Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. Styczeń w alpach

    • 5 odpowiedzi
    • 953 wyświetleń
  2. Sucha Beskidzka, co w pobliżu?

    • 3 odpowiedzi
    • 3,3tys. wyświetleń
  3. Sylwester na stoku

    • 17 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 3tys. wyświetleń
  4. Szczawnica - Palenica 1 2

    • 27 odpowiedzi
    • 2,8tys. wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2,6tys. wyświetleń
  5. Szczyrk czy inne ośrodki?

    • 6 odpowiedzi
    • 3,4tys. wyświetleń
  6. Szczyrk czy Słowacja? 1 2

    • 36 odpowiedzi
    • 3,1tys. wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 3tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,1tys. wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 5tys. wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 922 wyświetleń
  7. Szyndzielnia - Bielsko-Biała

    • 14 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
  8. tani nocleg Serfaus-Fiss-Ladis

    • 4 odpowiedzi
    • 897 wyświetleń
    • 28 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
  9. Tanie noclegi - Szczyrk

    • 0 odpowiedzi
    • 679 wyświetleń
  10. Tauplitz na 4 dni...warto?

    • 4 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
  11. Testy nart- gdzie i kiedy?

    • 7 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  12. Tonale - ponte di legno początek grudnia

    • 2 odpowiedzi
    • 4,4tys. wyświetleń
  13. Trudniejsze trasy 1 2 3 4 5

    • 120 odpowiedzi
    • 16,7tys. wyświetleń
  14. Val d'Allos/Pra Loup

    • 0 odpowiedzi
    • 2,6tys. wyświetleń
  15. Val Di Fiemme - opinie

    • 19 odpowiedzi
    • 3,9tys. wyświetleń
  16. Val di Sole - kwiecień

    • 1 odpowiedź
    • 4,3tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...