Skocz do zawartości

Narty Head i gs rd 193cm R30m opinie


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc

Patrząc realnie - bez sensu.

Masz już dwie pary GS, Odczucia z jazdy będą bardzo podobne - wiem bo jeździłem na takich nartach baaa... nawet jeździłem mając na jednej nodze 30 a na drugiej 25 m - przy amatorskiej jeździe dowolna techniką różnice niezauważalne. Nie jesteś dzieckiem, żeby się jarać cm czy promieniami.

Ja zawsze zadaję sobie pytanie PO CO? i Ty też takie sobie zadaj. Jak wybierasz się na Gardenissimę to lepiej kupić SG. Jak chcesz czegoś nowego, to zaczaić się gdzieś, nawiązać jakieś kontakty i pojechać sobie na prawdziwych DH w warunkach DH. To jest coś.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Mitek napisał:

Cześc

Patrząc realnie - bez sensu.

Masz już dwie pary GS, Odczucia z jazdy będą bardzo podobne - wiem bo jeździłem na takich nartach baaa... nawet jeździłem mając na jednej nodze 30 a na drugiej 25 m - przy amatorskiej jeździe dowolna techniką różnice niezauważalne. Nie jesteś dzieckiem, żeby się jarać cm czy promieniami.

Ja zawsze zadaję sobie pytanie PO CO? i Ty też takie sobie zadaj. Jak wybierasz się na Gardenissimę to lepiej kupić SG. Jak chcesz czegoś nowego, to zaczaić się gdzieś, nawiązać jakieś kontakty i pojechać sobie na prawdziwych DH w warunkach DH. To jest coś.

Pozdrowienia

Mam jedną parę GS, o długości 188cm.

Pojeżdżę na niej max 1 sezon ze względu na jej wyeksploatowanie. Stąd rozglądam się za inną parą nart.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że z Ciebie kawał chłopa jest, to nie ulega wątpliwości, ale szukanie już nart dłuższych i jeszcze szybszych w amatorskiej jeździe - troszkę chyba bez sensu - jak Mitek pisał. Ja z takim sprzętem to tylko na ..... Planice 🙂 Generalnie nie dosiadam sprzętu jeśli nie dostaję ręką do czubów nart 🙂 

pozdro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grimson napisał:

Mam jedną parę GS, o długości 188cm.

Pojeżdżę na niej max 1 sezon ze względu na jej wyeksploatowanie. Stąd rozglądam się za inną parą nart.

Cześć

Wiesz skoro ma to być zamiana to jasna sprawa. Choć powiem Ci, że ja na przykład już nie mam własnych nart. Z synem mamy jedna parę GS na spółkę. Natomiast jak gdzieś jedziemy to pożyczam narty takie jakie chcę. Oczywiście nie każdy ma taką możliwość bo mało jest miejsc,które oferują do jazdy narty sportowe w dobrych cenach. Ale nie jeździmy teraz zbyt dużo i to się znacznie lepiej kalkuluje.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2021 o 21:27, grimson napisał:

Jestem zainteresowany zakupem używanej narty jak w temacie. Obecnie w stajni mam 2x Fischer:

- RC4 Race 177cm z roku 2016

- World Cup GS 188cm z roku 2012

Czy macie doświadczenie z tego typy sprzętem? Jeśli tak, to proszę o opinię. Btw mam 192cm / 102kg.

 

Grimson ile chcesz przeznaczyć kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...