Skocz do zawartości

Winterpol - Zieleniec


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Zieleniec - Winterpol Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://www.winterpol.com.pl/ Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Sniegu moze duzo nie ma, ale jest ubity i nie ma przeswitow :) po jakims czasie pojawiaja sie kamienie w gornych czesciaj, gdyz jest to spowodowane snowboardzistami ktorzy szuraja, badz narciazami, ktorzy ostro zarzucaja tylami, badz jezdza pluzkiem :) ale ogolnie waruny b.dobre, wczoraj jezdzilem :o;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam dzisiaj sytuacja? Był ktoś? Jak ze śniegiem? A kolejki są? Pilne, bo rano tam jadę 27.12, środa, Zieleniec, Winterpol Dojazd bez najmniejszych problemów. Kupiłem karnet od 10.00 do 16.00 za 55 zł. Sztuczny śnieg był mocno zmrożony, miejscami wychodziły czapy lodowe. Przy dobrych krawędziach i odpowiedniej technice dało się w miarę sprawnie jeździć. Działały 3 wyciągi podlegające pod Winterpol. Nawet po 12.00 nie czekałem dłużej niż 5 minut, choć parkingi były już pełne. Od 13.00 jazda powoli zaczęła się zmieniać w walkę o przetrwanie. W wielu miejscach pokazał się lód. Na krótkiej ściance przy podjeździe do krzesła co piąty "narciarz" leżał. Jeden przypłacił to poważniejszym kontaktem ze śniegiem. Po 20 minutach opatrywania wywieźli go/ją bez nart. Reasumując: jak ktoś ma blisko, niech jedzie do Zieleńca, ale jeśli będzie sporo ludzi, po 14.00 lepiej iść na obiad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Potrzebuję info o aktualnych warunkach w Zieleńcu. Czy wszystko chodzi? Lód, kamienie? Bo śniegu piszą, że coś mało 20-40 cm. Aha, dzwięczny też będę za namiar na jakąś kwaterkę sprawdzoną i nie za drogą i przy wyciągu najlepiej:D Jeśli ktoś nie chce robić reklamy to może być na priva. Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W sobotę 26.01.2008 jeździłem na krzesełku. Na stoku praktycznie tylko sztuczny śnieg, gdzieniegdzie spore płaty lodu, mostek nad drogą cały w lodzie, a śnieg na mostku i za nim koloru brunatnego. Generalnie nie polecam, jeszcze da się jeździć, ale przyjemność niewielka. Jest to praktycznie jednyny stok na którym jeszcze da się jeździć (przy kościółku też jeździli i na orczyku obok (czwórce ?) też. Pozostałe stoki to czysty lód przez który widać trawę. Jedyna zaleta to brak kolejek nawet w sobotę! Jak nie nasypie przynajmniej 20cm świeżego to kiepsko będzie. Aha, uwaga na kamienie tuż za mostkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Super, tylko czy nie szkoda takich zabawek dla takiej śmiesznej górki. Z drugie strony Zieleniec to jedne z najlepszych warunków naturalnych w Polsce. Przy systemie sztucznego naśnieżania to raczej pewny sezon narciarski przez 5 miesięcy w roku. Miejmy nadzieje, że teraz nowi włodarze Czarnej Góry pójdą śladem sąsiadów. Czekamy na takie wieści ze Szczyrku, Pilska, Szrenicy, Kopy i Goryczkowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie interesuje, czy ten system sztucznego nasniezania kupili wraz z instrukcja obslugi, gdyz do tej pory Polacy w Karkonoszach maja problemy ze zrozumieniem jak i kiedy sie tego uzywa (w zeszlym roku tylko biadolili, ze zimy nie ma, a tuz za granica po czeskiej stronie Czesi potrafili swoje stoki pokruc 50-80 cm sztucznego sniegu i czerpac z tego zyski)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście jakie słupy wysokie zamocowali? wg mnie przesada przecież tam niższe powinny być. w Czechach mimo tego że górki są większe nie ma takich wysokich słupów. może się nie znam ale takie jest moje zdanie :P a druga sprawa to mi by było szkoda kasy na 6osobową kanapę na taką marną górkę no chyba że już nie mają co z kasą robić chemik co do tego że Czesi maja więcej śniegu to też wnika z tego że zwykle jest tak że jak idzie jakiś front morski to się wypada śnieg w Czechach a u nas tylko jakieś resztki tego frontu spadną ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...