Jump to content

artie40

Members
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

About artie40

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

artie40's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Collaborator
 • One Year In
 • Conversation Starter
 • First Post
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. Mitek, miała być ironia, a wyszła rzeczywistość. 1. Tak, jest to przemyślana, niekorzystna dla nas polityka. Mają do tego prawo, a my mamy prawo to oceniać a jak się da, to kontrować, odpłacając pięknym za nadobne. 2. Naród nie jest nieskazitelny, ale wytykanie nam wad moralnych, w przypadku Niemców jest co najmniej niestosowne.
 2. Bynajmniej. On pracuje na kolejną porażkę PO. Natomiast karabinki Grot to po prostu przykład dosyć brudnej walki gospodarczej z wykorzystaniem własnych mediów. Kubis "że obrazisz markę Onet" - nie obrażam, po prostu mało szanuję to medium, wiele razy dali ciała, mają taką a nie inną politykę redakcyjną, nie muszę jej lubić. A karabinki sprawdziły się w realu 🙂 Wracając do meritum - wynurzenia jakiejś włoskiej paniusi i od razu g.no burza. Nie jesteśmy ani jakoś specjalnie lepsi ani gorsi we Włoszech, jak ktoś już napisał na plus wyróżniamy się własnym na ogół niezłym sprzętem. I w przeciwieństwie do polskich stoków, mało jest wśród Polaków bezkijkowców za granicą.
 3. Nie tylko. Wiadomo, jaka jest polityka onetu (celowo z małej litery). Medium głównego ścieku, nastawione na realizację niemieckiej polityki trzymania Polski w ryzach. Proponuję przypomnieć sobie np. jaką aferę rozpętał onet vs polskich karabinków Grot (które świetnie sprawdzają się na Ukrainie), dziwnym trafem niemiecki producent bodajże Heckler und Koch miał wówczas na zbyciu swoje sprzęty, które oferował WP.
 4. A to ciekawe, skoro jesteśmy takim beznadziejnym krajem, bez perspektyw 🙂
 5. Bzdury. Widać, że nie znasz nikogo, kto by był na takim szkoleniu. Do wiadomości - komandosa w tydzień nie zrobisz, ale obsługę kałasza (nówka sztuka, nie żadne rzęchy) można w miarę obczaić, ileś tam wystrzelanych magazynków pmrzyjanmniej uświadamia czym ta broń jest. Ci młodzi wykształceni mężczyźni, co mają wyjechać, panikujący jak lale, to Biedroń ze Śmieszkiem et consortes, warszawka w wąskich rurkach? Niech jadą, powodzenia.
 6. Ciężko kopać się z koniem, czyli z idiotycznymi pomysłami biurokratów z Brukseli. Czemu idiotycznymi? Wystarczy przeczytać ten artykuł z business insider, o powrocie Chin do węgla -cokolwiek by EU nie zrobiła to i tak jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto w takiej sytuacji, a poniekąd, w naszym przypadku przebiegłe likwidowanie gospodarczej konkurencji pod płaszczykiem pseudo-ekologii/walki o klimat. Finalnie nic to nie zmienia na świecie, ale w obrębie EU zachód kontynentu likwiduje solidną środkowoeuropejską gospodarkę, jednocześnie szczycąc się "hojną" pomocą.
 7. Czyżby? To w sumie o co walczą w tej chwili Ukraińcy, nie mogliby sobie być dobrymi ludźmi w Rosji, jeśli narodowość nie ma żadnego znaczenia?
 8. Rozumiem, że to żart jakiś, że Miedwiediew w jakiś punkt trafia? Coś ubodło ruską imperialną dumę widocznie.
×
×
 • Create New...