Jump to content

sieć 5g - bać się czy nie


Szabir
 Share

Recommended Posts

Ze srebrnej nici. I jakie wrażenia?

Blaszane wiadro lepsze. Założyć na głowę i jak zbliżają się fale 5g to walić młotkiem. Efekt uboczny głowa boli. Chroni też przed szerszeniami gigantami głowę, ale jak ujebie np w rękę to trudno, nie pomaga.

Link to comment
Share on other sites

Blaszane wiadro lepsze. Założyć na głowę i jak zbliżają się fale 5g to walić młotkiem. Efekt uboczny głowa boli. Chroni też przed szerszeniami gigantami głowę, ale jak ujebie np w rękę to trudno, nie pomaga.

Musi być coś na szerszenie giganty gryzące w ręce! Może blaszane konewki?

Link to comment
Share on other sites

sieć  5g -  bać się czy  nie. 

 

Oto  jest  pytanie.

 

Jakie macie zdanie?

Raczej nie. Promieniowanie użyte w sieci 5g to promieniowanie nisko-energetyczne (na przeciwległym skraju spektrum są fale rtg i gamma). 

Obecne badania nie wskazują na to, aby wystawienie komórki żywej na promieniowanie elektromagnetyczne (nisko-energetyczne) przyczyniało się choćby do rozwoju raka. Niektóre agencje próbują sugerować związek promieniowania (tego emitowanego przez smartfona) z rozwojem glejaka, ale dowody są raczej niejednoznaczne lub słabe. Czego nie wiemy? Tego jak nasze organizmy będą się zachowywać przy ciągłym i długotrwałym wystawieniu na tego typu fale. A jak wiadomo, w nadmiarze nawet woda szkodzi. Czas pokaże. 

 

Osobiście bardziej mnie martwi cały szereg "udogodnień" idący za rozwojem sieci 5G. Ogromna prędkość transmisji danych, pozwoli na intensywny rozwój internetu rzeczy (IoT), autonomicznych samochodów i innych pierdół niby ułatwiających życie. Nawet się nie obejrzymy, a nasze samochody będą "rozmawiać" z naszymi domami/mieszkaniami, komputer z lodówką, a wchodząc do galerii dostaniesz propozycję zakupu swoich ulubionych produktów (Raport mniejszości i scena z Tomem). Komuś taka rzeczywistość będzie odpowiadać, ja raczej będę się czuł zaszczuty/obserwowany. 

 

Żyjemy w zajebiście ciekawych czasach! :)

Link to comment
Share on other sites

Trzeba sięgnąć po wiarygodne źródła. Z TVP:

 

...to nie wirus jest przyczyną choroby, lecz właśnie częstotliwości 5G, powodując, że cząsteczki tlenu „drgają z częstotliwością 60 miliardów herców na sekundę”, w wyniku czego nie mogą wiązać się z hemoglobiną w ludzkiej krwi...

 

Pojawiają się też teorie, że tak jak rzekomy koronawirus jest związany z 5G, tak samo w przeszłości były inne podobne „tandemy”: wybuch epidemii SARS wiązał się z siecią 3G (2003), zaś świńska grypa w 2009 r. miała związek z 4G. Niektórzy idą jeszcze dalej, przekonując, że przyczyną pandemii hiszpanki w 1918 r. było… rozpowszechnienie radia.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba sięgnąć po wiarygodne źródła. Z TVP: ...to nie wirus jest przyczyną choroby, lecz właśnie częstotliwości 5G, powodując, że cząsteczki tlenu „drgają z częstotliwością 60 miliardów herców na sekundę”, w wyniku czego nie mogą wiązać się z hemoglobiną w ludzkiej krwi... Pojawiają się też teorie, że tak jak rzekomy koronawirus jest związany z 5G, tak samo w przeszłości były inne podobne „tandemy”: wybuch epidemii SARS wiązał się z siecią 3G (2003), zaś świńska grypa w 2009 r. miała związek z 4G. Niektórzy idą jeszcze dalej, przekonując, że przyczyną pandemii hiszpanki w 1918 r. było… rozpowszechnienie radia.

Źródło TVP jak rozumiem masz na myśli satyryczny program "W tyle wizji"? Wczoraj faktycznie pokazywali tam jako element satyryczny wywiad z jakimiś nawiedzonymi psychopatami. To jest dramat. Jak można mieć tak zryte berety i nie być leczonym w zamkniętym zakładzie.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...