Skocz do zawartości

Tanio polecam dla dzieciaka 140-160cm


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, KrzysiekK napisał:

Weź do Zwardonia koniecznie syna.... moje się wstępnie deklarują, syn bardziej. Natalia nie wiem... byłaby ekipa.

Cze

Jeszcze @moruniek trzeba zwerbować z dzieciarnią, to się ich puści samopas i będzie święty spokój. Takie wypady "rodzinne" to ja rozumiem. Dla każdego coś miłego.

pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lexi napisał:

No to nieżle ..  ja myślałem że wapniaki to raczej sie od dzieci chcą urwać a dzieci nie chcą być niańczone....ale czasy sie zmieniają 😄......

E, moje już na tyle wyrośnięta że obecność z nimi to sama przyjemność ... byleby chciały że mną coś robić a nie tylko przewijać TikToki.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, brachol napisał:

Teraz "dzieci" często mają ponad 3 dychy... 

Mój syn ma 34 lata i chętnie spędza ze starymi różne "wakacje"... tylko ze to on teraz nas "zabiera", bukuje hotele,  loty , wynajmuje auta... ja ewentualnie łodzie (gdy potrzebna licencja)... polecam 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KrzysiekK napisał:

My się jutro wybieramy na Tarnicę jak nas do tego czasu coś nie zje ..  🤣

Ps. Przypominam, że arcySympatyczny kolega sprzedaje w tym wątku komplet narciarski na chłopaka 140-160.

Nie sprzedaje, tylko oferuje możliwość zakupu super sprzętu za 25-30% wartości nowego.  A to wielka różnica. Mogę sprzedać ale nie muszę, lubię narty, wiec nowego właściciela nie muszą znaleźć😉

pozdrowionka

Edytowane przez Marcos73
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Marcos73 napisał:

Cze

Jeszcze @moruniek trzeba zwerbować z dzieciarnią, to się ich puści samopas i będzie święty spokój. Takie wypady "rodzinne" to ja rozumiem. Dla każdego coś miłego.

pozdrawiam

Bardzo bym chciał tam do Was dojechać, może z dziećmi ale jeszcze nie znam swoich planów zawodowych na październik, a co dopiero na marzec. Na dniach wszystko powinno być wiadomo. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...