Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. Harenda ???

    • 19 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  2. Harenda-był może ktoś?

    • 1 odpowiedź
    • 2,3tys. wyświetleń
  3. Hintertux czy Zell am ziller jutro

    • 19 odpowiedzi
    • 5,2tys. wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 5,1tys. wyświetleń
  4. Hintertuxer czy Kaprun

    • 3 odpowiedzi
    • 2,6tys. wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2,4tys. wyświetleń
  5. Hokchar , Saalbach czy Zillertal?

    • 19 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
  6. Ile trwa sezon na Slowacji?

    • 10 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
  7. Imienny skipass?

    • 6 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  8. Jak działa free ski?

    • 7 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 939 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  9. Jak nie Livigno, to co? 1 2 3

    • 56 odpowiedzi
    • 6,4tys. wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
  10. jaka sytuacja na kasprowym?

    • 5 odpowiedzi
    • 4,7tys. wyświetleń
  11. Jaki region Włoch wybrać?

    • 19 odpowiedzi
    • 2tys. wyświetleń
  12. Jaki stok po 16 - Ustroń, Wisła

    • 1 odpowiedź
    • 821 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 879 wyświetleń
  13. Jaworzyna a Wierchomla

    • 14 odpowiedzi
    • 4tys. wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 3,6tys. wyświetleń
  14. jazda nocna zakopane

    • 4 odpowiedzi
    • 2,3tys. wyświetleń
  15. Kamieńsk czy Bałtów

    • 1 odpowiedź
    • 1,5tys. wyświetleń
  16. Kappl i trasa nr 15

    • 10 odpowiedzi
    • 3tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...