Skocz do zawartości

Ciekawe promocje


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ktoś kiedyś w innym temacie zastanawiał się nad podwieszeniem boxa i opuszczaniu go bez wysiłku na auto. Może wciągarka z najnowszej promocji Lidla będzie jakimś rozwiązaniem:

http://www.lidl.pl/p...Detail&id=30050

tylko jak wysoki musiałaby być garaż by zmieścił się pod sufitem wciągnik plus box plus samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylem w Skiteamie
i przecenione jest wiele rzeczy ale naprawdę ciekawa cenę mają


A propos Skiteam - jak co roku jest promocja z voucherami na tyrolskie lodowce.
Przy zakupach za min. 250 zł możemy dostać gratis voucher na 2 dni jazdy na jednym z pięciu lodowców: Sölden, Tux, Stubai, Kaunertal, Pitztal.

Lodowiec do wyboru; promocja działa do 24.04.15; vouchery, a de facto skipassy ważne są do 3 maja 2015. Tutaj szczegóły:
http://skiteam.pl/co...armowy-ski-pass

W ub. roku procedura w uproszczenie wyglądała tak:
- zakupy -> paragon
- paragon -> zgłoszenie przez jakiś formularz na stronie albo mailem (nawet telefonicznie)
- mailem dociera do nas "kod" (to może potrwać)

- rejestrujemy kod wybierając lodowiec (bez terminu ale już imiennie!) - ten ostatni krok możemy zrobić w dniu wyjazdu, lub nawet na miejscu, więc nie ma potrzeby się śpieszyć :)

BTW. jak ktoś zrobił zakupy wcześniej (ale po 24.11.2014), to wystarczy sięgnąć teraz po paragon - nic nie przepadło.
Jeśli samemu nie możemy skorzystać z "darmowego" narciarstwa - to z pewnością znajdą się inni chętni na voucher - więc nie warto marnować okazji.

- oprócz tego na stronie głównej skiteam.pl widzę hasło "zimowy zjazd cenowy, wielkie wyprzedaże do -80%". Póki co jakiś szałowych propozycji nie trafiłem, ale nie grzebałem głęboko...? Może tam już coś jest, ale spodziewam się, że w marcu pojawią się jeszcze kolejne obniżki typu "cała zima za pół ceny" jak w latach ubiegłych.
 

ktoś na forum pytał o gogle z szybka fotochromatyczną...
w decathlonie po bodajże 369 pln


To jakby nie ten wątek, żeby dyskutować o skuteczności fotochromu, ale w sumie ...IMO nie warto w to wchodzić, zwłaszcza, że fotochrom na ogół nie jest tani. W wielkim skrócie:
- przy zmiennym oświetleniu na trasie: wpadamy ze słońca w cień - i widzimy ciemność, fotochrom w tę stronę jest bardziej bezwładny
- jest czuły na UV, więc przyciemnia się czasem nawet we mgle - zwłaszcza w wyższych górach.
Mam takie gogle (także z polaryzacją) ...i leżą nie używane - może ktoś odkupi? Tanio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Skiteam - jak co roku jest promocja z voucherami na tyrolskie lodowce.
Przy zakupach za min. 250 zł możemy dostać gratis voucher na 2 dni jazdy na jednym z pięciu lodowców: Sölden, Tux, Stubai, Kaunertal, Pitztal.

Lodowiec do wyboru; promocja do 24.04.15; vouchery, a de facto skipassy do 3 maja 2015. Tutaj szczegóły:
http://skiteam.pl/co...armowy-ski-pass

W ub. roku procedura w uproszczenie wyglądała tak:
- zakupy -> paragon
- paragon -> zgłoszenie przez jakiś formularz na stronie albo mailem (nawet telefonicznie)
- mailem dociera do nas "kod" -> rejestrujemy kod wybierając lodowiec (bez terminu)

BTW. jak ktoś zrobił zakupy wcześniej (ale po 24.11.2014), to wystarczy sięgnąć teraz po paragon - nic nie przepadło.

Jeśli samemu nie możemy skorzystać z "darmowego" narciarstwa - to z pewnością znajdą się inni chętni na voucher - więc nie warto marnować okazji.

- oprócz tego na stronie głównej skiteam.pl widzę hasło "zimowy zjazd cenowy, wielkie wyprzedaże do -80%". Póki co jakiś szałowych propozycji nie trafiłem, ale nie grzebałem głęboko...? Może tam już coś jest, ale spodziewam się, że w marcu pojawią się jeszcze kolejne obniżki typu "cała zima za pół ceny" jak w latach ubiegłych.
...

Wiedziałem, że im rura zmięknie, jeszcze wczoraj było 400pln. Gorzej, że oni mają trochę dziwny asortyment. Mały wybór nart, ciuchy albo bardzo drogie albo słabe. Jednak promocja (zniżka i voucher) obejmuje też wszystkie wkładki sidasa, jakby ktoś potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

będą jeszcze stały, stały... i denerwowały. Jak żyć? :P

Schować głeboko....  nie patrzeć....

