Skocz do zawartości

Rochace - zakończenie sezonu


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za dzisiejszy dzień dla: @Adam ..DUCH z Iwonką, @Lexi z Ewcią, @AdrianW z Żancią, @rulez oraz @ravick97 za wspólną jazdę. Pogoda petarda. Zdjęć wrzucać nie mogę, może inni coś zapodadzą. Świetna sobota. Żyć, nie umierać.

To post @Marcos73 z drugiego wątku a wklejam go dlatego bo być może warto stworzyć coś nowego. Jest zlot SF to może uda się w przyszłym sezonie zrobić kompletnie nieformalne zakonczenie sezonu SF??, bo jak by nie patrzeć to na miejscu stawiło się całkiem "dobrowolnie" 7 narciarzy + dwie jakże ważne osoby towarzyszące i między Bogiem a prawdą wszyscy mieli ochotę na "jutro".

I w tym miejscu miałem zakończyć ale się nie da: @Marcos73 zajebista jazda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bruner79 napisał:

Chcislem, ale 4h20 w jedną stronę no i robota dzisiaj. Ale żałuję że wolnego nie wziąłem. Tam chyba jeszcze śnieg ma padać 😉

No to będę złośliwy - w sobotę się nie pracuje to raz a dwa, twoje 4.20 na @AdrianW który startował o 3 nad ranem chyba nie robi wrażenia:classic_biggrin::classic_cool: . Nie wiem czy śnieg ma padać ale Adrian zostaje do jutra!!!! i z tego co wiem ma wolne kojo - to się zbieraj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...