Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kotelnica Białczańska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
830 odpowiedzi w tym temacie

#821 moruniek

moruniek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 319 postów
  • Na forum od: 03.2016
294
  • Umiejętności: 6
  • Rajszew

Napisano 04 listopad 2017 - 19:31

Stubai dzieci do 10 lat - free, Wielka Racza tak samo :) Czyli trzeba mieć dużo kasy by stać w białczańskich kolejkach i cierpliwości by spokojnie znosić te deptanie po nartach ;)

Jasne, że tak, tylko Stubai jest relatywnie daleko. Wielka Racza już znacznie bliżej. A Szczyrk to już realna konkurencja u nas w kraju. Dlatego dziwi mnie, że nie reagują na ofertę konkurencji. Ja Białkę osobiście bardzo lubię zwłaszcza z dziećmi (za salę zabaw dla dzieci, baseny i przygotowanie tras) - jednocześnie unikam jej jak ognia w okresie sezonu wysokiego. 

#822 Waldi_l

Waldi_l

Użytkownik

• PipPip
  • 243 postów
  • Na forum od: 10.2010
77
  • Lublin

Napisano 04 listopad 2017 - 20:43

Stubai dzieci do 10 lat - free, Wielka Racza tak samo :) Czyli trzeba mieć dużo kasy by stać w białczańskich kolejkach i cierpliwości by spokojnie znosić te deptanie po nartach ;)

Wiesz mów co chcesz, ale ja tam jeżdżę z moim chrześniakiem, a w tym roku i z moim synem do Białki. Jak zwykle wybieram termin tydzień przed świętami i jeszcze nie zdarzyło mi się, aby nie pojeździć. Brak kolejek, (jak kolega napisał wyżej) świetna sprawa dla dzieciaków do nauki, a raczej zabawy początkowej na nartach. A i dla bardziej wymagających coś się znajdzie. Dochodzą termy w Białce i Bukownie, totalny brak kolejek w tym terminie i odległość. . .I własnie kasy nie trzeba dużo mieć, bo  jak poszukasz to znajdziesz apartament z śniadaniem i obiado-kolacją za naprawdę dobre pieniądze pod Kotelnicą. 

Pozdrawiam i może do zobaczenia na stoku. ;) 

Ruch może zastąpić każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruch . . .

#823 Nartoholik.

Nartoholik.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 332 postów
  • Na forum od: 11.2012
198
  • Umiejętności: 1
  • Rybnik

Napisano 04 listopad 2017 - 21:37

Wiesz mów co chcesz, ale ja tam jeżdżę z moim chrześniakiem, a w tym roku i z moim synem do Białki. Jak zwykle wybieram termin tydzień przed świętami i jeszcze nie zdarzyło mi się, aby nie pojeździć. Brak kolejek, (jak kolega napisał wyżej) świetna sprawa dla dzieciaków do nauki, a raczej zabawy początkowej na nartach. A i dla bardziej wymagających coś się znajdzie. Dochodzą termy w Białce i Bukownie, totalny brak kolejek w tym terminie i odległość. . .I własnie kasy nie trzeba dużo mieć, bo  jak poszukasz to znajdziesz apartament z śniadaniem i obiado-kolacją za naprawdę dobre pieniądze pod Kotelnicą. 

Pozdrawiam i może do zobaczenia na stoku. ;)

Jeszcze stosunek jakości do ceny. W ubiegłym sezonie moja 4 letnia córka załapała narty. Wybraliśmy Zieleniec ze względu na ceny. Potem Szpindler i Chopok - już śmiga z Rotundy czerwoną do dołu :)

Termy w Tatralandii i Basenowej mam za 11 eu cały dzień (oczywiście tez nie w szczycie sezonu ale trzeba wiedzieć kiedy jechać). Dla mnie ceny Białki (chociaż też lubię ten ośrodek) to totalne nieporozumienie.

https://www.facebook.com/nartoholik/

Od 2008/09 Alta Badia*Arabba*Bachledova*Białka*Courchevel*Cortina d'Ampezzo*Czarna Góra*Harrachov*Herlikovice*Janske Lazne*Jasna*Jurgów*Korbielów*La Plagne*Les Arcs*Les Menuires*Łomnica*Madonna di Campiglio*Małe Ciche*Marilleva*Marmolada*Meribel*Peisey-Vallandry*Pejo*Ramzova*Rohace*Rokytnice*Sella Ronda*Soelden*Spindleruv Mlyn*Strbske Pleso*Stubai*Szczyrk*Tonale*Ustroń*Wisła*Val di Fassa*Val Gardena*Val Thorens*Velka Raca*Vratna*Zakopane*Zawoja*Zieleniec. Sezon 2017/18 grudzień: Ischgl*Samnaun, styczeń/luty: Serre Chevalier*Montgenevre*Sestriere*Via Lattea

#824 moruniek

moruniek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 319 postów
  • Na forum od: 03.2016
294
  • Rajszew

Napisano 05 listopad 2017 - 10:58

Mamy nowy cennik Wielkiej Raczy (Bubol wysłał dziś linka). W obecnym sezonie bezpłatnie dzieci jedynie do lat 5.

http://www.snowparad...zima/pl/cennik/

#825 adamski10

adamski10

Użytkownik

• PipPipPip
  • 362 postów
  • Na forum od: 02.2009
183

Napisano 05 listopad 2017 - 20:04

Dlatego dziwi mnie, że nie reagują na ofertę konkurencji.

