Skocz do zawartości

Białka Tatrzańska złamany kręgosłup


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.02.2022 o 08:02, Mitek napisał:

Cześć

Regulamin stoku to zazwyczaj jest po prostu dekalog uzupełniony czasami jakimiś regulacjami wewnętrznymi danej firmy czy administratora stoku. W tym wypadku zacytowałeś trzy punkty dekalogu. Ocena zdarzenia dla mnie jest dość prosta co nie znaczy, że z prawnego punktu widzenia ustalenia winnego jest natychmiastowa. Obopólne błędy.

pozdro

Hej Mitek,

cytując trzy punkty regulaminy stoku, na którym miał miejsce wypadek chciałem odnieść się poniekąd do zgłoszenia popełnienia przestępstwa (spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, nieudzielenie pomocy, ucieczka z miejsca zdarzenia) jakie snowboardzistka wniosła na policję.

Mnie osobiście irytuje nagonka na chłopaka jaką zorganizowały media i nierzetelność informacji. Sprawa ledwie otwarta, a media już wydały wyrok:

Narciarz staranował na stoku kobietę i nie udzielił jej pomocy - https://gorzow.tvp.pl/58160183/narciarz-staranowal-na-stoku-kobiete-i-nie-udzielil-jej-pomocy-szuka-go-policja - Snowboardzistce pierwszej udzielono pomocy.

Wypadek na stoku w Białce Tatrzańskiej. Sprawca uciekł - https://dziendobry.tvn.pl/newsy/bialka-tatrzanska-tragiczny-wypadek-na-stoku-policja-szuka-sprawcy-5576882. Artykuł sygnowany jest zdjęciem, które nie ma nic wspólnego ze zdarzeniem. Na miejscu zdarzenia nie było ratowników, kobieta zeszła sama ze stoku.

Narciarz wjechał w snowboardzistkę. Wstał i odjechał. - https://krknews.pl/narciarz-wjechal-w-snowboardzistke-potem-odjechal-a-ona/

Na YT materiał z polsatu spreparowany w taki sposób, aby z góry winą obarczyć narciarza.

Staranowana przez narciarza dziewczyna poszukuje świadków zdarzenia - https://24tp.pl/n/90759

Pozdrawiam

Edytowane przez Ringo_8
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było długiego wypłaszczenia. Na szczęście gówniarzowi się udało. Tauś też gówniarz, który tolerował wyczyny swojej latorośli.

Z czasów PRL, kolega mający Poloneza na szerokich gumach z dumą stwierdził ,że jego syn po kursie osiagnął na nim 140 km na ...Dzięki, że wprowadzono drakońskie kary. I w okolicy Koninek się uspokoiło. A tak dość często przybywało krzyży przy drodze.. Pędzę na stok pod Babią. Już w kamerze widziałem jednego jadącego szusem z góry. Ale ten to powinien tak jeździć.  Marzy o 140 km. To musi.  Zawsze to jakaś wprawa na tej górce.  Jadę i bedę szpanował w nowym Dermteksie. Czytałem na forum o 4f. Prawdziwi twardziele od skiturów czegoś takiego nie noszą, Ja też nie nosiłem, gdy aspirowałem na twardziela. Teraz się trzymam ciepło. Pa drodzy przyjaciele w różnym wieku.  Pozdrawia Was krzepki dziadek.

  • Like 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, star napisał:

No trzeba powiedzieć mistrz serpentyzacji. Tylko anulacja jeszcze nie opanowana.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kubis napisał:

No trzeba powiedzieć mistrz serpentyzacji. Tylko anulacja jeszcze nie opanowana.

Cześć

Nie ma czegoś takiego ale za to jest serpentynizacja. Niestety z nartami nie ma nic wspólnego. 🙂

Nie brnijmy nawet w żartach w tą terminologiczną paranoję.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, star napisał:

Prezes Kurski w ramach patriotyzmu powinien lansować się w Białce Tarzańskiej.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grimson napisał:

Prezes Kurski w ramach patriotyzmu powinien lansować się w Białce Tarzańskiej.

ale, że co niby, wszak to niebezpieczny stok, szansa na zderzenie z goofy style kamikadze wiatr we włosach, ew zombie follow the leader, czy bohatersko by się przewrócił ratując ich w ten spektakularny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, star napisał:

ale, że co niby, wszak to niebezpieczny stok, szansa na zderzenie z goofy style kamikadze wiatr we włosach, ew zombie follow the leader, czy bohatersko by się przewrócił ratując ich w ten spektakularny sposób?

Właśnie w Białce można wykazać się skillem. Ot, co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...