Jump to content

PaVic

Members
  • Posts

    579
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    22

Everything posted by PaVic

  1. Grzechu, długo się zastanawiałem co kupić bo cały obecny sezon jeździłem na SL pomijając parę dni szkoleniowych w Valmalenco i parę dni poprzedniego sezonu na atomie R18 w Valmalenco narty miały podobny promień R18 i R20. W głowie miałem zakup posezonowej Carpani AR-K ale nie ukrywam,że od dawna chodził mi Dynastar do pary z SL zresztą temat znasz 😏 . Do tematu podszedłem bez kompromisu jak z zakupem SL FIs albo ją okiełznałem na swój sposób podnosząc umiejętności techniczne w dłuższym skręcie albo …sprzedam. Dlatego wybrałem 65 pod butem a nie 70 promień no cóż jest wiekszy w teorii ale czytając opinie można przeczytać że to świetna narta i jak już Jurek tu podkreślił narta która na tyłach użytkują dzieciaki względem mojego wieku. Długość chciałem do wzrostu czyli tu wychodzi 182 gdyby było 179 pewnie bym taką wybrał choć tu promień w tych GS jest chyba ten sam R25 przy dwóch długościach 175-182 . Jeżdżę głównie w Alpy gdzie trafiam w warunki często wyborne więc nie problem wziąć długą z rana i coś poćwiczyć a w południe zamienic na SL na której kręcę swoje skręty . Podsumowując ciekawość czy się sprawdzę plus brak kompromisu co do Mastera -po waszych recenzjach byłby może ciekawszym wyborem do mojego poziomu 🤷‍♂️ ale nie mam możliwości testowania więc wybór padł jaki padł . Jedna narta i na niej mam jeździć no teraz będą dwie pary.Życie pokaże czy słusznie wybrałem czy kupię coś innego. Stok to zweryfikuje . A cena wyjściowa nie jest wygórowana więc zawsze można kupić coś innego.
  2. Trochę z innej beczki myślę ,że wybaczycie ale dziś jak dla mnie informacja dnia ze świata piłkarskiego czyli odejście Lewego z FC.Barcelona „Przyszedł jako gwiazda odszedł jako legenda” piękne podsumowali Cules R.Lewandowskiego Dodam od siebie co jest oczywiste dla wielu ,że przyszedł kiedy mało kto chciał tam grać z wielkich nazwisk.Klub tonął w długach a po latach ery Messiego ciężko było znaleść odpowiednią osobę i nasz chłopak zrobił to najlepiej jak tylko potrafił 👏wyprowadził klub na jej odpowiednie tory- grając z dzieciakami ze szkółki La Masia . Poezja gra ! Szkoda zeszłorocznego półfinału z Interem-zostanie mi długo w pamięci a przede wszystkim bardzo złe sędziowanie naszego Szymkowiaka- ale to temat którego nawet nie ma co zaczynać . 4 sezony 7 pucharów 3 mistrzostwa kraju jeszcze dwa mecze do rozegrania a jest chyba 119 bramek na koncie (piszę z głowy więc może coś tu pomyliłem ) tak czy siak WOW ! I my kibice Barcy na dobre i na złe - wrócimy w przyszłości na nowy Camp Nou jak będzie gotowy ! 🤪
  3. Brawo Ty , trzeba się ruszać a jak i gdzie nieistotne 😏 Ja dziś szybkie kółko mieszany-mieszany 58km w 2.18h i zaraz chyba rozpocznę sezon spinningowy 🎣 bo widziałem po drodze,że już walczą więc ochronka się skończyła 🥳
  4. W przenośni w przenośni -gryzą 😤 ale jak nie wilki to mogą być jak jednego ze stada ruszy to reszta beczy 🤪 beeee Ja dziś uskuteczniam u sąsiada za miedzą 🚴 Cisza i spokój na wioskach @AdrianW klasyczna ulica na wiosce w NL 🤷‍♂️ pierwsze żelki i łyk wody
  5. O o i już wilki gryzą 😜 Ide na rower bo +6 na zewnątrz i słońce świeci 😏 Nie było tematu . pozdro
  6. Niestety ale mocno opisy Tomka gryzą się z rzeczywistością - dlatego sprawdzam! Jeździ dużo , nagranie filmu nie stanowi dziś najmniejszego problemu. Także na pokrycie swoich słów powinien wstawić ścianę na której jest beton-lód ( ekstremalny podloze zarezerwowane tylko dla garstki umiejących w szczególności zawodników ) i pokazać swój cięty . Chyba że to tylko poezja klawiatury co do opisu sprzętu czy też własnych umiejętności . To Oke i dalej nie wnikam.
  7. Żeby zobaczyć jak kolega jeździ- z ciekawości ,bo nie miałem przyjemności a klawiatura wszytko przyjmuje .
  8. Ja z uporem maniaka ale poproszę o film z jazdy na tym zmrożonym 😀 bo tu trochę dyskusja nie jest o Piotrkowych czy Markowych Dyniach tylko o ciut innych choć mogą się zachowywać jak wspomniane wyżej kolegów .
  9. PaVic

