Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. jaka sytuacja na kasprowym?

    • 5 odpowiedzi
    • 4,7tys. wyświetleń
  2. Hintertux czy Zell am ziller jutro

    • 19 odpowiedzi
    • 5,2tys. wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 5,1tys. wyświetleń
  3. Val di Sole - kwiecień

    • 1 odpowiedź
    • 4,3tys. wyświetleń
  4. Otztal - plan na 4 dni

    • 12 odpowiedzi
    • 4,6tys. wyświetleń
  5. kasprowy maj

    • 13 odpowiedzi
    • 5,2tys. wyświetleń
  6. kitzbuhel w marcu

    • 2 odpowiedzi
    • 4,4tys. wyświetleń
  7. kuhtai

    • 3 odpowiedzi
    • 4,2tys. wyświetleń
  8. dolina aosty

    • 0 odpowiedzi
    • 3,9tys. wyświetleń
  9. livigno marzec czy kwiecień

    • 3 odpowiedzi
    • 3tys. wyświetleń
  10. Austria Lungau 1 2

    • 36 odpowiedzi
    • 8tys. wyświetleń
  11. Saalbach czy Bad Gastein?

    • 0 odpowiedzi
    • 2,8tys. wyświetleń
  12. Saalbach czy Bad Gastein?

    • 10 odpowiedzi
    • 6,4tys. wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 4,5tys. wyświetleń
  13. Wiślańskie top-5?

    • 23 odpowiedzi
    • 8,9tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 4,5tys. wyświetleń
  14. Czyzby efekt Szczyrku??.?

    • 4 odpowiedzi
    • 2,9tys. wyświetleń
  15. cervinia w marcu

    • 3 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
  16. zell am ziller czy mayrhofen

    • 11 odpowiedzi
    • 4,2tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,5tys. wyświetleń
  17. 3 doliny les menuires 7.12

    • 9 odpowiedzi
    • 3,7tys. wyświetleń
  18. les 2 alpes czy Alpe d'Huez

    • 0 odpowiedzi
    • 2,8tys. wyświetleń
  19. Bukovel - druga połowa stycznia.

    • 5 odpowiedzi
    • 2,9tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  20. Wypadek w Gruzji - awaria wyciągu 1 2 3

    • 61 odpowiedzi
    • 10,2tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...