Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
Cześć. Spójrz na ostatnią bramkę w doliczonym czasie: https://m.lajfy.com/match/index/date/2026-06-22/id/530013/type/goal Mógł tutaj wyłożyć któremuś z kolegów... Ale przyjmijmy, że wziął sprawy w swoje nogi😉 A to, że jest kreatorem gry to wiadoma sprawa, właściwie to zawodnik kompletny choć pomimo wzrostu to i bramki z główki strzelał 🙂 Możesz to tak tłumaczyć ale dla mnie Mbappe to samolub i jego pozycja czy charakterystyka nie usprawiedliwia egoizmu na boisku. Zawsze kiedyś kibicowałem Francji. Teraz już nie. Choć uważam, że mają największe szanse na mistrzostwo. Mają więcej niż jednego zawodnika, który robi różnicę - jest jeszcze Dembele. Jeśli wewnątrz drużyny nie ma zgrzytów to mają duże szanse. Oczywiście jest jeszcze Hiszpania, ale tam różnice może zrobić tylko Yamal. No i oczywiście Argentyna, której po cichu kibicuję. I zgadzam się że fajnie grają. Oby Messi dotrwał bez urazu, bo będą polowania. Nie obrazę się jakby np w półfinale znalazł się też jakiś czarny koń 🙂 To moje zdanie i trochę takie Borkowe pierdolenie(sami znawcy😆), którego nie lubię. Ale jrdnak fajnie też poczytać zdanie innych. Pozdro
- Dzisiaj
-
To jakiś twój przodek?
-
Przepyszny.
-
lepiej tak niż pisać zmyślone historie ale kierowców zawsze mieli dobrych
-
Dlatego właśnie trzeba podchodzić do tematu żartobliwie, a nie wieczna smuta czy połknięcie kija.
-
Jak dla mnie opowiedzenie przy flaszce czy wklejenie na forum to bez roznicy. Ale ja nie mam wyczucia.
-
Pewnie, że są. Ale czy od razu trzeba je wklejać na forum?
-
Sa gorsze zarty i mnostwo ludzi sie z nich smieje. Widocznie nie kazdy ma wyczucie dyplomaty.
-
Jeśli musisz tłumaczyć żart to znaczy, że nie jest śmieszny. Ja mam bardzo duże poczucie humoru, ale przywoływać jednego z największych o ile nie największego zbrodniarza w dziejach ludzkości w kontekście święta futbolu, to co najmniej brak wyczucia.
-
może i egoistyczna, natomiast piłkarze z Argentyny widzą, że granie na Messiego przynosi efekt bramkowy. Czego nie można napisać o Portugalii oraz CR7.
-
nie znasz się na żartach, wyluzuj.
-
Generalnie warto myśleć nie tylko o sobie ale też o innych, zawsze popłaca 🙂 I odróżnia kierowców świadomych od manipulatorów kierownicy.
