Skocz do zawartości

Kastle rx12 Gs i rx12 sl 2025


Bruner79

Rekomendowane odpowiedzi

Wujkowi wpadły takie oto deseczki na testy prosto od dystrybutora 😎🙂 stwierdzając organoleptycznie - kawał porządnej narty.Nie żałowali metalu, flex pięknie rozłożony.  Myślę, że to naprawdę będzie dobrze jechać. Pierwsze wrażenia już w poniedziałek/wtorek 🙂

IMG_1627.jpeg

IMG_1629.png

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Bruner79 napisał:

Wujkowi wpadły takie oto deseczki na testy prosto od dystrybutora 😎🙂 stwierdzając organoleptycznie - kawał porządnej narty.Nie żałowali metalu, flex pięknie rozłożony.  Myślę, że to naprawdę będzie dobrze jechać. Pierwsze wrażenia już w poniedziałek/wtorek 🙂

IMG_1627.jpeg

IMG_1629.png

A GS w jakiej długości? To sklepówki?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bruner79 napisał:

178cm sklep ale na płycie.

Ciekaw jestem Twojej opinii, ja mam 173 ale bez płyty, ale chcę dłuższą, bo one jakieś takie bardzo skrętne są, aczkolwiek stabilne przy wyższych prędkościach. W wolnej chwili coś skrobnij, o ile w między czasie jakaś nowa Lady się nie pojawi w Twoim życiu 😉

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcos73 napisał:

Ciekaw jestem Twojej opinii, ja mam 173 ale bez płyty, ale chcę dłuższą, bo one jakieś takie bardzo skrętne są, aczkolwiek stabilne przy wyższych prędkościach. W wolnej chwili coś skrobnij, o ile w między czasie jakaś nowa Lady się nie pojawi w Twoim życiu 😉

pozdro

Do poniedziałku jakoś chyba wytrzyma bez zmiany...

pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcos73 napisał:

Ciekaw jestem Twojej opinii, ja mam 173 ale bez płyty, ale chcę dłuższą, bo one jakieś takie bardzo skrętne są, aczkolwiek stabilne przy wyższych prędkościach. W wolnej chwili coś skrobnij, o ile w między czasie jakaś nowa Lady się nie pojawi w Twoim życiu 😉

pozdro

Takich na płycie też bym pokosztował... kosztował...koszta... qwa..znowu koszta..

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Marcos73 napisał:

Ciekaw jestem Twojej opinii, ja mam 173 ale bez płyty, ale chcę dłuższą, bo one jakieś takie bardzo skrętne są, aczkolwiek stabilne przy wyższych prędkościach. W wolnej chwili coś skrobnij, o ile w między czasie jakaś nowa Lady się nie pojawi w Twoim życiu 😉

pozdro

173?? Eeee, to nie ma prawa jechać 😜 na dobrym drewnie chociaż? 😁

Edytowane przez Bruner79
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Bruner79 napisał:

Kolega wszedł we współpracę z Kastle, będziemy coś myśleć nad tymi kosztami jak będziesz bardzo zdeterminowany na 178 😉

Bardziej mnie ta płyta ciekawi - mam 175 więc bardzo blisko ( i moje nie "grają" jak te nowsze zielone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bruner79 napisał:

173?? Eeee, to nie ma prawa jechać 😜 na dobrym drewnie chociaż? 😁

Cze

Takie jak w Twoich - nie inne.

Ciekawe kto to napisał 😉

"Te narty kupujesz pod promień nie pod długość. Cała śmietanka instruktorska w Dolomitach wykupuje na potęgę tę długość." To Twoja poprzednia miłość - chyba z zeszłego tygodnia 🙂

pozdro

btw. Śmietanka nieco zwarzona z PL też na tej długości jeździ 😉
 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
50 minut temu, Marcos73 napisał:

Cze

Takie jak w Twoich - nie inne.

