Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

  1. Sillian - Hochpustertal

    • 4 odpowiedzi
    • 1,2tys. wyświetleń
  2. Ski Amade - ferie zimowe

    • 10 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
  3. Ski Juwel czy Nauders?

    • 6 odpowiedzi
    • 4tys. wyświetleń
  4. ski safari marzec austria

    • 1 odpowiedź
    • 784 wyświetleń
  5. SkiAmade - który rejon najlepiej

    • 3 odpowiedzi
    • 2,8tys. wyświetleń
  6. skiamade wieczorna jazda

    • 5 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
  7. Skipass na Kasprowy za 99 zł

    • 3 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 2,1tys. wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 4,4tys. wyświetleń
  8. Słowacja-wyjazd w marcu

    • 1 odpowiedź
    • 753 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1tys. wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  9. Śmigać na nizinach

    • 19 odpowiedzi
    • 2,2tys. wyświetleń
  10. Snowshow -- opinie

    • 6 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  11. Soelden czy Stubai?

    • 7 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
  12. Spinderovy Mlyn

    • 19 odpowiedzi
    • 5,6tys. wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  13. Spytkowice... i co w pobliżu ?

    • 5 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
  14. St. Anton/ "Ski Arlberg"

    • 1 odpowiedź
    • 785 wyświetleń
  15. Stok dla początkujących - BT/MC

    • 9 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  16. stoki w Kappl Austria

    • 5 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,4tys. wyświetleń
  17. Strbskie Pleso - noclegi

    • 2 odpowiedzi
    • 755 wyświetleń
  18. STUBAI KWIECIEN

    • 11 odpowiedzi
    • 1,7tys. wyświetleń
  19. Stubai styczeń, szukam szkółki

    • 16 odpowiedzi
    • 1,8tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...