Jump to content

Toro

Members
 • Posts

  228
 • Joined

 • Last visited

Toro's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Toro

  Jasna Chopok

  Będę z kumpelą. Ona narty, ja deska. Cechy charakterystyczne - na desce mam zajefajną księżniczkę na smoku, niezbyt ubraną Ew. bardzo krótkie Rossi mini 121 cm.
 2. My z kumpelą jedziemy jutro, wracamy wtorek. Do zobaczenia na stoku
 3. Toro

  Jasna Chopok

  Znajomi (spora rodzina 2+3 albo 2+2, zależy jak liczyć) dali się namówić swoim znajomym na ferie na Chopoku. Sprawdzili ceny kwater (dość niskie) ale nie sprawdzili cen karnetów. Trochę przysiedli jaki im pokazałem cennik Jasnej A oni z tych wiecznie początkujących, co jeżdżą trochę za karę Nie wykorzystają potencjału ośrodka. Są jakieś karnety rodzinne? czasowe? Inne sensowne rozwiązanie chopokowe? Pięciodniowy karnet dla jednej osoby kupowany z wyprzedzeniem to 158E. Na stronie Gopass nie widzę opcji karnetów młodzieżowych, dziecięcych, czasowych etc. Z góry dzięki za pomoc.
 4.   Dzięki, nie potrafiłem tego na szybko odgrzebać na ich stronie. Czyli czekamy na śnieg
 5. Panowie, wyłączenia to tylko 27-31 grudnia 2019 i 4-5 stycznia 2020? Mam wrażenie, że w poprzednim sezonie było ich więcej? Próbuję to odgrzebać na ich stronie i nie potrafię znaleźć.   Piotr
 6. Jest ktoś teraz w Szczyrku? Taki apel znalazłem na Fejsie, chyba okazja na darmową flaszkę ‎Bartłomiej Rzepka‎ do Snowboard - zajawka, pomoc, dyskusje. PILNIE POTRZEBNA POMOC - Musimy z kolegą wracać do domu ze #Szczyrk Mountain Ski Resort, a zamknęli nam przed nosem kasy i nie możemy oddać sprzętu- pilnie potrzebna osoba, która dałaby radę oddać za nas sprzęt DO 9 RANO 14.02. Odwdzięczymy się jak należy!!! Wiemy, że musimy zaufać obcemu, ale jesteśmy wybitnie zdesperowani!
 7. Dzięki. Na razie kombinuję jak ustawić wyjazd. Dwóch moich kumpli z rodzinami będzie - jeden w Szczyrku, drugi w Korbielowie - może pomogą załatwić jakąś singlową kwaterę. Do Pilska podchodzę ostrożnie - byłem tam dwa razy i źle trafiłem z pogodą/dojazdem/kwaterą. Poza tym nie znam tamtejszych tras w lesie a wiem, że można wylądować na Słowacji Nastawiam się w dużej mierze na las, ale mam cykora. Na razie jestem sam, a taka jazda nie jest zdrowa Chłopak na grupie freeride napisał właśnie, że na Pilsku dużo głębokich studni śnieżnych.  
 8. Bardzo źle. Na Chopoku do tej pory max 4-8 minut (normalnie 0-2 minuty), poza paroma korkami przy wyłączonych niektórych kanapach.
 9. Panowie i Panie, spodziewać się dużego tłoku i kolejek do kanap w najbliższym tygodniu 28.01.-03.02 ? Jestem rozpieszczony Chopokiem, gdzie prawie nie czeka się na krzesełko. Ciągnie mnie do lasu na Duzym Skrzycznym w grę wchodzi też Pilsko.
 10. Toro

  Jasna Chopok

  Zajrzałem na stronę "akcjonariuszy" i sprawdziłem profity. Tylko w słowackiej wersji językowej są odnośniki do "profitów". I tu zonk - piszą o basenach, Szczyrbskim i Szczyrku. O Chopoku ani słowa. Trochę to niepokojące. http://www.tmr.sk/akcionarsky-klub/  
 11. Toro

  Jasna Chopok

  Mi do szczęścia wystarczy Chopok i Szczyrk. W Wierchomli jest coroczna impreza testowa sprzętu, fajnie tam wpaść. Może jeszcze Alpy na tydzień? Sprawdzę benefity.
 12. Toro

  Jasna Chopok

  Mam wrażenie, że akcje należy kupować na wiosnę-lato, przegapiłem termin. A szukają czegoś w Austrii? To byłoby ekstra. Przedpłatę (70E) już zrobiłem, więc wypadałoby do jutra dokupić pełny karnet. Co najwyżej, po zakupie akcji, odstąpiłbym go (legalnie, przez przepisanie) komuś, kto się spóźnił. Z tym, że rozważam Szczyrk (baaaardzo lubię to miejsce za możliwość jazdy po lesie). Tak więc, musiałbym kupować 130 akcji, żeby mieć sezonówkę i tu i tu. Po cichu liczę, że przeskoczę w tym sezonie 25 dni jazdy.
 13. Toro

  Jasna Chopok

  Weź mnie nie wkurzaj IMHO za późno na kupowanie teraz, powinienem się ogarnąć w maju.
 14. Toro

  Jasna Chopok

  Żebym dobrze zrozumiał - mogę kupić Basic + Szczyrk i jeździć w Szczyrku w dni wyjęte z sezonówki słowackiej? Jaki był w zeszłym roku koszt karnetu hmm, 1 dzień i 3 dni? Zastanawiam się czy kupować sezonówkę szczyrkowską za 100E czy kupować pojedyncze karnety.
 15. Ufff, kubek zaakceptowany. Kolor odpowiada pazurkom, sukience, lakierowi na samochodzie, kotu, firankom, szafkom w kuchni tylko lekki zgrzyt z narzutą na kanapie. A, i trzyma temperaturę. Pantone - faktycznie, przecież w tym biznesie stosunkowo równy podział pci
×
×
 • Create New...