Skocz do zawartości

Zawody SkiForum


Mitek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam W tym roku zawody SkiForum w formule, ktorą znacie nie odbędą się. Jeżeli można to prosiłbym o niedociekanie dlaczego i po co tylko o przyjęcie tego faktu do wiadomości po prostu. Odbyły się parę razy były świetną zabawą tak dla organizatorów jak i - mam nadzieję - uczestników. JEST NATOMIAST ZNAKOMITA ALTERNATYWA: Już szykujcie się na 9 i 10 lutego, ostrzcie narty, chudnijcie aby się wbić w gumy, polerujcie ochraniacze i gardy bo i slalom będzie. Szczegóły jutro! Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Poniżej całośc informacji dotyczących zawodów na Czarnym Groniu: Impreza jest dwudniowa. Pierwszego dnia przewidziany jest gigant - do samego dołu! - drugiego slalom!. Mozna oczywiście strtowac w jednej konkurencji. Wszystkie informcje są w poniższym linku. jest tam równiez formularz zgłoszeniowy na zawody. Zwróćcie uwage na dodatkowe atrakcje, któe przygotował Czarny Groń. http://www.andrychow...28p50o.file.pdf Serdecznie pozdrawiam i zapraszam w imieniu Organizatorów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na otarcie łez po zawodach Skiforum proponuje również SkiForum Master Challenge - Dzikowiec - 16-17.02.2013 Informacje o zawodach będą sukcesywnie pojawiać się tutaj: http://www.skiforum....wiec-2013/page4 Wszelkie informacje o górce i ośrodku: http://www.skiforum....ce-k-Walbrzycha Impreza z pewnością będzie znacznie bardziej kameralna i mniej profesjonalnie przygotowana niż praciakowe spotkania, ale będziemy się starać żeby to wszystko jakoś wypaliło. Na razie czekamy na deklaracje od chętnych i... na odpalenie kanapy na Dzikowiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam dwa pytania: 1. Czy to są zawody skiforum czy Czarnego Gronia? chodzi mi o ten plakat -> http://www.czarnygro...AKAT_gotowo.jpg 2. Myślałem że to będzie bardziej kameralne i mam dylemat czy warto sie zapisywać na GS ponieważ... nigdy nie jezdziłem na bramkach :D czy będzie jeszcze ktoś taki? :) Pozdrawiam Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumba, data jest : trening w piątek 22 bm. ok. 18tej, zaś zawody następnego dnia tj. w sobotę 23 ok. 16tej przy czym dla niektórych uczestników (patrz autor postu) słowo ,,zawody'' jest pojmowane bbaarrddzzoo szeroko wyjazd planowany w niedzielę, po -ewentualnie - porannym jeżdżeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Polecam jak masz pod ręką zawody na Praciakach, mimo że to nie skiforumowe, ale mega fajne i rodzinne i super zabawa a przejazd dla każdego nawet dla tych co jadą pierwszy raz na tyczkach - bo przede wszystkim ma być zabawa! My byliśmy tam z rodzinką 2 lata temu - to chyba były pierwsze i bardzo nam się podobało , do dzisiaj mamy mega pingwina w domu :) Pozdrawiam Zośka My w tym roku w tym czasie mamy ferie i niestety nie możemy być chociaż te after party strasznie kusi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaem dzieki za odpowiedz (w takim razie postaram się zorganizować) myślę że sese powinien zedytować swój pierwszy post o Dzikowcu w celu uaktualnienia informacji ;) a teraz wrocmy do moich pytań o Czarny Groń ;)

sese chciałby zedytować, ale ta funkcja działa tylko przez 24 godziny... Wszelkie info masz w wątku o zawodach w postach # 322 i # 323 Skoro informacje są nieprecyzyjne poproszę adminów o możliwość edycji pierwszego posta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :) Rozumiem że wszystkie kategorie wiekowe (I kattegoria od 7 lat) jadą ten sam slalom, jeśli tak, to jutro wysyłam wpisowe ( ja jestem w ostatniej VIII kategorii ) :D

kordirko na luzie ... tam się slalomu nie da zjechaćt ak normalnie ... resztę powierzmy qrde organizatorom; OKi ....... OKi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...