Skocz do zawartości

Prognoza Pogody


Marcin33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mobilizacja bo długopis wygra. Nikt poza wiarą na niego nie głosuje. Pora powiedzieć nie notariuszowi i śmieszniej pierwszej jak to nazwać to coś. Pierwszej która atrament podaje.


Właśnie na kochamnarty napisałem o podziale między księstwa mazowieckie i łowickie, w kontekście jazdy rowerem, jakże proroczo. Hołownia za Trzaskowskim, pozostaje elektorat Bosaka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe gdzie jutro dokładnie pierdyknie.

Największa chwiejność będzie w Kotlinie Kłodzkiej i w linii Wrocław - Poznań. Cape może sięgnąć 2000. Ale te burze nie są tak całkiem oczywiste. To będą zjawiska w strefie frontowej. Może będzie, a może nie będzie. Bardziej na spokojnie niż z przytupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa chwiejność będzie w Kotlinie Kłodzkiej i w linii Wrocław - Poznań. Cape może sięgnąć 2000. Ale te burze nie są tak całkiem oczywiste. To będą zjawiska w strefie frontowej. Może będzie, a może nie będzie. Bardziej na spokojnie niż z przytupem.

Daj proszę znać jak będzie szykować się warun w Lesznie. Coś tam sobota niedziela mam nadzieje. Studiuje RASP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa chwiejność będzie w Kotlinie Kłodzkiej i w linii Wrocław - Poznań. Cape może sięgnąć 2000. Ale te burze nie są tak całkiem oczywiste. To będą zjawiska w strefie frontowej. Może będzie, a może nie będzie. Bardziej na spokojnie niż z przytupem.

Pierdyknie i to mocno. Chyba najgorzej na Dolnym Śląsku. Byle u mnie był spokój. Powstanie piękny MCS do tego kto wie czy nie trąby powietrzne nawet f3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj proszę znać jak będzie szykować się warun w Lesznie. Coś tam sobota niedziela mam nadzieje. Studiuje RASP.

RASP jest fajny. W sobotę być może da się polatać ale bez szału. Za to niedziela powinna być dużo sympatyczniejsza. I w sobotę i niedzielę w kierunku na północny zachód. Andrzej jak chce latać to się ze mną konsultuje. Dołącz do niego i chętnie będę Wam podpowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RASP jest fajny. W sobotę być może da się polatać ale bez szału. Za to niedziela powinna być dużo sympatyczniejsza. I w sobotę i niedzielę w kierunku na północny zachód. Andrzej jak chce latać to się ze mną konsultuje. Dołącz do niego i chętnie będę Wam podpowiadał.

Andrzej Sz ? Wysłałem  priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdyknie i to mocno. Chyba najgorzej na Dolnym Śląsku. Byle u mnie był spokój. Powstanie piękny MCS do tego kto wie czy nie trąby powietrzne nawet f3.

Może tak a może nie. A może gdzieś w pobliżu Poznania:;) Niekoniecznie będzie z przytupem, na razie jest spokojnie. Mój nos mówi że raczej żadnego armagedonu nie będzie, wieczorem się przekonamy ile jest warty:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojnazmiana fakt. Jednak ja chciałbym by każdy Polak oddał głos nawet jak notariusza nie popieram. Piękne jest to w demokracji że każdy (nie według PiS) jest równy i każdy ma głos. Plakat i notariusza i pana R może u mnie na posesji wisieć bo każdy ma wybór. Jednak dla wyznawców wiary w PiS plakaty trzeba zrywać a kto nie jest za notariuszem ten nie jest Polakiem. Edit: pierdyknie chyba i u mnie. Niebo bezchmurne słońce praży ale wiatr chce głowę urwać. Baner Rafała to fruwa jak szalony

Nie pierdyknie, powietrze nad Tobą jest pozbawione chwiejności. Masz nad sobą letnią odmianę Halnego. Świadczą o tym chmury typu AcLent, które są świetnie widziane na satelicie. Więc zapomnij o jakichkolwiek burzach. A że piździ, jak to przy Halnym:;)

Co do drugiego, to nie są równe wybory. Po stronie doktora Dudy jest w wybory zaangażowany cały potężny aparat naszego państwa. Oczywiście łamią w ten sposób prawo, ale kto jest im w stanie tego zabronić? Ktoś kiedyś powiedział, raz zdobytej władzy.... Więc jest to walka Dawida z Goliatem...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierdyknie, powietrze nad Tobą jest pozbawione chwiejności. Masz nad sobą letnią odmianę Halnego. Świadczą o tym chmury typu AcLent, które są świetnie widziane na satelicie. Więc zapomnij o jakichkolwiek burzach. A że piździ, jak to przy Halnym:;) Co do drugiego, to nie są równe wybory. Po stronie doktora Dudy jest w wybory zaangażowany cały potężny aparat naszego państwa. Oczywiście łamią w ten sposób prawo, ale kto jest im w stanie tego zabronić? Ktoś kiedyś powiedział, raz zdobytej władzy.... Więc jest to walka Dawida z Goliatem......

No u mnie nie pierdyknie bo teraz sprawdziłem. Aparat państwa jest na tyle bezczelny że policja na moje wezwanie wręcz była zła że ich wzywam do zerwania plakatu pana R. Myśleli pewnie że baner parobka króla był zerwany i pędzili a tu takie rozczarowanie. Swoją drogą fajnie mieć prezydenta który śpi z żoną w nocy a nie czeka na telefon naczelnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miał być jutro szmpan i kawior w basenie a tu klops pogodowy

Sam wiesz jak jest.
Krewetki podrożały.
Szampan drogi od zawsze.
Będzie piwo i karkówka.
A basen? Wystarczy siostrę poprosić:-)
PS co znaczy mój nick i ile liter?
Czy ss to jest ukryta opcja?
Disclaimer: pojedyncze było zajęte.
Więc ilość liter zupełnie przypadkowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś prognoza na zimę. Mieliśmy patologiczną zimę i wiosnę. Wszystko wskazuje na patologiczne lato. Jesień hmm w październiku śnieg na nizinach to całkiem możliwe. Co do zimy wszystko zależy od La ninio. Obecnie wydaje się że właśnie na zimę wszystko się odwróci w stronę ciepła. Jednak fusy fusami a obecne lato pokazuje co znaczą. Oby jednak trend zimna się utrzymał. Jednak nic nie trwa wiecznie. Obecnie brakuje tylko 500 km by zamiast patologicznego zimna było rekordowe ciepło. W skali świata jesteśmy o włos od 45 stopni. Tak blisko a jednak tak daleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czerwiec. Był cieplejszy niż wskazuje na to norma. Od 1 do do 3 stopni powyżej normy. Był też rekordowo mokry (brawo dla Łukasza który to przewidział) jednak powodzi brak co tylko pokazuje skalę suszy z jaką mamy obecnie do czynienia. Lipiec też będzie powyżej normy chodź to już pewnie dla tych którzy nie pamiętają normalnego lata może być szokiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...