Myślisz że zagraża im w tej chwili konkurencja ;).? bliskość Zakopanego,termy ,podhale.. to działa jak magnes,u moich znajomych z pomorza góry to jednoznacznie Zakopane i okolice a nie jakiś tam Szczyrk :D . Nawet ostatnio rozmawiałem ze znajomym narciarzem z mojej okolicy i on nic nie wiedział że w Szczyrku coś się buduje  a co dopiero gdzieś głębiej w Polsce, to jest wiedza powszechna u zapaleńców jak my.  Białkę lubię za to że najczęściej jako pierwsi w okolicy startują z trasą o sensownej długości ponad 1000m ,ale lepiej jest nawet pod koniec sezonu kiedy wszystkie trasy działają i też można się najeździć :)  W głównym sezonie to nawet do głowy mi nie przychodzi żeby tam jechać..

#826 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2253 postów
  • Na forum od: 10.2011
4629
  • Umiejętności: 7

Napisano 05 listopad 2017 - 20:11

Myślisz że zagraża im w tej chwili konkurencja ;).? bliskość Zakopanego,termy ,podhale.. to działa jak magnes,u moich znajomych z pomorza góry to jednoznacznie Zakopane i okolice a nie jakiś tam Szczyrk :D . Nawet ostatnio rozmawiałem ze znajomym narciarzem z mojej okolicy i on nic nie wiedział że w Szczyrku coś się buduje a co dopiero gdzieś głębiej w Polsce, to jest wiedza powszechna u zapaleńców jak my. Białkę lubię za to że najczęściej jako pierwsi w okolicy startują z trasą o sensownej długości ponad 1000m ,ale lepiej jest nawet pod koniec sezonu kiedy wszystkie trasy działają i też można się najeździć :) W głównym sezonie to nawet do głowy mi nie przychodzi żeby tam jechać..

Potwierdzam, rozmawiam ze znajomymi narciarzami i o inwestycjach w Szczyrku większość dowiaduje się ode mnie.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#827 paolomario

paolomario

Użytkownik

• PipPipPip
  • 312 postów
  • Na forum od: 10.2015
327
  • Umiejętności: 3

Napisano 05 listopad 2017 - 20:55

A bardziej medialna może okazać się wiadomość o korkach w Szczyrku wywołanych falą narciarzy.

Z Białki na Krupówki to ledwie 20-30minut.

:)

#828 Nartoholik.

Nartoholik.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 332 postów
  • Na forum od: 11.2012
198
  • Umiejętności: 1
  • Rybnik

Napisano 05 listopad 2017 - 23:03

Potwierdzam, rozmawiam ze znajomymi narciarzami i o inwestycjach w Szczyrku większość dowiaduje się ode mnie.

Jesteś pewien że to narciarze?

https://www.facebook.com/nartoholik/

Od 2008/09 Alta Badia*Arabba*Bachledova*Białka*Courchevel*Cortina d'Ampezzo*Czarna Góra*Harrachov*Herlikovice*Janske Lazne*Jasna*Jurgów*Korbielów*La Plagne*Les Arcs*Les Menuires*Łomnica*Madonna di Campiglio*Małe Ciche*Marilleva*Marmolada*Meribel*Peisey-Vallandry*Pejo*Ramzova*Rohace*Rokytnice*Sella Ronda*Soelden*Spindleruv Mlyn*Strbske Pleso*Stubai*Szczyrk*Tonale*Ustroń*Wisła*Val di Fassa*Val Gardena*Val Thorens*Velka Raca*Vratna*Zakopane*Zawoja*Zieleniec. Sezon 2017/18 grudzień: Ischgl*Samnaun, styczeń/luty: Serre Chevalier*Montgenevre*Sestriere*Via Lattea

#829 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2253 postów
4629

Napisano 06 listopad 2017 - 05:31

Jesteś pewien że to narciarze?

Teraz już nie, to mogli być spacerowicze ;).

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#830 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2253 postów
4629

Napisano 14 listopad 2017 - 20:10

Na lodowcu w Białce też śnieżą
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#831 Rakar

Rakar

Użytkownik

• Pip
  • 38 postów
  • Na forum od: 01.2017
20
  • Umiejętności: 5
  • Małopolska

Napisano 14 listopad 2017 - 21:33

@adamski10

,,Białkę lubię za to że najczęściej jako pierwsi w okolicy startują z trasą o sensownej długości ponad 1000m ,ale lepiej jest nawet pod koniec sezonu kiedy wszystkie trasy działają i też można się najeździć :)  W głównym sezonie to nawet do głowy mi nie przychodzi żeby tam jechać..,,

Zgadza się.
Chociaż nawet w wysokim sezonie/ferie idzie dobrze pojeździć. Np.Niedzielne późne popołudnia.Wtedy już trasy rozjeżdżone i większość towarzystwa wraca albo siedzi w karczmach.
I po 22:00 też zero korków na drogach.
Często tak robimy ze znajomymi. :)