Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * - - - 1 głosy

Odżywianie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#81 Wujot

Wujot

głosss rozsądku

• PipPipPipPipPip
  • 2837 postów
  • Na forum od: 11.2008
3564
  • Umiejętności: 1
  • Wrocław

Napisano 21 sierpień 2015 - 13:50

Założyciel tego tematu określiłby je krótko "BS". Obejrzyj sobie jak się robi suplementy diety i dopiero wtedy zdecyduj czy nadal chcesz je brać

Sądzę, że martyniana zajmuje się promowaniem tego g... A dobra dieta bez sztucznych dodatków na pewno wszystkim tu obecnym wystarczy i bedzie najzdrowsza i najbezpieczniejsza

Pozdro

Wiesiek

Aby było 5 cm śniegu pod nartą, Blogi: fotograficzny i turystyczny

#82 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 3004 postów
  • Na forum od: 10.2011
8764
  • Umiejętności: 7

Napisano 21 sierpień 2015 - 13:54

Sayonara  

Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#83 kaligr

kaligr

Użytkownik

• PipPipPip
  • 419 postów
  • Na forum od: 01.2010
153
  • Opole

Napisano 26 sierpień 2015 - 23:04

Sądzę, że martyniana zajmuje się promowaniem tego g... A dobra dieta bez sztucznych dodatków na pewno wszystkim tu obecnym wystarczy i bedzie najzdrowsza i najbezpieczniejsza

Pozdro

Wiesiek

Masz rację, tylko co i gdzie teraz jest naturalne? Warzywa, mięso, nabiał to wszystko już są dawno produkty podobne do naturalnych. Chyba, że masz swoje warzywa i owoce, do tego  samodzielnie hodujesz świnie i krowy, kozy. 

#84 TomiQ82

TomiQ82

Użytkownik

• PipPipPip
  • 316 postów
  • Na forum od: 02.2015
45
  • Umiejętności: 5
  • Bełchatów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 14:53

Masz rację, tylko co i gdzie teraz jest naturalne? Warzywa, mięso, nabiał to wszystko już są dawno produkty podobne do naturalnych. Chyba, że masz swoje warzywa i owoce, do tego  samodzielnie hodujesz świnie i krowy, kozy. 

100 % racji. ! Wszystko jest teraz faszerowane chemia ! Kiedys z zoną w markecie patrzylismy na skład soku malinowego jednej z renomowanych firm. W składzie tego soku było ...... UWAGA 0,2% malin. Od tego czasu sami robimy sok malinowy jak również inne.

#85 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 3004 postów
8764

Napisano 16 październik 2015 - 11:46

Sayonara 

Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#86 Harpia

Harpia

Coś tam jeżdzę.

• PipPipPipPipPipPip
  • 5072 postów
  • Na forum od: 02.2009
4204
  • KRK

Napisano 16 październik 2015 - 12:32

Przepraszam ale niechcący mi się skojarzyło :)

Uważnie posłuchajcie tekstu.

#87 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 3004 postów
8764

Napisano 17 październik 2015 - 14:25

Sayonara 

#88 erudtya

erudtya

Nowy użytkownik

• 10 postów
  • Na forum od: 06.2015
0

Napisano 20 październik 2016 - 11:55

Przepraszam ale niechcący mi się skojarzyło :)

Uważnie posłuchajcie tekstu.

Coś w tym jest..

#89 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 3004 postów
8764

Napisano 03 październik 2017 - 14:34

Nie potrzebowałem aż 18 lat by wyciągnąć identyczny wniosek :)
http://zdrowie.gazet...k-dziennie.html

#90 Olaaa90

Olaaa90

Użytkownik

• Pip
  • 46 postów
  • Na forum od: 09.2017
1

Napisano 16 październik 2017 - 07:19

Wyjątkowo warto być pod opieką dietetyka. Bo inaczej trudno o prawidłowe żywienie, dostosowane do indywidualnych preferencji. Jak szukałam dietetyka dla siebie to trafiłam na tę wyszukiwarkę trenerów i instruktorów sportowych: http://lepszytrener....tetyka/warszawa

A dla chętnych jest blog o sporcie, treningach, diecie i tematach związanych ze zdrowym stylem życia :)

#91 zeberkaa

zeberkaa

Ja Użytkownik

• PipPipPipPipPip
  • 2172 postów
  • Na forum od: 01.2011
1045
  • ZDolny Śląsk

Napisano 16 październik 2017 - 07:47

Wyjątkowo warto być pod opieką dietetyka.

