Jump to content

mar_czwa

Members
 • Posts

  94
 • Joined

 • Last visited

mar_czwa's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. ihihi...moja Iwonka coś wie na ten temat:))) dobrze,że jeszcze GPS-a mi nie wszczepiła
 2. ale ten, który wczesnie wstaje i woli spac w kuchni, bedzie miał przechlapane jak reszta bedzie sie integrowała:))) nie dogodzisz za Chiny..
 3. http://www.katschberg.at/de/ - z dziećmi to też fajne miejsce...
 4. w "trójce" dzisiaj rano mówili o wysypie prwdziwków w Bieszczadach... daleko kurcze...
 5. troszkę po niewczasie, ale dziękuję wszystkim za pamięć i życzenia:) cóż, nie zawsze jest tak, że można zrobić to co by się chciało wtedy, kiedy by się chciało
 6. mam prośbę o namiary na jakąś "miejscówkę noclegową" - w miarę tanią, dla 3 chłopa, z możliwością korzystania z kuchni...no i fajnie by było, gdyby nie trzeba było daleko dojeżdżać do wyciągów. W ogóle nie znamy tamtych stron, jedziemy pierwszy raz na 3 dni, tj od wielkiego czw do soboty włącznie..z góry dziękuję za informacje
 7. o Boziuniu...tylko pozazdrościć....ale cieszę się, że fajnie Wam było:)
 8. szabir..przeciez to sa Panie z kasy!!1 po pracy tez maja praawo sie pobawic:)
 9. powiem Ci Turbo, ze to w sumie fajna metoda na dobry humor:)..wstać wkurzonym i złym.....a potem już może być tylko lepiej:)
 10. no to pozytywne wiadomości, że już część ekipy dotarła na miejsce..my tutaj w kraju ściskamy kciuki za resztę, żeby nie było zbyt "przygodowo' w drodze...życzymy Wam poprawy pogody!!! a do Ciebie PiVi mam prośbę, czy mógłbyś opisać sposób pakowania boxa? jakiś mały przewodnik o tym, jak się to robi??? a na miejscu w Matrei proponuję, abyś pokaz ze szkoleniem zorganizował....to zawsze może się przydać pozdrawia _marek:)
 11. na pewno nie jest to zabronione w Alpach Francuskich. Sam widziałem takich gości w Val Thorens jak śmigali po "czerwonej". Była to w ogóle przezabawna sytuacja..zjeżdżaliśmy grupą ok 8-mio osobową. Ja zawsze zamykałem ten "pochód". Trasa była przeurocza, wiła się serpentyną..po prawej stronie skały, po lewej super widoki na odległe szczyty. Za którymś z tych zakrętów stał Marcel i krzyczy do mnie - " uważaj rowerzyści"..pomyślałem..."ciekawe co palił? i to sam palił, nie podzielił się.." ale nim do niego dojechałem, widziałem na śniegu dziwne ślady, pomyślałem ze to pewnie ślady po wężach z armatek lub coś podobnego..takie obłe wgniecenia w podłożu. Przejechałem koło Marcel, a prędkość była znaczna, wypadam z kolejnego zakrętu, a tam na środku trasy chłopaki na rowerach!!!! jakież było moje zdziwienie i jak mi się wszystkie moje dotychczasowe wątpliwości wówczas "wyprostowały"...sporo lat już się tułąm po różnych stokach, ale czegoś takiego dotąd nie widziałem. Widać i tak też można białe szaleństwo uprawiać i z niego korzystać..pozostaje jedynie jedno pytanie..co jest większym szaleństwem w tym białym szaleństwie? a poza tym...czy to aby jest bezpieczne "mieszanie" tych dwóch szaleństw na jednej trasie????
 12. stoimy otworem na każdą propozycję.... chciałem, żeby Wam było wygodnie, bo na 4 dni przyjeżdżacie i stąd moja propozycja...ale jak Wam sie chce ok 100 km jechać w jedną stronę, to ja nie widzę problemu:) wszak będziecie wyspani, bo przecież imprezy i tak juz w niebyt odeszły:) Użytkownik mar_czwa edytował ten post 19 listopad 2010 - 12:25 literówka..oczywiscie po korekcie O.Tiska:)
 13. no to może Was odwiedzimy w sobotę 29-go stycznia ...będziemy kończyli tego dnia pobyt w Matrei w składzie: Kosmyki, Jeery, Pivi + Jego ekipa i ja....jeżeli uda mi sie ich namówić, to robimy wam najazd na stoki na sobotnie nartowanie..a potem my nawrót do domku..a Wy..wiadomo co..impreza do 20,00 a potem spac hii:)
×
×
 • Create New...