Jump to content

Yaadam

Members
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Yaadam's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

3

Reputation

 1. Zgadzam się. Dlatego o 12:00 ciężko o miejsce w barze 😅
 2. Cześć. Czy macie jakiś sposób, żeby się do tych ćwiczeń zebrać? Myślę o tym już od 2 tygodni i jakoś mi nie wychodzi 😑
 3.   Czego Tobie, sobie i wszystkim forumowiczom serdecznie życzę
 4. Muszą odrobić ten skrócony sezon. Wszystko pewnie ostro zdrożeje. Jak zwykle za wszystkie problemy tego świata zapłaci zwykły człowiek.
 5. No właśnie się obawiam, że jeszcze wtedy może się ciągnąć ten temat
 6. Według mnie wirus zostanie z nami na zawsze jak każda grypa. Ludzie się będą zrażać. Jedni nie zauważą - inni odejdą. Przestaniemy zwracać uwagę jak na każdą inną grypę. Jam mam zamiar żyć jak wcześniej chyba, że mnie wirus (jestem już starszy - w grupie ryzyka) albo ekonomia pokona. Ale łatwo się nie dam . Niejedną epidemię przetrwałem w swoim dość długim życiu.   Zdrówka wszystkim życzę. I optymizmu.
 7. Cześć. Nie wiem czy pamiętasz ale byliśmy kiedyś razem ze ZBerkiem we Włoszech. Z Wieśkiem byłem kilkakrotnie. Mile wspominam. Nie "trza" stać o 8 przed busem, odjazd ze skoku jak wszyscy są, pierogów, i kiełbasy nie wydziela. U Wieśka to raczej ekipa decyduje co i kiedy. Bezstresowy luz ale "trza" się liczyć, że jak chciałbyś być o 8 na stoku to raczej niemożliwe
 8. Cześć. Dołączamy do wycieczki z Warszawy. Możemy zabrać jedną osobę.
 9. Cześć. Mam chęć dołączyć. Mogę kierować. Jakieś szczegóły? Daj nr na priv to zadzwonię.
 10. Amerykańska kuchnia Ok ale wolę takie wydanie  
 11. Dzięki za fajną wycieczkę. Pozdrowienia dla wszystkich
 12. Bylem wróciłem. Obiecane podsumowanie. Ośrodek mały, do objechania w jeden dzień. Dla słabiej jeżdżących (jak ja) dwa dni. Trasy dość jednostajne, według mnie łatwe. Dojazd do ośrodka jest dość uciążliwy. Ogólnie fajny ośrodek dla dla osób jeżdżących mocno rekreacyjnie. Na tych trasach fajnie się uczyć Jeśli ktoś szuka wyzwań to nie polecam. Ja jestem zadowolony. Trasy akurat żeby próbować poprawiać umiejętności. Dodatkowo zaliczyliśmy dużo świeżego śniegu i pierwszy raz próbowałem jazdy po puchu.
×
×
 • Create New...