Skocz do zawartości

narty - rolki, rolki - narty


.Beata.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.01.2023 o 10:27, moruniek napisał:

To było jakieś 7 lat temu (chyba nawet więcej, jak ten czas leci). Teraz najwięcej frajdy sprawiają mi zjazdy o niewielkim nachyleniu, a mam takie 3 - 4 obok domu.  Odnośnie pumptracku to wjechałem na niego kilka razy rowerem, na rolkach jeszcze nie czuję się na siłach (i pewnie już mi tak zostanie). Na tym moim, sporo osób się połamało, głównie próbując sił na hulajnogach. Teraz nawet wprowadzili zakaz jazdy na hulajnogach. 

Cześć

Krzysio odkopał a ja teraz zwróciłem uwagę na Twojego maila a zwłaszcza na to ostatnie zdanie. K....a masakra, buduje się coś co jest przeznaczone do freestylu po czym zakazuje się jazdy na sprzęcie przeznaczonym do takiej jazdy, bo jacyś jelenie sobie coś zrobili...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mitek napisał:

... buduje się coś co jest przeznaczone do freestylu po czym zakazuje się jazdy na sprzęcie przeznaczonym do takiej jazdy, bo jacyś jelenie sobie coś zrobili...

Cześć.

Właściciel wywiesza regulamin obiektu i nie wnika czy ktoś go respektuje czy nie. Tak broni się przed odpowiedzialnością za zdarzenia z winy użytkowników. Wtedy wszyscy są kryci i zadowoleni.

Edytowane przez mlodzio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2023 o 17:41, mlodzio napisał:

Cześć.

Właściciel wywiesza regulamin obiektu i nie wnika czy ktoś go respektuje czy nie. Tak broni się przed odpowiedzialnością za zdarzenia z winy użytkowników. Wtedy wszyscy są kryci i zadowoleni.

Kapitalizm z dumą rozwiązuje prblemy, nieznane w innych systemach. Czy nie brzmi to znajomo?

Dziś byłem na rowerze pod Strzelinem. Wszystkie single oficjalnie zamknięte i wjazdy zabezpieczone taśmami. Oczywiście jak typowy polak, olałem zakazy i okazało się, że warunki na singlach bardzo dobre. Brak specjalnych przeszkód, względnie sucho, ścieżki nie wyglądają na uszkodzone, ale zakazy wiszą.

Za to na szutrówkach w okolicy jazda była w  pełni legalna, ale za to niemozliwa. Wszystko maskarycznie zryte ciężkim sprzętem do zwózki drewna. Błoto i dziury po kilkadziesiąt cm. Widać, że masowa wycinka polskich lasów jest nadal aktualna.  Niedługo w kraju zostanie tylko pustynia. Mentalna, ekonomiczna a z czasem i geograficzna.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska działa względnie dobrze z innych przyczyn niż wiekszość przedsiębiorstw.  To załuga ciężkiej pracy i kreatywności tych najniżej. Zarówno pracowników jak i drobnych prrzedsiębiorców. Rząd natomiast robi wszystko by działała gorzej. I obawiam się, że trend rozwoju się zmienił i obecnie jest negatywny. Nasz wysiłek już nie wystarczy by zwalczyć głupotę lub celowe przekręty partii rządzącej.

Edytowane przez Spiochu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...