-
Posts
579 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
22
Content Type
Profiles
Forums
Gallery
Everything posted by PaVic
-
Damiano walnij browara bo chłopie wykończysz się 😛 ojjj prze…. https://www.instagram.com/reel/DZEoIxHIxRK/?l=1 😂😂😂
-
Moje szuranie widziałeś więc co ja mam Ci pokazywać to nie mój level -droga daleka, aczkolwiek lekkość i finezja dla mnie przemawia więc kto wie może kiedyś z kołka sztywności/ciężkości będzie coś dla oka 😂😏 Trzymaj się również
-
Wejdź na jego profil zobaczysz, że świetnie jeździ 😉 dodatkowo ma całkiem sporo materiałów szkoleniowych . Przypominam jesteśmy w dziale „materiały szkoleniowe” także film idealny w temacie . Trzym się
-
Ta swieżość 😏 gdybyś o niej nie napisał bym polemizował a tak 🤷♂️👏 Weźmy Coca-Cola klasyk smak każdy zna a jednak mała butelka a puszka to inny doznanie tak samo jest z piwem, przynajmniej dla mnie 🤷♂️ butla to butla no chyba że kij wchodzi w rachubę tu smak ponownie się zmienia a niby ten sam browar 🥳 Tu nawet to nie ma co dyskutować bo transport przewodzi aczkolwiek reguły są podobne co do ciężkiego drogowego- weekend cumują , wiec jest spokojnie czy to dla wędkarstwa czy ogólnego korzystania bez napinki . pozdro
-
Pitolisz 😂 Swietnie jeżdżą pozdo 😏
-
Oj lubię polskiego piłsa właśnie Namysłowa, choć też mnie słuchy doszły że zamknęli to jednak był dostępny z butli jeszcze do niedawna u ciapatego w groszku. Niestety ostatnio wstąpiłem i widok kilku palet puszek mnie 🥴 że ciapaty dostał lekka zjebke 🤷♂️ Dobre piwo 🍺
-
U mnie normalność na kanałach w betonowym klimacie 😏
-
Wybrańców z plebsu 🤪 Jak jedziesz w trasę po fanty to dzień później moi lecą na wakacje i czym chata bogata 🥳 ale weekend jeszcze pracuję 😏 później juz sielanka do drugiego tygodnia sierpnia 😂
-
Nawet kwiaty w tym roku same kolor zmieniły 😡 a w tamtym były jak ten jeden rodzynek który się ostał 😤 😩
-
Diabeł sprzedał duszę aniołowi 🥴😏 ciekawe,ciekawe co się wydarzy 🤪
-
65 pod butem i R25 przy dl 182 ale giętka w łapach porównując ją do SL która strasznie sztywna jest ( tu też jakąś podróbkę kupiłem bo miała 2mm krawędzi 🥳) i po dwóch sezonach użytkowania i kilku serwisów maszynowych krawędzi zostało tyle co w nowym nabytku 😉😤
-
Wiesz , czasem człowiek coś siebie …….w głowie wiec to siedzi i nie chce wyjść ale wczoraj już mi przeszło 😏 pozdro
-
Namysłów w butki mieli ? U ciapatych tylko pucha 😤 pozdro
-
Zajączku zestaw bajkowy dla oka i ducha choć nie sądziłem, że kupię sobie ( pod siebie ) coś z produkcji francuzko-hiszpańskiej manufaktury 🤷♂️ Carpani mocno przemawiał do mojej wyobraźni jako drugi komplet jednak ta ich cena za dwie deski drewna to jakaś patologia cenowa na którą sami się nabieramy lub nie 😉 - nawet dziś wziąłem do ręki ten nowy zestaw z produkcji hiszpańskiej to …..warty tej ceny nawet promocyjnej 😏 czekam na chińskie klasyki za realistyczne max 100€ za dwie deski l i kawałek blachy . 😂
-
Nie wiem jak u Was ale u mnie dzień dziecka wbił się o czasie 🥳😂 Swój komplet już mam 🤪 Także z niecierpliwością czekam na zimę 😤 Pozdro
-
https://www.cbs.nl/en-gb/news/2026/15/more-road-traffic-deaths-in-2025 Ciekawa startstyka z kraju gdzie obowiązuje 100km/h od 6-19 na autostradzie ( a rząd tłucze dudki na potęgę z mandatów bo +1km to 10€ plus koszta administracyjne 😏 ) 80km poza i w każdym mieście/centrum czy wsi jest ograniczenie do 30km/h oznakowanie czy nawierzchnia dróg -pierwsza liga a drogi rowerowe to raj dla rowerzystów choć nie tylko . Kraj wielkości woj. Mazowieckiego i 18 mil mieszkańców . Największa grupa zabitych to rowerzyści w znacznej większości mężczyźni z grupy wiekowej 50+ ( z uwzględnieniem szczególnie grupy 70+ wymuszenie pierwszeństwa 🤷♂️ plus większa prędkość bo pojawiły się elektryki- to info akurat jest z wcześniejszych lat statystyk ) kobiety jakoś uważniej jeżdżą i mniej giną 🤷♂️ a wypadków śmiertelnych w autach czy ogólnie transporcie jak widać z tych statystyk jest mniej .
-
Janek , dwa czy cztery bez różnicy 😛 dawaj końcem września do Pattaya ticket z Frankfurtu masz za 6 stówek na miejscu 10 dni hulaj dusza 😉 i od listopada masz już ⛷️ czyli pełny onspanning zyciowy 🥳
-
Jak dwa zostały to hulaj dusza, piekła nie ma 🥳 !!!
-
Fajny prezent bez bariery wiekowej dla każdego no chyba że ktoś ma kwadratowe palce to będzie trudniej załapać bakcyla 😉 pozdro Tak zerknąłem do górnego pudła oj będzie co składać na emeryturze 🥳
-
No to Adaś @Adam ..DUCH może coś konstruktywnego naskrobiesz 😜 wczoraj dostałem taką fotę z dzisiejszą aktywną sprawnosciowo generacja Z 😏
-
Lego zajebista sprawa 👌 osobiście bardzo lubię a syn od małego dostawał zestawy ,początkowo duplo do zabawy a później już ambitniejsze zestawy ( z luźnych klocków na bank jest w pudłach z 15/20kg ) kilka ułożonych jeszcze stoi których nie rozwalił 😏
-
Wczorajsze wiosłowanie kanałowe eko … która totalnie psuje klimat natury -przerażający widok 🤨 zabawki Lego ….
-
Z rana to można jeździć , chłodno i przyjemnie ale trzeba wstać a to trudna sprawa 😂 dziś byłem na darmowym serwisie z moim nabytkiem i kręci korba zajebiście 🥳 kilka foci z zabawkami , ceny można pominąć/przemilczeć bo szkoda nerwów
-
I tak możemy sobie dyskutować bez końca 😏 Pozdrawiam serdecznie