Ciekawe kto to napisał 😉

"Te narty kupujesz pod promień nie pod długość. Cała śmietanka instruktorska w Dolomitach wykupuje na potęgę tę długość." To Twoja poprzednia miłość - chyba z zeszłego tygodnia 🙂

pozdro

btw. Śmietanka nieco zwarzona z PL też na tej długości jeździ 😉
 

 

No przecie jajca se robiłem 😀 173 w Gs teraz robi uniwersalna dechę do średniego skrętu. Zresztą - to tak mocno budowane dechy że możesz sobie wziąć 168 i też będziesz dobrze cisnął. Ja dla siebie Mastera rossi z premedytacją wziąłem 173. Nie będę się dublował - ale te dechy bierzesz pod promień. Zresztą dlatego rossi umyslnie porobił takie długości. To samo ma volkl, Kastle i Dynastar. 

Edytowane przez Bruner79
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Bruner79 napisał:

No przecie jajca se robiłem 😀 173 w Gs teraz robi uniwersalna dechę do średniego skrętu. Zresztą - to tak mocno budowane dechy że możesz sobie wziąć 168 i też będziesz dobrze cisnął. Ja dla siebie Mastera rossi z premedytacją wziąłem 173. Nie będę się dublował - ale te dechy bierzesz pod promień. Zresztą dlatego rossi umyslnie porobił takie długości. To samo ma volkl, Kastle i Dynastar. 

No przecież wiem że se 🍳 robisz, ale dla mnie w porównaniu z Damianowymi moimi już niebawem nowymi ostatnimi (chyba) nartami są za krótkie. To chyba psyche tak działa, bo fajnie się w nich jeździ i niczego im poza długością nie brakuje. Trochę szumią na grudkach lodowych, ale idzie się przyzwyczaić. Jednak Sztekle 180 laser GS czerwone  2018/2019 z płytą (żebyś wiedział czego szukać😉)to narta dla mnie mega uniwersalna, a co najważniejsze wybacza wszystkie błędy - więc mi pasi😀.
pozdro

Edytowane przez Marcos73
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Wgl pojęcie nart wybaczających błędy jest dla mnie top of the marketing 😄😄

btw - szkoda że nie dojechały jeszcze mx84 - ciekawostka - na 2025 mx84 zastąpiło mx83 - a sprawdzałem z ciekawości i nowe mx 84 maja to samo taliowanie i długości co modele mx84 które szły od 2017 do bodajże 2021… 

447d16bf-53e6-4cc0-9d1b-84fa845f9670.jpeg

Edytowane przez Bruner79
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lexi napisał:

Krzychu ..my już mamy GSy Kastla... ale kto wie..kto wie..

Ja skromny żuczek jeno pokornie czekam i liczę na to, że jak zajaśnieje myśl wymiany waszych ,,czarnych z czerwonym,, to wspomnicie o mnie napiszecie zanim wystawicie na sprzedaż. 
 

Do kurtki mi pasują i spodni … 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Marcos73 napisał:

No przecież wiem że se 🍳 robisz, ale dla mnie w porównaniu z Damianowymi moimi już niebawem nowymi ostatnimi (chyba) nartami są za krótkie. To chyba psyche tak działa, bo fajnie się w nich jeździ i niczego im poza długością nie brakuje. Trochę szumią na grudkach lodowych, ale idzie się przyzwyczaić. Jednak Sztekle 180 laser GS czerwone  2018/2019 z płytą (żebyś wiedział czego szukać😉)to narta dla mnie mega uniwersalna, a co najważniejsze wybacza wszystkie błędy - więc mi pasi😀.
pozdro

Promocja się skończyła od przyszłego sezonu Sztekle będą odpłatne cena za godzinę będzie ogłoszona w październiku 😏🤪😜

  • Haha 3
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mikoski napisał:

Promocja się skończyła od przyszłego sezonu Sztekle będą odpłatne cena za godzinę będzie ogłoszona w październiku 😏🤪😜

Damian, Tobie to za darmo pożyczę😉. Ciesz się nimi póki możesz. Życie w nieświadomości to dobrodziejstwo.

pozdro

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...