Skocz do zawartości

Tanio polecam dla dzieciaka 140-160cm


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

Cze

Sprzęt po synu do pociśnięcia, tanio okazja polecam

Komplet Tenson Race tak do 160cm max + puchówka (widać na zdjęciu - wystaje kaptur - czerwona), membrany 20/20k - całość (bez puchówki oczywiście), ładny + 5 pkt. do levelu. Kolana nieco wytarte, ale żadnych rozcięć, nie potargany, działa 🙂. Pincet za całość. Ma 2 sezony.

Buty - tez na zdjęciu, Head Raptor RS 80 - 23,5 - dwie i pół stówki. Oczywiście kupione jako nowe, 2 sezony obddarte, wkładki całe, boki pociachane od krawędzi, canting, full wypas, lekko czerwone od kombinezonu na górze, klamry wszystkie ok. Też działają 🙂 + 3 pkt. do levelu.

Narty Head GS RD 159cm - 2 sezony - odrapane nieco, krawędź gruba, rzadko ostrzone (a to po tatusiu 😉), bez dziur, ubytków w ślizgach, zasmarowane. Do ostrzenia. Pincet. + 12pkt do levelu.

Narty Head SL RD 144cm - reszta jak wyżej.  Pincet. + 10pkt do levelu.

Więc jak widzicie za 1750 pln można mieć narciarza kompletnego w domu z levelem 40. Nawet @Adam ..DUCH tego nie zrobi za te piniądze i to w tak krótkim czasie.

polecam

Komplet tak wygląda, zdjęcia nart za drobną opłatą mogę zrobić 😉

Maks1.thumb.jpg.0a499c7e5e23e15a073f2bf8016b7a9a.jpg

Maks2.thumb.jpg.eb646358e09dd87b30e40bd68290993f.jpg

Edytowane przez Marcos73
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A jakby jeszcze kolega ze zdjęć zaofiarował się jeden dzień pojeździć z kupującym i pokazać co i jak to moglibyście spokojnie cenić ze 4000.

Wiesz, zawsze twierdziłem - i to jest kolejne 100% potwierdzenie - że po dobrym narciarzu to nawet jak stoi z nartami w rękach to widać..., że trochę skręca.

Pozdro serdeczne

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

A jakby jeszcze kolega ze zdjęć zaofiarował się jeden dzień pojeździć z kupującym i pokazać co i jak to moglibyście spokojnie cenić ze 4000.

Wiesz, zawsze twierdziłem - i to jest kolejne 100% potwierdzenie - że po dobrym narciarzu to nawet jak stoi z nartami w rękach to widać..., że trochę skręca.

Pozdro serdeczne

Krew, pot i łzy wewnątrz opakowania zostały, podobno umiejętności po części przechodzą na nowego użytkownika. Tak gdzieś słyszałem, to nie reklama ani sugestia, takie plotki chodzą 😉

pozdrawiam

ps. Miałem jeszcze 1 zdjęcie, ale razem, stwierdziłem,  żeby dziadostwa nie robić, bo się nic nie sprzeda. Może do Zwardonia go wyciągnę, na razie nie potwierdził, ani nie zaprzeczył.

Edytowane przez Marcos73
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcos73 napisał:

Krew, pot i łzy wewnątrz opakowania zostały, podobno umiejętności po części przechodzą na nowego użytkownika. Tak gdzieś słyszałem, to nie reklama ani sugestia, takie plotki chodzą 😉

pozdrawiam

ps. Miałem jeszcze 1 zdjęcie, ale razem, stwierdziłem,  żeby dziadostwa nie robić, bo się nic nie sprzeda. Może do Zwardonia go wyciągnę, na razie nie potwierdził, ani nie zaprzeczył.

Weź do Zwardonia koniecznie syna.... moje się wstępnie deklarują, syn bardziej. Natalia nie wiem... byłaby ekipa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, grimson napisał:

Ten drugi był chroniony ale już nie jest, ten pierwszy nie jest.

Cześć

Pomyliłeś nazwy brachu. Pierwszy czyli Szmaciak był chroniony ale od chyba 2004 ale w 2014 status ochronny został zdjęty. Babka nigdy nie była chroniona.

Zadaj pytanie z Twojej profesji bo ja jednak jestem grzybiarzem a na dodatek studiowałem botanikę leśną - 2 semestry. 😉

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, brachol napisał:

Mecz elegancki, zespół pierwsza klasa prawie jak piłkarze...

Ja bym nie obrażał siatkówki jakimikolwiek porównaniami z piłkarzami. Nie ta gra, nie ta kultura itd. Grałem w piłkę więc wiem za czym tęskniłem.

Już jest po meczu jeżeli chodzi o drugi półfinał. Szkoda.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marcos73 napisał:

Cze

Sprzęt po synu do pociśnięcia, tanio okazja polecam

Komplet Tenson Race tak do 160cm max + puchówka (widać na zdjęciu - wystaje kaptur - czerwona), membrany 20/20k - całość (bez puchówki oczywiście), ładny + 5 pkt. do levelu. Kolana nieco wytarte, ale żadnych rozcięć, nie potargany, działa 🙂. Pincet za całość. Ma 2 sezony.

Buty - tez na zdjęciu, Head Raptor RS 80 - 23,5 - dwie i pół stówki. Oczywiście kupione jako nowe, 2 sezony obddarte, wkładki całe, boki pociachane od krawędzi, canting, full wypas, lekko czerwone od kombinezonu na górze, klamry wszystkie ok. Też działają 🙂 + 3 pkt. do levelu.

Narty Head GS RD 159cm - 2 sezony - odrapane nieco, krawędź gruba, rzadko ostrzone (a to po tatusiu 😉), bez dziur, ubytków w ślizgach, zasmarowane. Do ostrzenia. Pincet. + 12pkt do levelu.

Narty Head SL RD 144cm - reszta jak wyżej.  Pincet. + 10pkt do levelu.

Więc jak widzicie za 1750 pln można mieć narciarza kompletnego w domu z levelem 40. Nawet @Adam ..DUCH tego nie zrobi za te piniądze i to w tak krótkim czasie.

polecam

Komplet tak wygląda, zdjęcia nart za drobną opłatą mogę zrobić 😉

Maks1.thumb.jpg.0a499c7e5e23e15a073f2bf8016b7a9a.jpg

Maks2.thumb.jpg.eb646358e09dd87b30e40bd68290993f.jpg

 

Tak wyglądają prawdziwie grzybiarze, którzy nie ściemniają tylko jeżdżą. Sprzęt po młodym zawodniku jest zawsze w dobrym stanie bo krótko używany i zawsze zadbany.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Pomyliłeś nazwy brachu. Pierwszy czyli Szmaciak był chroniony ale od chyba 2004 ale w 2014 status ochronny został zdjęty. Babka nigdy nie była chroniona.

Zadaj pytanie z Twojej profesji bo ja jednak jestem grzybiarzem a na dodatek studiowałem botanikę leśną - 2 semestry. 😉

Pozdro

Kategoria zespoły pieśni i tańca: może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...