Skocz do zawartości

Pięcistawy


star

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
13 minut temu, Lexi napisał:

Nikomu nie każe ich czytać.. 

 

 

Czyli żeby okazać zrozumienie trzeba dać lajki ... dobra dam Ci kilka (bez zrozumienia... tak z czystej sympatii)

Nie trzeba ale można. Ale nie tym pisałem. Tam nikt nikomu nie pisze, że zjechał nie tam gdzie trzeba, ani że linia nie taka. Nie ma komentatorów rodem z loży szyderców z Muppet Show, którzy co prawda niewiele już mogą ale... w co wpisuje się świetnie wierszyk zapodany przez Marcisza.

ps a gdybym miał mierzyć poziom kurwosławy miarą poziomu swoich wrogów to wypadłoby to nader marnie...

plexi robisz z siebie schizofrenika weź się określ chłopie nie dawaj tych lajków jak cię te moje linki rażą

a co do linków to nie raz mnie tu proszono abym coś znalazł na forum i wtedy linki były dobre taka mentalność Kalego 

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, star napisał:

Nie trzeba ale można.

Dałem lajki z dołu do góry ...a potem się "kapłem" że to miało być na innym forum... nie będę "odznaczał" może Ci się cieplej zrobi mimo (pomimo) [niech se Szymek wybierze] rozdartych szat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lexi napisał:

Dałem lajki z dołu do góry ...a potem się "kapłem" że to miało być na innym forum... nie będę "odznaczał" może Ci się cieplej zrobi mimo (pomimo) [niech se Szymek wybierze] rozdartych szat.

Dobra dobra makiawelizm czystej wody, a w temacie jak zwykle nic do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
6 minut temu, Lexi napisał:

I tutaj postawie kropkę - bez diagnozy.

Nie no zdiagnozowany w pełni jesteś. Też kropka.

ps jakbyś nie ogarniał to przejrzyj swoje posty w tym temacie.

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nic się nie zmieniło na forum przez kilka lat,ciagłe wojenki i dowalanie drugiemu.

Kilka lat temu zbojkotowałem pisanie na forum po wieloletnim uczestnictwie i wiele osób które miały coś ciekawego do powiedzenia jak Kowal też miały dość i odeszły. Ciekawe ile teraz wytrzymam😁

To że Sstar jest zafiksowany na punkcie gór w każdej ich postaci,to każdy wie,ale nie sprowokowany jako pierwszy po nikim nie jedzie i nie obraża. Wolę czytać Jego wrzutki niż wieczne przepychanki.

  • Like 1
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Edwin napisał:

Widzę, że nic się nie zmieniło na forum przez kilka lat,ciagłe wojenki i dowalanie drugiemu.

Kilka lat temu zbojkotowałem pisanie na forum po wieloletnim uczestnictwie i wiele osób które miały coś ciekawego do powiedzenia jak Kowal też miały dość i odeszły. Ciekawe ile teraz wytrzymam😁

To że Sstar jest zafiksowany na punkcie gór w każdej ich postaci,to każdy wie,ale nie sprowokowany jako pierwszy po nikim nie jedzie i nie obraża. Wolę czytać Jego wrzutki niż wieczne przepychanki.

Przecież te wojenki powodują, że to forum żyje. Wspomniany tu Jan Koval udziela się na KN, na którym jest aktywnych może z 5 forumowiczów. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Edwin napisał:

Widzę, że nic się nie zmieniło na forum przez kilka lat,ciagłe wojenki i dowalanie drugiemu.

Kilka lat temu zbojkotowałem pisanie na forum po wieloletnim uczestnictwie i wiele osób które miały coś ciekawego do powiedzenia jak Kowal też miały dość i odeszły. Ciekawe ile teraz wytrzymam😁

To że Sstar jest zafiksowany na punkcie gór w każdej ich postaci,to każdy wie,ale nie sprowokowany jako pierwszy po nikim nie jedzie i nie obraża. Wolę czytać Jego wrzutki niż wieczne przepychanki.

przecież my wszyscy bardzo lubimy @stara i nikt GO jeszcze chyba nie obraził.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kordiankw napisał:

Przecież te wojenki powodują, że to forum żyje. Wspomniany tu Jan Koval udziela się na KN, na którym jest aktywnych może z 5 forumowiczów. 

Mierzymy jakością nie ilością. Chyba, że mam zwiększyć ilość linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
31 minut temu, Jan napisał:

jak odejmiesz admina to 3 😁

A co ten admin to schizofrenik? Jak ty odejmujesz 5-1? Ja bym chętnie tam jakieś linki powklejał. Wszak mi za to płacą. Ale hasło zapomniałem.

