widzę.

zbieram na skręty