-
I to jest fantastyczny challenge dla osób jadących w grupie. Kto dojedzie na koniec z bardziej naładowaną baterią ten wygrywa 🙂 Gratulacje! (40% nie robi tylko waga, ale nóżki 😉 )
-
Nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale z własnego testowania wino półsłodkie jest tak naprawdę winem wytrawnym ale bardzo łagodnym, lekkim. Prawdziwa słodkość to likiery i wina słodkie. Polecam Winiarnia Zamojska. 🙂
-
Cześć Nie no co Ty, poważnie? Pozdro
-
Cześć No to chyba oglądaliśmy inne bramki. Przecież On tam zrobił wszystko, żeby koledzy strzelili a i tak nie wykorzystali tej patelni. W polu karnym przy takim tłoku to jedyny sposób rozegrania nad, którym ma się jaką taką kontrolę. Moim zdaniem ta bramka pokazuje właśnie jak bardzo potrafi być cenny dla drużyny i pracować dla niej. Mbappe jest w innym momencie kariery i jest o 12 lat młodszy. To inny rodzaj piłkarza, którego gra bazuje na różnicy szybkości i decyzji. Wiesz to tak jakby mieć pretensje do lewego, że strzelał bramki a nie rozgrywał. Piłkarze tego typu muszą większość czasu meczowego stać aby kumulować energię na najbardziej potrzebne momenty bo to daje i przewagę. A Messi to jednak z zawodu mieszacz ale i reżyser w stylu Ronaldinho. Osobiście uważam, że jest absolutnie wyjątkowy i toczę boje z synem, bo Kacper jest zwolennikiem Ronaldo jako kibic Realu - to oczywiście taka trochę zabawa. W każdym razie Argentyna gra naprawdę fajną piłkę i ma taką właściwość znakomitego przyspieszenia rozgrywania piłki w ataku im bliżej bramki przeciwnika. Gra na metrze czy dwóch, wszystko z pierwszej na pełnej szybkości. Wiadomo, że czasami nie wyjdzie ale wrażenie robi, chyba się zgodzisz. Pozdro
-
Cześć Co do win to wczoraj byłem na prezentacji win Majątku Drzewce. To w skali naszego kraju młody ale duży producent z pokaźnym zapleczem finansowym. Ich wina nie mają certyfikatów Eko ale będą miały od roku 2027 czyli od roczników 2025. W każdym razie produkcja jest nacechowana dbałością o naturalność procesów. No a wina są naprawdę na poziomie tak w półce popularnej jak i nazwijmy to koneserskiej jak ich Pinot czy Chardonnay. No i właśnie wino deserowe, które miałem okazję pić było wyjątkowo dobre białe, dość lekkie i orzeźwiające a słodkie... ! Aż nie mogłem uwierzyć, że może mi smakować. No zresztą w wyrobi win słodkich mamy pewną tradycję... 🙂 A co do roweru to wczoraj wracając z pracy miałem fajną akcję. Na pewnym odcinku drogi, którą jadę jest remont i wahadło. Było tam 30km/h więc nawet lekko przekraczałem prędkość ale jak się skończyło uciekłem na dość komfortowy i pusty chodnik, żeby nie blokować ruchu. Z samochodami, które mnie po tym manewrze wyprzedziły spotkałem się kilometr dalej na światłach. I jeden gość w SUVie VOLVO mnie zagadał i dziękował. Mówił, że też jeździ na rowerze a teraz spieszy się strasznie po dzieci do przedszkola i oszczędziłem mu nerwów i po prostu zeszło z niego powietrze jak to nazwał. Więc chyba warto... Pozdro
-
Andrzej Bargiel i Śnieżna Pantera.
star odpowiedział polm → na temat → Biegówki / Skitury / Ski-alpinizm
https://sportowefakty.wp.pl/alpinizm/1258162/andrzej-bargiel-juz-w-bazie-pod-nanga-parbat-szykuje-sie-do-kolejnego-wyzwania -
Ty to jednak masz zryty beret.
- Wczoraj
-
Jest dużo ściemy w eko ale jest też dużo fajnych produktów. Trzeba po prostu w danej branży się trochę orientować żeby dobrze kupować. Np. sery, bardzo dużo jest fajnych wyrobów w cenach nieco wyższych niż biedronkowe. A ostatnio kupiłem polskie wino półsłodkie za 25zł i jest po prostu rewelacyjne, białe. Wszystkim smakowało na imprezie.
-
Bardziej bym obstawiał że Mekambe będzie za chwilę uporczywie szukał bramek za wszelką cenę żeby dogonić Leo. I myślę, że to pokazuje klasę Messiego, że stawia dobro drużyny ponad siebie a Mbappe gra wyłącznie dla siebie. Takie jest moje zdanie, mogę się oczywiście mylić. Choć druga bramka Messiego dzisiaj też ciutkę ogoistyczna...😉
-
Zobaczymy czy CR 7 ustrzeli podwójnego hat tricka w kolejnym meczu Portugalii 😁
-
Ciekaw jestem ile % piłkarzy ze wszystkich drużyn gra w europejskich zespołach/ligach 😉 Messi w formie💪 Piękna historia jakby Argentyna ponownie wygrała turniej.
