Skocz do zawartości

rower :)


jark

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Hehe. Końcówkę to już tam nasz Pan Rafał szedł na rzęsach. Chyba chcieli, żeby powalczył bo ewidentnie Pogacar kasował wszystko na ostatnich 1,5 km i na Rafała czekał. No niestety po pierwsze - nic mu nie ujmując- już troszkę nie te lata. Po drugie Majka nigdy nie był kolarzem zbytnio dynamicznym i końcówka była wyjątkowo nie dla niego.

Pozdro

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Oglądam teraz dzisiejszą końcówkę - byłem na rowerze i nie widziałem - świetne detale w zachowani Alaphilippe'a - znakomity i bardzo ekspresyjny kolarz, choć nie za bardzo go lubię. Ale jego zachowanie fajne, najpierw jak dogonili chłopaków z Politi to zachęcał ich do podpięcia się, później takie naturalne wkurwienie, że go nie odpuścili jak chciał sie oderwać. Świetna i ciekawa końcówka...No ale to jeszcze 17 km...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dla mnie pomimo tej supremacji Pogacara i pewnej jednostronności wyścig jest naprawdę ciekawy. Wiesz może to dlatego, że bardzo lubię tego zawodnika i mu kibicuję ale coś się dzieje. Bardzo fajny był etap i zwycięstwo tego francuza dwojga nazwisk co jeździ z bratem - widać było taka autentyczna radość... No i tereny te w górach...

Marzy mi się TdF z Van Der Poelem, Roglicem, Evenwpoelem, Vingegaardem, Pogacarem, Kuss'em - jako liderem a nie liderem z przypadku, może Hindley albo Yates, któryś i każdy nominowanym liderem dobrej drużyny. Ale byłaby rzeźnia...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo niewiele by się działo, bo by się wszyscy pilnowali nawzajem. 

Mam szefa Słoweńca, Roglica zna osobiście. Lubię się z nim trochę podrażnić. Po finiszu w Livigno napisał do mnie "Ach ci Słoweńcy". Odpowiedziałem " ciekawe co biorą" 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W rankingu UCI Słoweńcy - dzięki nim - są na pierwszym miejscu chyba od pięciu lat, poza jakimiś krótkimi epizodami. Dodam, że najlepszy Polak obecnie czyli Rafał Majka jest 170...

Na szczęście jest Pani Kasia i parę dziewczyn, które pukają do czołówki.

Rzeczywiście możesz mieć rację z tym pilnowaniem. Wyścig mógłby być taktyczny a nie dynamiczny i dupa z emocji dla nas.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...