Skocz do zawartości

Dobór nart dla nastolatka


Antonella

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, star napisał:

Masz racje. Bycie dydaktykiem to coś innego niż bycie wybitnym fachowcem w danej dziedzinie. Potrzebna choćby empatia jakże obca wieku fachmanom. Właśnie zmarła moja mama będąca wybitnym pedagogiem mimo, ze stopni naukowych nie miała na swoim koncie. Często z nią jezdzilem... na narty, z tata na nartach, fotka ze wspólnej wycieczki na Lomnice. Ale potrafiła trafić i do najsłabszych i do najlepszych, a koncentrowała się na średniakach. Z osób które poznałem na nartach był wybitny skialpinista, alpinista czy instruktor nie tylko narciarstwa, choć wiele ciekawych postaci przewinęło się na nartach.

 

Moje kondolencje. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, star napisał:

Masz racje. Bycie dydaktykiem to coś innego niż bycie wybitnym fachowcem w danej dziedzinie. Potrzebna choćby empatia jakże obca wieku fachmanom. Właśnie zmarła moja mama będąca wybitnym pedagogiem mimo, ze stopni naukowych nie miała na swoim koncie. Często z nią jezdzilem... na narty, z tata na nartach, fotka ze wspólnej wycieczki na Lomnice. Ale potrafiła trafić i do najsłabszych i do najlepszych, a koncentrowała się na średniakach. Z osób które poznałem na nartach był wybitny skialpinista, alpinista czy instruktor nie tylko narciarstwa, choć wiele ciekawych postaci przewinęło się na nartach.

9D57C944-4411-43D6-B3F1-70D31C22CADC.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, star napisał:

Masz racje. Bycie dydaktykiem to coś innego niż bycie wybitnym fachowcem w danej dziedzinie. Potrzebna choćby empatia jakże obca wieku fachmanom. Właśnie zmarła moja mama będąca wybitnym pedagogiem mimo, ze stopni naukowych nie miała na swoim koncie. Często z nią jezdzilem... na narty, z tata na nartach, fotka ze wspólnej wycieczki na Lomnice. Ale potrafiła trafić i do najsłabszych i do najlepszych, a koncentrowała się na średniakach. Z osób które poznałem na nartach był wybitny skialpinista, alpinista czy instruktor nie tylko narciarstwa, choć wiele ciekawych postaci przewinęło się na nartach.

 

Moje kondolencje

  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2022 o 14:05, Mitek napisał:

Filmików jest dość sporo ale są albo stare albo słabe. Wolę - w Twoim przypadku chyba jest trochę podobnie - oglądać swoje dzieci. Raz, że jeżdżą lepiej. agresywniej, nowocześniej. Dwa - że to moje twory w sensie narciarskim.

Mitek

Jest dokładnie tak jak piszesz, wolę oglądać jak dzieci się rozwijają, sam coś tam poprawiam u siebie, ale generalnie to jeżdzę dla samej jazdy, bo to lubię. Teraz jak byłem z synem na nartach - chyba jeden z ostatnich wyjazdów wspólnych, bo treningi się zaczynają, pokazywał mi takie ćwiczenia z kijkami, człowieku w taki sposób aby to wykonać to musiałbym ćwiczyć do usranej śmierci, więc sobie odpuściłem, żeby chłopakowi wstydu nie przynosić 😉

pozdrawiam

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.12.2022 o 22:38, Antonella napisał:

Te Volkle wyglądają całkiem dobrze. Mąż znalazł jeszcze takie opcje:

- Fischer RC One 86 GT, lecz używanych nigdzie nie ma, a nowe niestety zbyt drogie, aby na 2 sezony kupować. Podobnie z Fischer RC One 78 GT.
Właśnie szukam jeszcze tych wcześniej przez Was wspomnianych.
Znaleźliśmy natomiast używane w dobrej cenie takie dwa modele: Salomon X-Drive BT 163cm oraz Salomony X Drive 80 RTI 163cm. I zastanawiam się, które są generalnie lepsze i czy w ogóle ta różnica będzie wyczuwalna?

A Sprawdż tutaj 🙂 https://sklep.majestyskis.pl . Tutaj widzę, ze promocję maja nawet na niektóre modele. 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...