Acha.... a przedtem zdjąć smar fabryczny (zmywaczem do sucha), posmarować fluorem HF min 4 razy (scyklinowany smar zostawić na pamiątkę lub sprzedac), wyszczotkowac, wpakowac 2x do termoboxu, bo slizgi zszarzeją i odpadną, wiązania zluzować bo beda do wyrzucenia lub też same się zluzują, a kawędzie zabezpieczyc wazeliną a przynajmniej margaryną deserową. Oczywiście kąty należy poprawić na 1,25st na dziobach, 0,58 st pod butem a na tyłach nie wiecej niz 1,35st....nie zapominając na poczatku o zmianie struktury z podłużnej na skośną-jednorombową.  Potem można odpocząć. Piwko wskazane.

 

 

Gratuluję zakupu - co to?

 

 

PozdrawiamM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się jakie, zrób zdjęcia. Będzie lżej :)

 
Biało-niebiesko-żółte i krótkie ;)
I zamiast napisu "Made in ...", na burtach mają: "Born in ..."
 

Schować głeboko....  nie patrzeć....
Acha.... a przedtem zdjąć smar fabryczny (zmywaczem do sucha), posmarować fluorem HF min 4 razy (scyklinowany smar zostawić na pamiątkę lub sprzedac), wyszczotkowac, wpakowac 2x do termoboxu, bo slizgi zszarzeją i odpadną, wiązania zluzować bo beda do wyrzucenia lub też same się zluzują, a kawędzie zabezpieczyc wazeliną a przynajmniej margaryną deserową. Oczywiście kąty należy poprawić na 1,25st na dziobach, 0,58 st pod butem a na tyłach nie wiecej niz 1,35st....nie zapominając na poczatku o zmianie struktury z podłużnej na skośną-jednorombową.  Potem można odpocząć. Piwko wskazane.


U mnie nie ma takich luksusów, zapewniam nartom tylko dach nad głową ;)
Ale wiązaniami będę musiał się zająć, bo mi zamontowali je jak dla Kopciuszka... Ech, spontaniczne kupno i przyzwyczajenie z Atomików (gdzie cała regulacja rozstawu jest robiona jedną śrubką), więc zupełnie wyleciało z głowy, żeby zażyczyć sobie od razu odpowiedni montaż...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednodniowa promocja (narty z płytą za pół ceny) dla tych, którzy lubią "przyjazne gigantki: http://sklep.aiconsp...-race-2015.html.

Miałem okazję je testować, co prawda ciut dłuższe (ponad 180 cm, promień 27 m). Miałem bardzo pozytywne wrażenia, oto, co wtedy o nich napisałem: "Niezwykle przyjazne gigantki, które przy dł 182 cm i promieniu>27m sprawiają wrażenie skrętniejszych niż są. Łatwo wchodzą w skręt dzięki dość miękkim dziobom, a jednocześnie trzymają stabilność na trasie giganta. Tzw. wjeżdżenie się w narty trwa dosłownie chwilę. Świetny wybór dla narciarzy lżejszych lub gorzej przygotowanych fizycznie, którzy lubią deski spokojnie zachowujące się przy większych prędkościach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Pora odświeżyć...

 

 

Dziś na Limango -

kampania Zaniera - rękawice z gore-tex od 100 pln

Carrera - kaski i gogle - spory wybór

a w części Limango-outlet sporo kurtek polarowych i softshellowych

 

wlasnie lyknalem kolejne google :-) tym razem Cliff Evo z polaryzacja, fotochromowe i jakimis patentami na na deszcz, mgle i dla ludzi co sie intensywniej poca - jakby carrera wiedziala co mi potrzeba - zobaczymy.

Dotychczas nie bardzo trafialem z wyborem, a okazja potestowac bedzie juz wkrotce :D

 

PS.: jakby ktos chcial zaposzenie do Limango (z kuponem rabatowym na pierwszy zakup - polecam sie ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest 1-dniowa promocja (50% ceny) ostrzałki, którą testowaliśmy w zeszłym sezonie.

Poprawiono jedną znaczącą wadę: dobór kątów. Teraz są to najbardziej pożądane w większości przypadków 88 i 87 st. Promocja jest tutaj: http://sklep.aiconsp...skiman-pro.html

 

A tu link do testów :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Kilka ciekawych promocji, na które dzisiaj trafiłem

Kątownik do ostrzenia (na rolkach) za 1/2 ceny (do końca dzisiejszego dnia): http://sklep.aiconsp...ski-man-87.html

Żelazko Vola w... Decathlonie :) http://www.decathlon...id_8159821.html

Ostrzałka do cyklin, której używam w serwisie, bo bdb cenie: https://sklepnarciar...in-ski-man.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...