    rower :)

    Otóż to 😂 jak bym pokazał jak wygląda blacha po 12 latach użytkowania kobiety to 🤦‍♂️ więc nie pokaże 🤪 kamery muszą być ! 😂 Przypomniało mi sie jak czarodzieje z PL prostowali próg Ursusem 😂😂😂 jak znajdę film to wrzucę bo to historia którą uwieczniłem-złote rączki mechaniki blacharstwa samochodowego . Asy !! Trzeba przyznać że robotę zrobili obłędną ciągnikiem 😂 nikt by nie poznał że był w tym miejscu uderzony chyba że miernikiem po szpachli 🥳
  10. PaVic

    rower :)

    Śpiochu rozbijasz te rowery na atomy a to rower dla użytkownika który nie będzie https://www.facebook.com/reel/1288659929924780/?referral_source=external_deeplink&original_uri=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fshare%2Fr%2F18nJhf6yiD%2F%3Fwa_logging_event%3Dvideo_play_open&hpir=1&http_ref=eyJ0cyI6MTc3ODg3Mzc1OTAwMCwiciI6IiJ9&http_ref=eyJ0cyI6MTc3ODg3Mzc1OTAwMCwiciI6IiJ9 tylko wyjedzie na rekreacyjną przejażdżkę dla zdrowia. pozdro
  11. Też tak uważam choć stok zweryfikuje ale jak kolega forumowy daje radę na 2 m dechach to te 5 m ekstra w promieniu do 20 nie powinno być problemem, aczkolwiek 🤷‍♂️ nie wiem,nie jechałem jeszcze ,także ciort wielki i się okaże 😏 pozdro
  12. Damian to ma być ból , pot i iskry plus brak oddechu a nie miło,łatwo przyjemnie 😜 SL FiS tez chwaliłeś ,więc może będzie dobrze 🥳 Jurek, chociaż daj choć raz spróbować zimową aurą 😂 bo na hali to się nie zmieszczę z tym R25 🙈
  13. Damian, trzeba sprawdzić bo może być tak jak pisze Jurek a może w drugą i pójdą do Żyda czytam ,że R18-20 to świetny kompromis a tu no cóż się zobaczy, sprawdzi 🤦‍♂️🤪 tak czy siak jest to -1000€ względem nowego Carpani 😏 Panowie , lato szybko minie 😏
  14. Tyle mają jak można przeczytać w opisie 65 choć mastery z nazwy mają 70 pod butem
  15. U nich na stronie której zamówiłem są -50 € do tej ceny myślałem o nich bo je sami recenzowaliście ale … widziały gały co brały . Kupiłem po pierwszym sezonie nauki SL Fis jakoś daje radę może dużo jeszcze brakuje z technicznego ale się uczę , te też mają być rozwojowe a metr dwa czy trzy w te czy tamtą jaka różnica . Carpani były R20 i jakoś na swój sposób dawałem radę . Trzeba dać kolejny krok w przód 😏 zamówione, zapłacone więc na takich będę podnosił swoje możliwości w dalszej nauce . @jurek_h bingo moje też 310 😏
  16. To ja U 18 + więc się nada 😏 będzie dobra zabawa 😏
  17. Jak się bawić to się bawić 🤪 uniwersalne SL mam w razie W 😏 czas podnieść poprzeczkę 😂 A Ty Janek już nie kracz 😤
  18. Długo to trwało ale już mam dość tych negocjacji i Carpani choć już był w akceptowalnej przeze mnie cenie ( narty posezonowe ) to dziś zamówiłem Dynie GS 182 R22 Gdyby ktoś szukał są moim skromnym zdaniem już w dobrej cenie ,ja się skusiłem i czekam już z niecierpliwością do kolejnego sezonu 🥳 https://www.easy-gliss.com/en/ski/alpine-skiing/material/ski-sets-bindings/ski-speed-course-wc-gs-170-182-r22-spx-15-rockerace-hot-red-3607684797553-20975.html?srsltid=AfmBOopG-Qiil16m7mdlpQMUcatxtRNcmTHpNjuguG3JF9fSPX3oPpev#/144-size-182_cm A Carpani AR-K 😤cóż może przyjdą jeszcze lepsze czasy 😂 Choć są w posezonowych cenach te które sami testowaliśmy i nie tylko ale kontaktować się z Pawłem @Gabrikbo ja mu w temat wchodzić nie mam zamiaru choć miałem odibiscie prywatne łącze dyskusyjno-negocjacyjne .
  19. Nie tylko kolega Mitek 😏
  20. PaVic

