Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Trening latem.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dany de Vino

Dany de Vino

Użytkownik

• PipPipPip
  • 809 postów
  • Na forum od: 09.2014
585
  • Umiejętności: 6
  • Kraków / Białystok

Napisano 10 sierpień 2017 - 20:31

Załączam sample:

Załączone miniatury

• 11. Świątynia dumania w Lloret de Mar.jpg
  • 12. Lloret de Mar.jpg
  • 14. Lloret de Mar.jpg
  • 18. Kormorany, Lloret de Mar.jpg

#22 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 11322 postów
  • Na forum od: 11.2007
6498
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 11 sierpień 2017 - 08:12

Dzięki za porady koledzy. Ja nie pływam jakichś długich dystansów. Jedna "sesja pływacka" to jakieś 35 - 45 minut i wyłącznie dla przyjemności samego pływania i kontaktu z wodą. Żadnych osiągów. Lubię bez płetw. Płetwy używam wyłącznie jak mam ochotę ponurkować powierzchniowo i pooglądać skałki i ryby. No i w ciepłych wodach gdzie pianka niepotrzebna. Jak miałem fazę pływania na desce, to używałem pianki bo nieraz zaczynałem wczesną wiosną i było zimno. Ale wtedy mieszkałem 30 minut od morza. 

A tak...? Pływanie w płetwach to dla mnie erzac (każdy to umie, a w sumie nie umie). Nie widzę w tym sensu. Ale oczywiście, co kto lubi..    

Pozdr.

Cześć

Oczywiście, że dla przyjemności pływania. Na osiągi i tak nie ma szans to po co się szarpać. Ja płetwy traktuje właśnie jako moje zabezpieczenie - bojka kojarzy mi się jednoznacznie i jej po prostu nie użyję a poza tym zmniejsza moje szanse. Pływać tak naprawdę umie bardzo niewiele osób - syn ocenia to na jakieś 0,5% pływających max. Ja utrzymuję się jedynie na wodzie a nie pływam więc mogą być płetwy. :)

Pozdrowienia

#23 Dany de Vino

Dany de Vino

Użytkownik

• PipPipPip
  • 809 postów
  • Na forum od: 09.2014
585
  • Umiejętności: 6
  • Kraków / Białystok

Napisano 11 sierpień 2017 - 08:31

Myślę, że szacunki twojego syna są bliskie prawdy. Absolutna większość ludzi na plaży wyłącznie się "tapla". Zresztą pływanie w morzu to trochę inna zabawa niż w basenie, czy nawet w jeziorze. Mnie do pływania płetwy nie są potrzebne. Lubię pływać, choć żaden ze mnie mistrz. Zazwyczaj robię to poza plażą gdzie praktycznie pływać się nie da. Więc robię to w miejscach niestrzeżonych gdzie nikt mi nie wpłynie pod rękę. A bojka, to tak bardziej dla żony. Zresztą mam już parę lat, więc... może ma rację.   ^_^ 

Pozdr.

• Mitek podziękował za tę wiadomość

#24 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 11322 postów
  • Na forum od: 11.2007
6498
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 11 sierpień 2017 - 08:48

Myślę, że szacunki twojego syna są bliskie prawdy. Absolutna większość ludzi na plaży wyłącznie się "tapla". Zresztą pływanie w morzu to trochę inna zabawa niż w basenie, czy nawet w jeziorze. Mnie do pływania płetwy nie są potrzebne. Lubię pływać, choć żaden ze mnie mistrz. Zazwyczaj robię to poza plażą gdzie praktycznie pływać się nie da. Więc robię to w miejscach niestrzeżonych gdzie nikt mi nie wpłynie pod rękę. A bojka, to tak bardziej dla żony. Zresztą mam już parę lat, więc... może ma rację.   ^_^

Pozdr.

Cześć

He he moja by  mnie zabiła jakbym wyskoczył z bojką gdziekolwiek. Ja się na pływaniu nie znam a syn pomimo 15 lat wie na ten temat wiele stąd przytaczam jego zdanie.

Pozdrowienia serdeczne