Skocz do zawartości

Kadencja na rowerze


Veteran

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Rzeczywiście bardzo fajny pomysł na wycieczkę pociągowo-rowerową. Nawet ni myślałem, że to tak blisko jest.

Pozfdrowienia

 

Fajne byly tez zeszloroczne z Wrocka w kierunku Szklarskiej, ale to juz bylo...

Ciesze sie, ze powoli tez zwiekszam dystans. Jutro dzien trzeci, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nudy, tylko gadające głowy w tv, ale powoli się rozkręcam :)

 

Śmiechem żartem ale to wciąga :D Trochę jak gotowanie żaby. Niby nic i nagle puls 182 - ze dwa razy tak miałem. A odpuścić trudno bo jednak co ego to ego ... 

Załączone miniatury

  • 7.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No właśnie, kwiatuszki, trawka a u nas zimno tak, że spotkałem zaledwie dwie osoby na rowerach. Niby pogoda bardzo ładna, słoneczko, błękit ale zimny północny wiatr bardzo ładnie selekcjonuje rowerzystów z rana, Kiedy to się cholera skończy.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
No właśnie, kwiatuszki, trawka a u nas zimno tak, że spotkałem zaledwie dwie osoby na rowerach. Niby pogoda bardzo ładna, słoneczko, błękit ale zimny północny wiatr bardzo ładnie selekcjonuje rowerzystów z rana, Kiedy to się cholera skończy.
Pozdrowienia

Za tydzień.
Ciesz się, że możesz pokręcić na świeżym powietrzu. U mnie tylko rower stacjonarny, ale codziennie zwiększam obciążenie i kadencję przy zachowaniu 40 minutowego treningu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc A zrobiłeś coś z tym gipsem czy czekasz? Pozdrowienia

W środę jadę zdjąć resztę szwów i przy okazji zabiorę aircast, żeby mi zdjęli gips a założyli bucik. Jak byłem tydzień temu na zdjęciu szwów, to trafiłem na lekarza Ukraińca, który na prośbę o zdjęcie gipsu i zamianę na aircast odpowiedział, że orteza jest droga i nie refunduje jej NFZ. Na sugestię, że mogę sobie kupić orteze, nie otrzymałem odpowiedzi. Na prośbę o zestaw ćwiczeń, odpowiedź była następująca - a jak chce pan ćwiczyć z nogą w gipsie :). Na szczęście przynajmniej na zewnątrz goi się bardzo ładnie, niektórzy się śmiali kto mi taki wzorek zrobił, a teraz wygląda to naprawdę dobrze. Dla porównania: Dołączona grafika Dołączona grafika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę jadę zdjąć resztę szwów i przy okazji zabiorę aircast, żeby mi zdjęli gips a założyli bucik. Jak byłem tydzień temu na zdjęciu szwów, to trafiłem na lekarza Ukraińca, który na prośbę o zdjęcie gipsu i zamianę na aircast odpowiedział, że orteza jest droga i nie refunduje jej NFZ. Na sugestię, że mogę sobie kupić orteze, nie otrzymałem odpowiedzi.
Na prośbę o zestaw ćwiczeń, odpowiedź była następująca - a jak chce pan ćwiczyć z nogą w gipsie :). Na szczęście przynajmniej na zewnątrz goi się bardzo ładnie, niektórzy się śmiali kto mi taki wzorek zrobił, a teraz wygląda to naprawdę dobrze. Dla porównania:
14c69b7dc2a40232da5a77522d4524a9.jpg
66c96ec4013c1de8be16dfb3d7994560.jpg

Cześć

Goi się normalnie. Teraz pamiętaj, żeby szramę uelastycznić, żeby Ci się nie rozlazła i ćwicz.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No właśnie, kwiatuszki, trawka a u nas zimno tak, że spotkałem zaledwie dwie osoby na rowerach. Niby pogoda bardzo ładna, słoneczko, błękit ale zimny północny wiatr bardzo ładnie selekcjonuje rowerzystów z rana, Kiedy to się cholera skończy.

Pozdrowienia

to zalezy w ktorej czesci USA - na poludniu juz upaly po 30 stopni - u mnie, jak mogles zobaczyc na zdjeciach (mam cieniutkie spodnie)  waha sie w   jakichs od 7/8 do (czasami) 20 - i tak lubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy w ktorej czesci USA - na poludniu juz upaly po 30 stopni - u mnie, jak mogles zobaczyc na zdjeciach (mam cieniutkie spodnie)  waha sie w   jakichs od 7/8 do (czasami) 20 - i tak lubie

Cześć

A ja pól godziny temu wróciłem z pracy i pierwsze i ostatnie parę km jechałem w gwałtownym opadzie śniegu. Taka zabawa. :)
POzdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zaraz skończy rowerkowanie:

  • - Ostatni weekend pokazał, że zachowania (ludzi -red.) nie zawsze były właściwe. Postarajmy się zachować dużo większą dyscyplinę - zaapelował minister zdrowia
  • - Ostatni weekend nie napawa nadzieją, że te restrykcje, które wprowadziliśmy, były wystarczające - dodał
  • - Trzeba rozważyć wprowadzenie dodatkowych regulacji w walce z koronawirusem. Premier Mateusz Morawiecki ogłosi je we wtorek - zapowiedział z kolei szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...