Jump to content

zz10/zibi

Members
 • Posts

  76
 • Joined

 • Last visited

zz10/zibi's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1.   Krzesło musi jechać szybciej niż taśma, inaczej byś nie wsiadł bo by cię taśma wywiozła
 2. Jeśli jedziesz pierwszy raz to będziesz mocno zawiedziony. Góra nie chodzi więc zostaje tylko dół. Niewiele jak na kilka dni pobytu. Niestety nie widać żadnych opadów na horyzoncie. 
 3. Sporo rzeczy kupiłem na Ali- mam status VIP - i trochę to pojąłem. Chętnie pomogę w ogarnięciu zakupów jednak przestrzegam przed kupnem podróbek ze znakami towarowymi. W przypadku zatrzymania w cle problemem nie jest zapłacenie vatu czy cła ale sprowadzenie podrobionych towarów a więc spotkanie z kancelarią prawną prowadzącą daną markę. Kary sięgają kilku tys zł. Również zabronione jest sprowadzenie oryginalnych produktów (takich na Ali nie ma). Może to zrobić tylko firmowy dystrybutor.
 4. Wydaje mi się, że dobrze by było aby te ogłoszenia o sprzedaży nie pokazywały się w "wyświetl nową zawartość" gdyż może okazać się, że od góry do dołu będą same ogłoszenia co byłoby mocno irytujące. 
 5. Mam tak samo. Wolę czytać posty niż pisać coś dla zaistnienia na forum. Po drugie, jeżeli już coś zostanie napisane a nie daj boże skomentowany zostanie jakiś wielopostowiec to jest już przes..rane. będzie 1000 "pustych" postów w odpowiedzi na jeden. Odechciewa się pisać. Dodam tylko, że moim zdaniem większość postów tak zwanych np. ośmiotysięczników nadaje się tylko do kosza lub do moderacji z racji braku meritum lub nawet w związku z nieposzanowaniem innych forumowiczów. Jest chyba potrzebna zmiana dotycząca właśnie działu ogłoszeń dla starych forumowiczów.  
 6. Nie pomyślałeś, że trzeba być zalogowanym użytkownikiem żeby oglądać statystyki.
 7. Byłem wczoraj na 2 godz i jak rok temu stwierdzam, że nie stać mnie na kieleckie stoki. 2 osoby z dojazdem koło 100pln. Porażka. A telegraf jeszcze drożej. 
 8. ja   http://www.skibachle...k/Ceny/Lanovka/
 9. Ok. dzięki za konkretną odpowiedź
 10. Dzięki chodziło mi o tą drogę ss242 i ss242d, która lepsza, ale już podejrzałem na googlach.
 11. I ja w tym roku wymyśliłem sobie szusy w Val Gardenie, a ponieważ lubię mieć wszystko poukładane to podpowiedzcie mi czy google pokazuje właściwą trasę? Chodzi mi o końcówkę od przełęczy do ortisei, bo wybrało mi jakieś podrzędne drogi. Druga sprawa to opłaty. Rozumiem, że potrzebuję standardowo winetki na Czechy i Austrię oraz co dalej ? Opłata za przełęcz i autostradę dokąd? Jak tam dojechać?   https://mapy.google....563741,1.120605
 12. Co Ci nie pasuje w parkingach nie wiem?Oświetlenie z jednej strony ma 99 % stoków.Ty widzisz tu minusy a ja gdzie indziej.Np. brak karnetu w godz 9-15 czy 15- ...No i te ceny.
 13. Skąd dokąd. Jeżeli z miast połączonych koleją lub pks to najtaniej i najszybciej nadać u konduktora w pociągu lub u kierowcy, a odebrać w miejscu docelowym też u konduktora lub kierowcy. Sam tak robiłem i było ok.
×
×
 • Create New...