    rower :)

    Trzeba lubić lub być dobrze zakręconym Mam trzy rowery w sklepowym ustawieniu i do amatorskiej przejażdżki od dzwona jadą,hamują i jest ogólnie zajebiscie . W miejskim nawet łańcuch mam od nowości choć klocki wymieniłem 😂
  21. Cześć Zasokczyles mnie bo nie zauważyłem jakiegoś problemu w tym temacie, hamuje wybornie póki co 😏 ale latam na 17’ feldze wydaje się że bardziej tłumi opona przy tej masie budy więc pozostanę w tym rozmiarze już do końca chyba że kiedyś zamienię na 4 matic bo co tu się oszukiwać głupota z mojej strony była że tych kilkanaście dudków nie dorzuciłem z kieszeni do tej wybornej opcji 🤷‍♂️ ale głównie to wóz do roboty w wożeniu materiału pomocniczego w moim majsterkowaniu przydomowym . Wymienię tylko ekran na 12’ z funkcją dotyku ( dla żony do Bklasy już zamówiłem plus kamerę cofania bo nie miała ) i bez zbędnych inwestycji . Padł dpf ale że na gwarancji to wymienili na nowy - reszta póki co działa i nich tak dalej jeszcze działa . Pozdro ps coś z ulic stolicy kolega podesłał -rycerz z frontu 🥳🙈
  22. Jakiś czas temu oglądałem dokument dwa odcinki chyba na TLC czy coś takiego „Neurochirurg” pewnie znajdziesz w sieci profesor… Ząbek też z Wawy . Nowatorskie metody a świat przyjeżdża i się uczy .
  23. Kto nie pyta ten błądzi - nie uczyli Cię tego ? Ja ze swoimi pytaniami nie mam problemu, ty zawsze możesz je przemilczeć bo znajdą się tacy co z chęcią i życzliwością bez wielkiego ego opowiedzą . Więc pozostań w swojej bańce dominacji . Bez odzewu. pozdrawiam
  24. Mówisz i masz 😏 pozdro
  25. Wiesz , oglądając kanał Włochów na YT przewija się tam mnóstwo nazwisk i trudno się z Tobą czy @Marcos73nie zgodzić,że po chwili staje sie to dla widza oglądającego „mdłe/nudne” bo ich jazda jest perfekcyjna, aczkolwiek pewne detale czy różnice można wyłapać choć są to szczegóły 🤷‍♂️ bo każdy jest inna osobowością z drugiej strony są to wszyscy zawodnicy którzy ciężko pracowali od gluta,ćwicząc jazdę sportową a dziś zostało zdjęte z nich ciśnienie na wynik,rywalizację czy sekundy i bawią się na stoku jadąc sportowym stylem . Czyli z mojego punktu widzenia jest to kierunek dla amatora takiego jak Ja który chciałby ucząc się abecadła od podstaw zbliżyć się w tej nowej zajawce/pasji choć w kilku skrętach płynnych, rytmicznie do podobnego poziomu. Tu chyba będąc konsekwentnym i jeżdżąc dużo pod fachowym okiem instruktora jest to realne do zrealizowania w jakimś tam % bo jazda stricte sportowa na bramkach to temat nieosiągalny . Tu chodzi o ściągnięcie ręki zewnętrznej do środka, kończąc skręt .. Pozdro
×
×
  • Create New...