Skocz do zawartości

Sezon 2023/2024


tyrpoos_ski

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, star napisał:

Do kijków pasują.

Nie pasują. To dwa całkiem różne odcienie żółtego.

Ach i jeszcze jedno. Cały ten set (narty, kurtka, spodnie, gogle it'd) to katalogowo jakieś 10k plnów i po roku będzie passe 😉

... Ale kolor zarąbisty, mój ulubiony.

Edytowane przez Kubis
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

He he to taki teraz trynd, że rękawice są żarówiaste i nie pasuję do całości w ogóle - zerknijcie na PŚ.

Jak dla mnie kolorystyka słaba. Taki błękicik nie pasuje mi do sportowego zacięcia, którym Head wyrobił sobie markę całej linii z czaszkami. No ale może to taki ukłon w stronę Pań, chęć zmiany opatrzonego wizerunku... Ja jestem dość konserwatywny w upodobaniach kolorystyczno sprzętowych i - choć nie jestem umysł ścisły - to podoba mi się to co już raz widziałem.

Pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

He he to taki teraz trynd, że rękawice są żarówiaste i nie pasuję do całości w ogóle - zerknijcie na PŚ.

Jak dla mnie kolorystyka słaba. Taki błękicik nie pasuje mi do sportowego zacięcia, którym Head wyrobił sobie markę całej linii z czaszkami. No ale może to taki ukłon w stronę Pań, chęć zmiany opatrzonego wizerunku... Ja jestem dość konserwatywny w upodobaniach kolorystyczno sprzętowych i - choć nie jestem umysł ścisły - to podoba mi się to co już raz widziałem.

Pozdro

Nie martw. Topowe zostały białe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, dla mnie istotniejsze co mogę na tej narcie zrobić. Wczoraj byłem na godzinę przed pracą o 7:30 je wypróbować, ale poza tym że było równo to pod 1 cm warstwą zmrożoną było miękko i nie mogła wejść mocno w krawędź żeby tą narte wygiąć, więc trzeba było zmienić styl na delikatnieszy i dalej nie wiem co ta narta potrafi 🙂

Zmienili geometrię ze 122/68/102 na 117/68/102 i przy 170 cm promień się zwiększył z 14,4 na 14,8 -  podejrzewam że nawet tego nie poczuje. Ciekawi mnie tylko sztywnośc ale to będe mógł dopiero na twardym sprawdzić.

Wiadomo nowa narta inaczej się będzie zachowywać niż po 1000 km w porównaniu do tej samej narty z tego sezonu. Na następny wyjazd biorę dwie i będę je porównywał , bo ta z poprzedniego i tego sezonu to dla mnie naprawdę petarda. zaryzykowali mocno z tak drastyczną zmianą kolorystyki ale na żywo wyglądają naprawdę ładnie, jednym się będzie podobać innym nie. Ale to nie kolor jeździ tylko narta , a tak naprawdę narciarz na tej narcie stojący 🙂

Pozdrawiam, 

Bartek

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

No weź też pod uwagę, że wiesz jak i kiedy przycisnąć. 🙂

Ale rzeczywiście wydaje się, że jest równomiernie mało sztywna, że tak to lekko niegramatycznie opiszę.

Pozdrowienia

tu było akurat troche twrdziej, zobaczymy co na Campie pokaże 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tomkly napisał:

Ktoś się doczytał czy podane w ofercie ceny są netto czy brutto? 

W zamówieniu w excelu jest rozpisane. Poza tym jako przedsiębiorca odliczasz VAT (jeśli jesteś vatowcem) i dochodowy.

Edytowane przez Kubis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...