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, kordiankw napisał:

Przecież te wojenki powodują, że to forum żyje. Wspomniany tu Jan Koval udziela się na KN, na którym jest aktywnych może z 5 forumowiczów. 

To fakt. Tego brakuje na innych forach, wróciłby jeszcze Fred i zrobił porządek;-) Namawiałem ale nieskutecznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, star napisał:

A co ten admin to schizofrenik? Jak ty odejmujesz 5-1? Ja bym chętnie tam jakieś linki powklejał. Wszak mi za to płacą. Ale hasło zapomniałem.

Admin to jak dwóch forumowiczów. A admin z KN jest twoim głównym interlokutorem w tym wątku, wystarczy prośba i ci je zresetuje 😃.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kordiankw napisał:

Przecież te wojenki powodują, że to forum żyje. Wspomniany tu Jan Koval udziela się na KN, na którym jest aktywnych może z 5 forumowiczów. 

Lizania w d... i cukrownia za każdym razem też nie lubię,żeby była jasność 😄a jak ktoś celnie,słusznie i z klasą bez obrażania zripostuje kogoś,to i się pośmiać można. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, star napisał:

To fakt. Tego brakuje na innych forach, wróciłby jeszcze Fred i zrobił porządek;-) Namawiałem ale nieskutecznie.

10 lat temu człowiek bez forum żyć nie mógł. Fajnie było😄😄

A o tym ilu fajnych ludzi się poznało dzięki forum nie wspomnę 

Edytowane przez Edwin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Edwin napisał:

Lizania w d... i cukrownia za każdym razem też nie lubię,żeby była jasność 😄a jak ktoś celnie,słusznie i z klasą bez obrażania zripostuje kogoś,to i się pośmiać można. 

Jeszcze jakieś życzenia i wymagania?…  🙂

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lexi napisał:

Jeszcze jakieś życzenia i wymagania?…  🙂

Wymagań żadnych nie mam,bo i na nie nie mam wpływu😄

A życzenia i owszem,chciałbym śmigać na nartach tak jak kiedyś i żeby nic zdrowotnie nie dolegało😁😁pozdrowionka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Edwin napisał:

Wymagań żadnych nie mam,bo i na nie nie mam wpływu😄

A życzenia i owszem,chciałbym śmigać na nartach tak jak kiedyś i żeby nic zdrowotnie nie dolegało😁😁pozdrowionka

Zgadzam się - chcialbym Ci "lajka" dodać ale wszystkie dziś dałem "starowi' coby go "ogrzać".. nawet nie wiedziałem że limit jest. 🙂

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, star napisał:

No widzisz. Szacun. Nie czytałem. Ale wydaje mi się, że o niebo wolałbym Malczewskiego czytać, choć u niego faktów jak na lekarstwo, raczej ciekawostki. No ale co kto woli. Na brytanie pisał poeta Jusza, z KW Warszawa, świetnie się to czytało. PS szacun, że przynajmniej jako jeden z niewielu napisałeś co czytasz, co ci się podoba, a nie jedziesz komentarzami w stylu 'twoja stara pierze w rzece, a stara stara to już na pewno'

Chyba nie do dostania. Czytam zawsze kilka książek jednocześnie. Obecnie padło na Tatry bo równolegle z Chwaścińskim czytam "Trzecią granicę" ale to raczej taka przyjemność związana z obrazami i Panem Andrzejem Wasilewiczem.

A oprócz tego lezy tam jeszcze trochę, nawet Joubert przesłany mi przez Michała (dzięki serdeczne raz jeszcze).

Ze "starą... " nie wiem o co chodzi i nie rozumiem dlatego też wolę jak ktoś mi napisze: pierdolisz kmiotku.

Co do dyskusji o pryncypiach to ja chciałem tylko wspomnieć, że ja piszę praktycznie wyłącznie z własnego doświadczenia o rzeczach, które w jakiś sposób sprawdziłem. nie potrzebuję tego niczym popierać czy potwierdzać.

Pozdro

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Napisano (edytowane)

Maryna 24 w SG https://przegladsportowy.onet.pl/sporty-zimowe/narciarstwo-alpejskie/maryna-gasienica-daniel-z-punktami-w-pucharze-swiata/0pjfk70 oraz https://eurosport.tvn24.pl/narciarstwo-alpejskie/kvitfjell-1/2023-2024/maryna-gasienica-daniel-z-punktami-w-supergigancie-w-kvitfjell.-triumf-gut-behrami_sto10044826/story.shtml Zuzanna w Gruzji słabiej tym razem https://www.freerideworldtour.com/events/2024-georgia-pro/ ale punktów z poprzednich startów wystarczyło na finały w których wystąpi, punkty z najsłabszego, dla Zuzy to Gruzja, skasowane zostały.

 

 

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...