Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. kasprowy maj

    • 13 odpowiedzi
    • 5,2tys. wyświetleń
  2. Kasprowy, proszę o pomoc..

    • 14 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
  3. Katchberg-Aineck czy Obertauern

    • 10 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
  4. Kaunertal - prośba o opinię

    • 22 odpowiedzi
    • 4,7tys. wyświetleń
  5. Kiedy na narty? Kiedy do Austrii? Tłok?

    • 5 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  6. Kitzbűhel czy SkiWelt Wilder Kaiser

    • 3 odpowiedzi
    • 5,4tys. wyświetleń
  7. kitzbuhel w marcu

    • 2 odpowiedzi
    • 4,4tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 4,5tys. wyświetleń
  8. Kocierz

    • 22 odpowiedzi
    • 2,2tys. wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,3tys. wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,8tys. wyświetleń
  9. Ktoredy najlepiej do Wloch?

    • 2 odpowiedzi
    • 813 wyświetleń
  10. Który lodowiec w Austrii wybrać?

    • 9 odpowiedzi
    • 4,2tys. wyświetleń
  11. kuhtai

    • 3 odpowiedzi
    • 4,2tys. wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 3,7tys. wyświetleń
  12. Leogang

    • 5 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  13. les 2 alpes czy Alpe d'Huez

    • 0 odpowiedzi
    • 2,8tys. wyświetleń
  14. Les Sybelles byl ktos?jakie opinie?

    • 1 odpowiedź
    • 1,3tys. wyświetleń
  15. Lesko - Huzele?

    • 2 odpowiedzi
    • 908 wyświetleń
  16. Limanowa - Łysa Góra!

    • 19 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  17. listopad możliwie bliska austria?

    • 2 odpowiedzi
    • 2,9tys. wyświetleń
  18. LIVIGNO ..... ceny paliw

    • 11 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
  19. livigno marzec czy kwiecień

    • 3 odpowiedzi
    • 3tys. wyświetleń
  20. Livigno: noclegi + free skipass

    • 15 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
  21. Lodowiec Kitzsteinhorn ? info?

    • 16 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...