Jump to content

Mosorny Groń-dziś

Veteran
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...
Kolejny dzień na Mosornym. Sporo ludzi, dość ciepło się zrobiło i śnieg szybko się zrobił ciężki, muldy w górnej części. Ale była frajda. Blizzard SRC to bardzo przyjazna narta. Choć nie dało się jej pokazać wszystkiego. Śnieg to nawet mniej ważne. Gorzej z jeźdźcem. Po przesiadce z 178 cm pojazdu szynowego krótka narta najpierw musiała zdobyć zaufanie. I zdobyła, ale trochę obaw było. Dołączona grafikaDołączona grafika

Kolejny dzień na Mosornym. Sporo ludzi, dość ciepło się zrobiło i śnieg szybko się zrobił ciężki, muldy w górnej części. Ale była frajda. Blizzard SRC to bardzo przyjazna narta. Choć nie dało się jej pokazać wszystkiego. Śnieg to nawet mniej ważne. Gorzej z jeźdźcem. Po przesiadce z 178 cm pojazdu szynowego krótka narta najpierw musiała zdobyć zaufanie. I zdobyła, ale trochę obaw było.

To co? Jutro testujemy w Myślenicach? :)

• 1 year later...

Dzięki. Wybieramy się jutro na przekór pogodzie, szykuje się sporo świeżego śniegu. W niedzielę dużo ludzi było? Bo myślę gdzie tu w weekend skoczyć.

Nie było,

Był tylko terening do 12 i połowa trasy była zajęta , ale spokojnie dało się pojeździć. Bez kolejek. Spokojnie. Patrząc co się dzieje w szczyrku czy w zakopanem to było pusto :)

Nie było,

Był tylko terening do 12 i połowa trasy była zajęta , ale spokojnie dało się pojeździć. Bez kolejek. Spokojnie. Patrząc co się dzieje w szczyrku czy w zakopanem to było pusto :)

Cześć

Wiesz to kwestia doświadczenia. Zawsze wybierzesz górkę, nawet małą, na której się jeździ na nie stoi czy nie da jeździć bo tłok (przeszacowany wyciąg). Narciarz mniej doświadczony pojedzie do Szczyrku i będzie narzekał.

03-07 03 Czarny Groń, jakby co może...?

Pozdro serdeczne

Cześć

Wiesz to kwestia doświadczenia. Zawsze wybierzesz górkę, nawet małą, na której się jeździ na nie stoi czy nie da jeździć bo tłok (przeszacowany wyciąg). Narciarz mniej doświadczony pojedzie do Szczyrku i będzie narzekał.

03-07 03 Czarny Groń, jakby co może...?

Pozdro serdeczne

Będę na Czarnym Groniu 26-28 02 więc sprawdzę dla Was warunki. Nie wiem czy warto czekać do marca, bo chyba jednak zamkną stoki z końcem lutego. 

Będę na Czarnym Groniu 26-28 02 więc sprawdzę dla Was warunki. Nie wiem czy warto czekać do marca, bo chyba jednak zamkną stoki z końcem lutego. 

Cześć

Nie masz co sprawdzać bo ja wiem jakie będą. Spoko. :)

Ja miałem rezerwacje na parę terminów - ten wybraliśmy  o jest optymalny. Warto być pod wyciągiem o 8.00, pamiętaj i po dwóch trzech godzinach masz już pojeżdżone. ;)

Pozdrowienia

• 10 months later...

Byłbym zainteresowany. Wg. mojego "meteoblue" wtorek mniejszy wiatr  z południowego wschodu. W środę też nie duży, skręcający na zachodni. Słońce podobne. Ale to się zawsze zmienia, im bliżej dnia wyjazdu. Może uda się namówić żonę. Nie zdradzę wcześniej, z jakiej klasy zawodnikami przzyjdzie się nam spotkać. To wpływa paraliżująco na jazdę. Albo czyni narciarza szalonym. Lepiej może we wtorek. Z powodu głodu narciarskiego.  W N  Rok ew. następny wyjazd.  To dzień, w którym orły stoków z reguły leczą kaca. 

• Like 1

• 2 weeks later...

Mosorny groń cały z dobrym podkładem, na to dzisiaj napadało trochę świeżego i będą dośnieżać, tak jak wczoraj. Bardzo fajna jazda dzisiaj w śnieżycy. Warto jechać, bo ludzi względnie mało. Jazda na bieżąco. 

IMG20220106110014.jpg

• Like 3