Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
twój syn ?
-
Niewątpliwie skorzystam z porady osoby tak życzliwej innym. Nie ma to jak życzliwy człowiek na forum. Dziękuję.
-
Kasina. Warunki idealne. 😎
-
https://www.facebook.com/share/r/15fjowmosX9/
-
Kastle zostały pomszczone na tej czerwonej.
-
ciekawe czy powie prawdę
-
Buty z zapięciem Boa
Maciej S odpowiedział Schwarzwälderin → na temat → Dobór innego sprzętu narciarskiego
BOA nie daje możliwości powtarzalności dopięcia buta. Uszkodzenie oznacza, że nie mam buta. Wolałby wybór kąta pochylenia cholewki ( producenci często nie podają tego) a z klamrami daje sobie radę. BOA ma się rozpaść aby się nie połamało, potem co? Szukamy tego w śniegu??? Nie wiem jak możliwość wyciągania wkładu z buta. -
Zapaliłem świeczkę. To w tym miejscu, na czerwonej 45 moje Kastle umarły:
-
Zapytam przy najbliższej okazji.
-
Cześć Jeżeli taka odpowiedź padła to jest to odpowiedź anachroniczna lub mówiąc dosadniej głupia. Prawdziwą jest odpowiedź: Bo to klub narciarski a nie snowboardowy i szkolimy narciarzy a nie deskarzy. Ale ludzie lubią dobudowywać szeroką ideologie do prostych spraw. A dlaczego deska a nie narty? Odpowiedź również jest prosta. Bo to jest fajny sport a szczegółowe i dodatkowe pobudki mogą być bardzo różne. Pierwotnie deska była nowością (kto pamięta dzisiaj deskę śnieżną popularyzowana jako nowość w Nartach?) dawała szersze i inne niż narty możliwości. Upraszczając nieco, to dzięki desce mamy dzisiaj narty taliowane i jazdę ciętym śladem bo pierwotnie deska dawała takie możliwości amatorom a narty nie, i... tyle. Ze swojej strony (ale to już są moje osobiste wrażenia i oceny) to sporo czasu spędziłem z deskarzami bo byli to zawsze ludzie weseli i otwarci, niekonfliktowi w odróżnieniu od zadufanych w sobie i patrzących zawsze z wyższością narciarzy. A co do zdarzeń stokowych to nigdy nie miałem żadnego nieprzyjemnego czy niebezpiecznego zdarzenia, w którym brałby udział deskarz a z narciarzami miałem takich zdarzeń dziesiątki. Mit o tym jacy to snowboardziści są niebezpieczni stworzyli narciarze, którzy na podstawie jednostkowych przypadków zbudowali legendę bo fajnie jest mieć jakiegoś wroga, na którym koncentrujemy swoją złość za nasze nieudacznictwo. Pozdro
-
Mimo wszystkich tych niemłodych snowboardzistów za dużo się nie widuje. Ciekaw jestem motywów tego sąsiada. Nie, nie mam nic przeciwko snowboardzistom. Staram się ich unikać na stoku a w każdym razie jeździć możliwie daleko od nich. Nigdy nie miałem żadnych "spotkań" z nimi na stoku i tylko raz z ich powodów miałem niezłego pietra. Wolna jak ptak deska snowboardowe przejechała szybko 30 cm od moich nóg.
-
Cześć Ja nie konfabuluję tylko opieram się na badaniach naukowych i myślę, że tłumaczyć czym różnią się badania naukowe od konfabulacji tłumaczyć nie muszę. To, że każdy rodzic uczy przez zabawę to tak powinno być ale tak nie jest - nie każdy niestety, pewnie sam też to widzisz. Motoryka, mówienie, itd. to jedno a świadome wdrażanie wzorców zachowań to drugie. Jeżeli w okresie, o którym piszesz, że - z niego się nic nie pamięta - będziesz stosował to co nazywam indoktrynacją - powrócę do nart jak pozwolisz - to te elementy pozostaną na całe życie. Oczywiście gdy np. przerwiesz w wieku 6 lat i dziecko nie będzie miało żadnej styczności z narciarstwem powoli zostaną zapomniane ale taka sytuacja rzadko miewa miejsce bo tak silne - już w tym wielu - jest wpojone zachowanie. Zwróć uwagę, że 6-latek to czasami już ukształtowany w pełni narciarz. On tego nie zapomni. Po drugie jeżeli od początku będziesz karmił młodego narciarza wzorcem Bode Millera to będzie wzorzec do zastosowania w praktyce i będzie zastosowany. Chodzi też o ukształtowanie podświadomej wizji tego jak wygląda dobry narciarz a także (może sportowiec w szeroki m rozumieniu tego słowa). Z moich doświadczeń szkoleniowych z dziećmi, ale także wychowawczych i szkoleniowych z moimi dziećmi to pracuje i to bardzo podobnie jak u dorosłych. Trzymaj się serdecznie.
-
Żona np. była przekonana, że to real. No może nie głos, ale obraz.
-
Dzisiaj wiosennie i dziewczęco 😎
- Dzisiaj
-
GS nie dla miekiszonow. Już ze mnie leci, bo było parę razy szybciej, poza tym w słońcu jest już miękko, a temp przekracza 10st C. mam nagrany już film z dedykacją dla Ciebie, wrzucę na jutuba jak wrócę do PL
-
no nie - daj spokój, przejmujesz się wpisami anonimowego hejtera ?
-
wręcz przeciwnie, bardzo ich lubię osypywać śniegiem jak siedzą na środku trasy
-
uuu to będzie dzisiaj ostro 🙂 PS uważaj co by się nie uszkodzić, GS to niebezpieczna zabawka
-
A to już poważny problem, zachęcam do wizyty u odpowiedniego lekarza.
-
Bondziorno!
-
No po prostu uważnie czytam co tam wypisujesz na forum. Cóż poradzę, że biorę do siebie takie konstruktywne wpisy.
-
To chyba kwestia aroganckiego sposobu wypowiedzi ogólnie 😁 niektórzy już tak mają.
-
Buty z zapięciem Boa
zając odpowiedział Schwarzwälderin → na temat → Dobór innego sprzętu narciarskiego
A czemu akurat takie wybrałeś (a nie pełne BOA albo na górze?) i jaki flex? -
Widzę że ktoś tu nie lub deskarzy 😁
-
Nie przesadzajmy, średnio obyty z tematem Kowalski itp. może mieć z tym duży problem. Osobiście nie mam, ale to kwestia i oka i zawodu. Nie ośmieszałbym tak ludzi.
