Skocz do zawartości

Kastle rx12 Gs i rx12 sl 2025


Bruner79

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, KrzysiekK napisał:

Ja skromny żuczek jeno pokornie czekam i liczę na to, że jak zajaśnieje myśl wymiany waszych ,,czarnych z czerwonym,, to wspomnicie o mnie napiszecie zanim wystawicie na sprzedaż. 
 

Do kurtki mi pasują i spodni … 😉

Wiesz problem był w tym że takie slalomki bez bólu wchodzą do Polo... ale jak mieliśmy do Damiana jechać i trza było zabrać 3 pary długich nart to zabraliśmy mojego vana bo do Polo już ciężko..... problem właśnie zniknął - nowy dyliżans poradzi sobie z GSami.. :)..  Maras może sie pochwali.. (jak bedzie chciał)

Edytowane przez Lexi
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lexi napisał:

Wiesz problem był w tym że takie slalomki bez bulu wchodzą do Polo... ale jak mieliśmy do Damiana jechać i trza było zabrać 3 pary długich nart to zabraliśmy mojego vana bo do Polo już ciężko..... problem właśnie zniknął - nowy dyliżans poradzi sobie z GSami.. :)..  Maras może sie pochwali.. (jak bedzie chciał)

Jak zamknę temat, to się pochwalę. Ale grubo jest i dziadostwa nie będzie. Jak się bawić, to na całego.

pozdro

A SL nie oddam, one to dopiero wybaczają błędy, mam wrażenie że na nich każdy zjedzie, nawet garbaty😀

Edytowane przez Marcos73
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś znalazłem.

https://www.ntn.pl/kastle-rx12sl/
 

pozdro

ps. I tak jest w rzeczywistości. Mocna dynamika a przy tym łatwe i bardziej elastyczne niż poprzednie na których jeździłem, wręcz uniwersalne, nawet w miękkim się sprawdzają odczuwalnie lepiej niż inne sztywne SL. Przy mojej posturze i umiejętnościach oraz umiarkowanej dynamice jazdy nawet na żywym lodzie nie mam problemów z jazdą, ostrzenie standard bez cudów. Dla mnie idealne, mimo iż bez płyty. Taka semi jest.

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bruner79 napisał:

Ja sobie jaja robię z tym drewnem 😉 ja jeździłem na starszych - 2019 - tych całych czarnych - z tego co pamiętam, a dobrze pamiętam - świetne dechy. 

Cześć

He he ale się wstrzeliłem albo ... wiem, że się trochę znasz i o bzdury byś nie pytał a ważne rzeczy byś wiedział. Ale Czesi naprawdę marketingowo działają jak trzeba - wielki szacun!

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy dzisiaj w nocy. Jazda w słabych warunkach. Ćwiczyliśmy czucie mięśniowo stawowe 😁 90% warunki słabe. Nawet więcej niż słabe. Pierwszy i drugi dzień duże opady śniegu. Jakieś 15min okienko pogodowe. Wczoraj do 12 tej już ok. Cały wyjazd spędzony na sl kastla. Model ze zwykłą płytą. Także przetestowana praktycznie we wszystkich możliwych warunkach. Bardzo dobra decha. Myślę że budowana zbliżona do nart fis i być może mocniejsza niż sklepowe sl. Elastyczne dzioby i sztywniejsze pietki, dynamiczna. Świetnie oddaje. Łatwa w obsłudze. Po prostu dobra decha. Nic dodać nic ująć. 

IMG_1718.png

IMG_1717.png

  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...