Skocz do zawartości

Pożegnanie


kordiankw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kordiankw. 

 

Nie będę "owijał kota w bawełnę"! :D

 

Wszystko jest sprawą taktyki. Jazda na nartach, gra w szachy, pisanie na forum też...

 

To jest trochę tak że się odkrywasz, emocjonalnie reagując na niektóre posty. Pokazujesz że Ci zależy!

Forumowi wyjadacze z "dziesięcioletnim stażem" wnet wyczują że jesteś łatwym celem. Im nie zależy żeby Cię poznać. Zrobią wszystko żeby określić Twoje miejsce w "szeregu". Wtedy od autora największej ilości "przydługich" postów w temacie dowiesz się że to Twój post był "przydługi", moderatora rozśmieszysz do łez itp. I Ty się tym przejmiesz, a oni nie! 

Nie daj Boże jeśli będziesz czuł że pewnych rzeczy pisać nie wypada. 

Dostaniesz "z komandosa" i nie będziesz mógł skontrować np. "moczymordą". 

Zawsze też znajdzie się dowcipniś który Twój emocjonalny temat sprowadzi do żartu jakości "kasku z rockerem". 

Dowiesz się od biznesmena który wyczuł swoją niszę na forum i robi biznesy na wycieczkach narciarskich bez koncesji i ubezpieczenia że "strzelasz fochy"!

Każdy z nich ma Cię w nosie. Nie szanują Cię z góry zakładając że jesteś "głupszy" od nich.

Nie przejmuje się. Moja rada? Więcej spokoju.

 

Życie bez forum jest piękne! Ucieczka spowoduje że jutro ci przed którymi "uciekasz" nie będą o Tobie pamiętać! Jeśli poczujesz, jak ja, że nic już nie wniesiesz do forum, pokaż się raz na jakiś czas "na luzaku" i napisz coś ciekawego, a nawet złośliwego ;). Nie daj się sprowokować. 

Przeczekaj! Ot i cała taktyka! Jestem w stanie wymienić kilkunastu fajnych, wartościowych forumowiczów pozostających na "stendbaju".        

 

A za wykreślenie swojej "twórczości" powinieneś dostać tygodniowego "bana". 

(jak ja się nie lubię zgadzać z tym wrednym Harpią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze też znajdzie się dowcipniś który Twój emocjonalny temat sprowadzi do żartu jakości "kasku z rockerem".

Widzę ,że do mnie pijesz.Masz rację   - przegiąłem.Przepraszam za swoje zachowanie.Święto zmarłych /pożegnanie - nie wbiłem się w klimat - powinienem zachować dystans do forumowych braci.Jeszcze raz przepraszam.

W ramach przeprosin może to załagodzi sytuację:

Ps.Jak Wy sobie radzicie z codziennymi realnymi  problemami,jeżeli cyberproblemy Was przerastają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...