Jump to content

moloo

Members
 • Posts

  77
 • Joined

 • Last visited

About moloo

 • Birthday 04/20/1973

Recent Profile Visitors

834 profile views

moloo's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Dedicated
 • Reacting Well
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

2

Reputation

 1. Jakie warunki na Kasprowym, ktoś był ostatnio. Na stronie PKL piszą, że Goryczkowa TRUDNE.
 2. Jedzie ktoś w ten weekend. Jestem z Bielska-Białej, nie mam z kim jechać (muszę jeszcze co prawda w domu ogarnąć, ale nie będzie może problemu). I jeszcze na ten weekend nie mam auta - czyli będę prosił o odbiór spod bloku - bo u mechanika, będzie w przyszłym tygodniu.
 3. Jadę w najbliższy weekend na Chopok, ale mamy już ekipę. Potem do 3 króli nie jeżdżę - jakoś w tym okresie dużo ludzi. W planach Moltaler, ale jeszcze nie określony termin - coś styczeń - luty. Jakbyś jechał to pisz, bo ja nie do końca zawsze mam z kim jechać. P.S. Bielsko-Biała
 4. Mam w domu dwie pary butów. Nordica SpedMachine 130 z sezonu 2019/2020 Nordica Doberman 130 z sezonu 2019/2020 (różnica w cenie to 90 zł, więc pieniądze nie wchodzą w grę) Ogólnie oba modele leżą idealnie, wiadomo ciężko przetestować w domu, w pokoju, ale nie ma wyjścia ... Doberman - delikatne problemy przy wkładaniu i ściąganiu - skorupa dość skutecznie drapie wysokie podbicie, które mam. A zakładam je w plus 20 a nie w minus 20 stopniach. Ktoś ma jakieś uwagi, spostrzeżenia, opinie ... Dzięki za każdą radę
 5. To już chyba zostaje przyszły sezon - ja jeszcze w tym roku na Majówkę do Tatrzańskiej Łomnicy, ale nie z BB, będę blisko więc sobie podjadę. Kupujesz sezonówkę - bo tak szczerze nie do końca mam z kim jeździć na Chopok.
 6. Wybieram się 9-10 kwietnia 2022 na Chopok - nie wiem czy to będzie zakończenie sezonu czy jeszcze nie. Wyjazd z BB - tak, żeby na spokojnie być przed otwarciem na dole. Mam zarezerwowany nocleg dla 2 osób, dwa oddzielne łóżka - za ok. 145 zł / 2 osoby. Ale jakby ktoś chciał tylko transport a nocleg sam sobie znajdzie to nie ma problemu, w 4 powinniśmy się zmieścić. Paliwo ostatnio wyszło mi koło 180-200 zł. Jak ktoś chętny niech pisze.
 7. Wybieram się 9-10 kwietnia 2022 na Chopok - nie wiem czy to będzie zakończenie sezonu czy jeszcze nie. Wyjazd z BB - tak, żeby na spokojnie być przed otwarciem na dole. Mam zarezerwowany nocleg dla 2 osób, dwa oddzielne łóżka - za ok. 145 zł / 2 osoby. Ale jakby ktoś chciał tylko transport a nocleg sam sobie znajdzie to nie ma problemu, w 4 powinniśmy się zmieścić. Paliwo ostatnio wyszło mi koło 180-200 zł. Jak ktoś chętny niech pisze.
 8. Sprzedam 1 voucher na Wiślański Skipass. Cena 50 zł - dałem za niego 60 zł, ale wyskoczył mi wyjazd w 3 Doliny i już go raczej nie wykorzystam.
 9. Chopok 12 lub 13 marzec w zależności kiedy będzie lepsza pogoda - no chyba, że zbierze się ekipa na dwa dni z noclegiem - ale nocleg pasowałoby ogarnąć wcześniej. Mam 3 miejsca w samochodzie, myślę, że zmieścimy się na spokojnie. Wyjazd z BB w sobotę ok. 5:15 (odbiór do dogadania, nawet spod domu 🙂 ) jeździmy do końca, razem albo każdy sam w swoim tempem, swoimi umiejętnościami. Koszt paliwa dzielimy na liczę osób - kiedyś wychodziło to ok. 120 zł (całość), ale teraz ... paliwo z dnia na dzień coraz droższe więc pewnie będzie wyżej. W przypadku 2 dni - w niedzielę jazda też od rana do końca.
 10. Chopok - niedziela - jeden dzień. Dwa, a nawet trzy wolne miejsca w samochodzie. Wyjazd z Bielska - Białej koło 5:15, parkujemy w Lucky, jeździmy cały dzień - na razie ma być 10h słońca, więc pogoda zapowiada się ok. Paliwo ok. 140 zl, podział na liczbę osób.
 11. Hahaha ... nie tylko im się dostało 🙂 🙂
 12. Ktoś na Chopok by się nie wybrał z BB w niedzielę ? Chętnie bym pojechał, ale samemu paliwo się nie kalkuluje - niedziela ma być najlepsza pogodowo - po opadzie.
 13. Jakby ktoś jutro był na Chopoku - o 11-11:15 piwo w Kwaśnickim w Jasnej  
 14. Mam do odstąpienia karnet 4 godzinny na BSA - za darmo. Dwa warunki : - odbiór karnetu osobiście - Bielsko - Biała - karnet jest już na moim e-skipassie i po wykorzystaniu chciałbym, żeby e-skipass do mnie wrócił. Chętnych zapraszam na priv.
 15. Ktoś z Bielska albo przez Bielsko nie wybiera się czasem na Chopok w niedzielę - 10.03 ?
×
×
 • Create New...