Skocz do zawartości

Winterpol - Zieleniec


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z dużym zainteresowaniem z Państwa strony oraz z tym iż na naszych stokach wciąż panują bardzo dobre warunki narciarskie informujemy, że będziemy kręcić non stop aż do: 05 maja 2013* (chyba, że wiosna zabierze nam cały śnieg wcześniej). Stacja będzie funkcjonowała: - Od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 22:00 czynna będzie 6os. pomarańczowa kanapa - Od soboty do niedzieli w godzinach od 09:00 do 22:00 czynna będzie 6os. kanapa oraz od 09:00 do 20:00 kanapa 4 osobowa przy Vital & SPA Resort Szarotka Przygotowaliśmy również specjalną ofertę na karnety narciarskie ważną od dnia 15 kwietnia: Ceny karnetów od poniedziałku do piątku: Karnet 09:00 – 16:00 – 36,00 PLN / ulgowy 25,00 PLN Karnet 16:00 – 22:00 – 40,50 PLN / ulgowy 36,00 PLN Ceny karnetów od soboty do niedzieli: Karnet 09:00 – 16:00 – 45,00 PLN / ulgowy 40,00 PLN Karnet 16:00 – 22:00 – 45,00 PLN / ulgowy 40,50 PLN Bieżące informacje znajdą Państwo na naszej WWW i FunPage na FB. Do zobaczenia na stokach Winterpol!! info z facebooka :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sporą grupę forumową, potraktowałeś z góry. Cóż, nie każdy musi być fanem marketów i seriali...

Daj spokój, biorąc pod uwagę rozreklamowanie ośrodka i wizję tych grzanych kanap mógł człowiek mieć inne wyobrażenie o ośrodku a tymczasem Zieleniec to tylko lepiej wyposażony i zadbany Górnik w Rzeczce. Wszyscy się trochę nabijamy z kanapy Winterpolu w Karpaczu, tymczasem jest ona tylko o 50m krótsza od tej w Zieleńcu. W dodatku nie ma tam za grosz atmosfery górskiej miejscowości. Myślę że mógł się człowiek poczuć rozczarowany inwestując w pobyt w Zieleńcu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja też planuję sobotę w Zieleńcu i pierwszy raz z jedną anie z dwiema deskami i chyba zrezygnuję. Cwaniaczki z zieleniec.pl pokazują cały czas niby to ujemną temperaturę, ale na kamerkach widać spore przetarcia i plamy na tym przełamaniu pod krzesełkami.. Jak temperatura gwałtownie nie spadnie daję jeszcze 5 dni funkcjonowania zieleńca i wstrzymanie wyciągów. 

P.S. i jeszcze te 50 cm śniegu na stronce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo że ciągnie mnie na narty strasznie i mam tam blisko, to nie, poczekam, mróz jest, po nowym roku wolnego mam sporo jeszcze to wtedy podjadę i mam nadzieję że wtedy już po kamieniach jeździć nie będę ;)

 

jestem od kilku dni w Zieleniaku i do wczoraj była totalna porażka, dzisiaj nawet spoko (dowalili śniegu nocą) ale kamień można złapać takze jak zalezy Tobie na sprzęcie to tak jak piszesz poczekaj jeszcze aż dowalą jeszcze troche śniegu (o ile nadal będzie mróz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem od kilku dni w Zieleniaku i do wczoraj była totalna porażka, dzisiaj nawet spoko (dowalili śniegu nocą) ale kamień można złapać takze jak zalezy Tobie na sprzęcie to tak jak piszesz poczekaj jeszcze aż dowalą jeszcze troche śniegu (o ile nadal będzie mróz)

 

dzięki za info ;) niby mam swoje żwirówki ale z tego co widzę na kamerach to wydaje mi się, że jest gorzej niż było na otwarciu sezonu, nic poczekam, po nowym roku warunki będą jak w sam raz myślę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożyłem wypad na nadchodzący weekend i mam nadzieję, że nasypią wystarczająco. :)

Chciałbym się mylić ale na ten weekend zapowiada się znowu wiatr fenowy na południu a halny w Tatrach. Zamiast śniegu ma padać deszcz i to nie mżawka. Faktem jest, że może pogoda się zmienić ale raczej na zimę na razie nie mamy co liczyć. Może po 10 stycznia w końcu zrobi się chłodniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...