AlBo za zaoszczędzone pieniądze nająć przystojnego trenejro narciarstwa.
Mrrrrauuu

zbieram na skręty 

#92 siekierowy

siekierowy

Nowy użytkownik

• 22 postów
9
  • Mielec

Napisano 16 październik 2017 - 21:56

Drodzy moi! I pamietajcie KONIECZNIE pic wode mineralna tylko BIO, BEZ GLUTENU I BEZ LAKTOZY. Kazda inna odpada!!! 

#93 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6526 postów
  • Na forum od: 02.2008
4677
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 17 październik 2017 - 05:28

Drodzy moi! I pamietajcie KONIECZNIE pic wode mineralna tylko BIO, BEZ GLUTENU I BEZ LAKTOZY. Kazda inna odpada!!!

I koniecznie odfiltrowac monotlenek diwodoru....

#94 Olaaa90

Olaaa90

Użytkownik

• Pip
  • 46 postów
  • Na forum od: 09.2017
1

Napisano 20 październik 2017 - 07:49

Polecam zajrzeć do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów sportowych: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe

Nie ma większej bazy, a i mają stoki, trenerów, szkoły... No można sobie popatrzeć na oferty z całego kraju :)

#95 izou

izou

Użytkownik

• Pip
  • 40 postów
  • Na forum od: 02.2016
3

Napisano 27 październik 2017 - 10:23

A ja tam po prostu piję woę z kranu. I nic mi nie jest ;) Nie wiem czemu woda z kranu ma taki zły pijar . Pewnie przez firmy produkujące wode butelkową. Kranówka jest dobrze sprawdzana pod każdym kątem i wcale nie powoduje kamieni nerkowych ( to mit)

Wracając do tematu diety to na pewno nie poleca się diet redukcyjnych z racji tego,że są niezdrowe dla naszego organizmu. Szczególnie dla wątroby.  Ciekawy artykuł znajduje sie na tej stronie:

http://www.poradnik-...n-dzien-dluzej/

Jest tutaj opisane w jaki sposób konkretnie dbać o wątrobę oraz jaka powinna być dieta wspomagająca jej regenerację. 

#96 zeberkaa

zeberkaa

Ja Użytkownik

• PipPipPipPipPip
  • 2172 postów
1045
  • ZDolny Śląsk

Napisano 27 październik 2017 - 12:01

A ja tam po prostu piję woę z kranu. I nic mi nie jest ;)

Też tak robię od zawsze ale nie w każdej miejscowości da się. W takim np Kostrzynie w Wielkopolsce woda jest po prostu niesmaczna. Nawet po przegotowaniu.

zbieram na skręty 

#97 Deco79

Deco79

Użytkownik

• PipPipPip
  • 318 postów
  • Na forum od: 10.2017
152
  • Gdańsk

Napisano 27 październik 2017 - 13:05

Ja też pije z kranu, ale używam filtra przelewowego, nie wiem czy zatrzymuje metale ciężkie itp. ale na 100% zmiękcza wodę bo w czajniku kamienia nie mam od kilku lat.

#98 zeberkaa

zeberkaa

Ja Użytkownik

• PipPipPipPipPip
  • 2172 postów
1045
  • ZDolny Śląsk

Napisano 27 październik 2017 - 14:52

Ja też pije z kranu, ale używam filtra przelewowego, nie wiem czy zatrzymuje metale ciężkie itp. ale na 100% zmiękcza wodę bo w czajniku kamienia nie mam od kilku lat.

Deco, weź przestań, zmiękczona woda jest gorsza i mniej smaczna niż twarda :D Nadaje się do kaloryferów, prania i niebrudzenia prysznica :D

Poza tym my tu o piciu a nie czajnikowaniu.

Wystarczy kran i szklanka i pyyycha.

No to lu!

zbieram na skręty 

#99 Warter

Warter

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 11.2017
0

Napisano 07 listopad 2017 - 10:52

Siemka, mam takie pytanie, niedługo wybieram się na wspinaczkę i to całodniową, chciałbym sobie kupić na próbę jakąś racją żywnościową , żeby jeszcze bardziej poczuć klimat:D Czy może ktoś jakąś polecić? Taką która dostarczy kalorii na cały dzień. Z góry dzięki. 

#100 Veteran

Veteran

Veteran

• PipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Na forum od: 01.2015
1489

Napisano 07 listopad 2017 - 12:29

Siemka, mam takie pytanie, niedługo wybieram się na wspinaczkę i to całodniową, chciałbym sobie kupić na próbę jakąś racją żywnościową , żeby jeszcze bardziej poczuć klimat:D Czy może ktoś jakąś polecić? Taką która dostarczy kalorii na cały dzień. Z góry dzięki. 

Witam

Pusty żołądek będzie łatwiej podnosić do góry. I jeszcze jedna kwestia, z cyklu pogadanka o wspinaniu - no, ale jak załatwiacie te sprawy... na ścianie?. Będzie łatwiej na głodno.

Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych