Jump to content

Pożegnanie

kordiankw
 Share

Recommended Posts

• Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kordian rozumiem twoją decyzję. Ja też mało się udzielam, praktycznie wyłącznie w wątku o ciuchach. I to nie dlatego że brak mi czasu. Dziękuję za parę zabawnych wpisów na wątku o damskich rozprawkach. Trzymaj się i co najmniej metra śniegu pod deskami życzę w zbliżającym się sezonie.

Cześć przedszkole!

Nie było mnie trochę a wy dalej tymi łopatkami się tłuczecie?

Przypominam  że jest funkcja - ignoruj użytkownika. U mnie działa. Właśnie sprawdziłam czy  siedzą u mnie w kozie ci co powinni. I siedzą, amnestii nie było. No to odetchnęłam. 

Pożegnanie?

To jest forum  przynajmniej po części użytkowe. Można korzystać, można nie zaglądać  jak ma się inne zajęcie. A inne zajęcia mieć trzeba. Czasem nawet na narty wato wyskoczyć. Rowerek jakiś czy nawet spacerek.

Powiem krótko - nadmiar forumowania szkodzi ale zupełnie odcinać się nie warto. Zwłaszcza z pompą i przemówieniem bo później głupio wracać a pod zmienionym nickiem jakoś niezręcznie.

Cześć przedszkole!

Przypominam  że jest funkcja - ignoruj użytkownika. U mnie działa. Właśnie sprawdziłam czy  siedzą u mnie w kozie ci co powinni. I siedzą, amnestii nie było. No to odetchnęłam. 

Pożegnanie?

To jest forum  przynajmniej po części użytkowe. Można korzystać, można nie zaglądać  jak ma się inne zajęcie. A inne zajęcia mieć trzeba. Czasem nawet na narty wato wyskoczyć. Rowerek jakiś czy nawet spacerek.

Powiem krótko - nadmiar forumowania szkodzi ale zupełnie odcinać się nie warto. Zwłaszcza z pompą i przemówieniem bo później głupio wracać a pod zmienionym nickiem jakoś niezręcznie.

Cześć przedszkole!

Dobrze że skorzystałem z ułaskawienia  :)  :) .Tak teraz bym w kozie siedział ;)

Dobrze że skorzystałem z ułaskawienia  :)  :) .Tak teraz bym w kozie siedział ;)

W samej rzeczy :D

Żeby wiedzieć kto wróg, a kto przyjaciel trzeba najpierw ustalić która twarz danego jegomościa jest prawdziwa - ta wirtualna czy ta z reala...

Problem komplikuje fakt, iż w prywatnych rozmowach część forumowiczów przyznało, że w wirtualnym świecie z premedytacją przekraczają cienką czerwoną linię tylko po to by "zobaczyć reakcję rozmówcy" i sprawdzić "wytrzymałość materiału". Taka forma badań socjologicznych chciałoby się rzec  :)

Już ci mówię jak jest. Prawdziwe zawsze jest oblicze sieciowe? Dlaczego? 

Różnica wynika z tego że czegoś nie jesteśmy w stanie zrobić patrząc komuś prosto w oczy. Te oczy to taka mała ludzka ułomność. Tyle że potem odwracamy się plecami i wszystko się zmienia.

W samej rzeczy :D

Już ci mówię jak jest. Prawdziwe zawsze jest oblicze sieciowe? Dlaczego? 

Różnica wynika z tego że czegoś nie jesteśmy w stanie zrobić patrząc komuś prosto w oczy. Te oczy to taka mała ludzka ułomność. Tyle że potem odwracamy się plecami i wszystko się zmienia.

Jest to mocne uproszczenie.Jeleni w sieci szukają ludzie o miłym obliczu.Jeżeli chodzi o forum to jak się zgada paru Mądrusi ;)  to padają argumenty nie zawsze powyżej pasa,ale czy to zawsze świadczy że są złymi ludźmi ? - nie sądzę.

Po tym, co otrzymałem na PW, chyba cieszę się, że w kozie siedzę.

Nie rozumiem idei ignorowania, pomijając skrajny spam i dręczenie. Różnice zdań i przeciwne punkty widzenia zawsze będą, ale żeby za to ignorować? Hmm. Słabe. Chwalenie się tym, jeszcze słabsze.

Internetowe przepychanki...................  :)

Nie lepiej po przepychać się na żywo??

Spotkajcie się - dajcie sobie po ryju i będzie OK!!

No chyba ,że jeden jest z PO a drugi z PiSU  to nic to nie da :(

wtedy się dogadają bo obie partie socjalistyczne, wszystkim pracującym zabiorą pieniądze żeby dać kasę tym którzy nie chcą pracować .Gorzej jakby jeden był za PO a drugi za Korwinem

Może admini lub modowie będą przyjmować zamówienia na akty ułaskawienia.

Najbardziej pożądane są te in blanco, na okaziciela i z bezterminową datą ważności.

Nie wiem jak władze forum ale Kancelaria Prezydenta pewnie już ma przyszykowane odpowiednie druki :D

Internetowe przepychanki...................  :)

Nie lepiej po przepychać się na żywo??

Spotkajcie się - dajcie sobie po ryju i będzie OK!!

Od kiedy od dyskusji i nieporozumień przechodzi się do rękoczynu? Pomijając sugerowanie, żeby kobiecie... – no, nawet wspominać nie wypada.

są złymi ludźmi ? - nie sądzę.

Problem jest.

W zasadzie prawie każdy myśli o sobie dobrze. Wydaje się że jest "fajny" dla innych. Tylko jeśli spojrzeć z boku to w większości przypadków kiepsko to wygląda :D

To nie kwestia "zła" tylko nieumiejętności, nieznajomości wrażliwości drugiego człowieka. 

A spotkania w sieci dodatkowo utrudniają. Krótka wypowiedź inaczej brzmi w suchym tekście pozbawionym mimiki, gestu, dźwięku czy okoliczności przyrody. W dodatku często nieumiejętność poprawnego skonstruowania wypowiedzi i katastrofa gotowa.

Potem spotykamy ludzi w realu, bredzą to samo tylko jakoś zaczyna się to kupy trzymać jeśli jesteśmy w stanie się zorientować o co im tak właściwie chodzi, co jest żartem, co celowym wyolbrzymieniem a co specyficzną "gwarą".

Ja pomijam szuje które celowo manipulują. To objawy głębokiej frustracji i brak samoakceptacji na szczęście rzadko spotykane.Te jeśli się tylko da blokuję i wyrzucam z pamięci.

Wszyscy jesteśmy po części baranami po części geniuszami a życia szkoda na szarpanie się.

Może admini lub modowie będą przyjmować zamówienia na akty ułaskawienia.

Najbardziej pożądane są te in blanco, na okaziciela i z bezterminową datą ważności.

Nie wiem jak władze forum ale Kancelaria Prezydenta pewnie już ma przyszykowane odpowiednie druki  :D

To nie takie Hop!

Tomal może nawet o tym nie wie ale ułaskawienie otrzymał po protekcji!

To nie jakieś tam byle forum, tu się toczy PRAWDZIWE życie. Jak w parlamencie ! Ot co!

A Ty chcesz sprowadzić SF do gry w Eurobiznes. :D

Od kiedy od dyskusji i nieporozumień przechodzi się do rękoczynu?

Żeby doszło do rękoczynów trzeba się najpierw spotkać realnie.

W internecie jest pełno bohaterów.Ludzie nie mają hamulców i napiszą publicznie to,czego nie powiedzieliby drugiej osobie w twarz będąc z nią face to face.Spotykając się w realu mogą sobie dać po ryju ,a później się razem piwa napić i zostać do końca życia najlepszymi przyjaciółmi.Taka jest przewaga realnego spotkania nad internetowymi przepychankami.