Jump to content

Ein

Members
 • Posts

  71
 • Joined

 • Last visited

Ein's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Dzięki za opinie -- rdzeń nie jest uszkodzony, po prostu ślizg jest zdarty w tym miejscu. Poorientuję się trochę w serwisach i zaniosę do jakiegoś.
 2. Cześć. W Livigno śnieg topnieje w oczach, ziemia i kamienie wyłażą, i niestety w ostatnim tygodniu zdarzyło mi się zatrzymać na kamieniach, przez co uszkodziłem ślizg -- dziura chyba do rdzenia, oto zdjęcie: http://img339.images...iurawlizgu.jpg/ Czy ta dziura (po wypełnieniu) może mieć wpływ na jazdę? Czy narta będzie jakoś słabsza? Domyślam się, że ślizg będzie bardziej podatny na uszkodzenia w tym miejscu, ale czy jakoś to wpłynie na samą konstrukcję narty? I co z tym zrobić? No już chyba tylko dobry serwis pomoże. Czy znacie jakieś dobre, profesjonalne miejsce we Wrocławiu, gdzie mi porządnie tę dziurę wypełnią? Pozdrawiam, E.
 3. "Możliwość zwiedzania całego terenu Ośrodka przy pomocy połączonego systemu wyciągów, dobra organizacja i utrzymywanie tras we wzorowym stanie to najkrótsza wizytówka Ośrodka Narciarskiego "Czyrna-Solisko" w Szczyrku."
 4. Jeszcze tutaj: http://www.top-narty.pl//gabel/
 5. No tak! Zapomniałem, że kretów i dżdżownic w Dolomitach nie ma.
 6. Włosi dali radę w Ponte di Legno (Val di Sole) coś takiego zrobić, to czemu my nie możemy dać w Szklarskiej Porębie
 7. Miałem okazję używać jakichś rekreacyjnych kijków Gabela z uchwytami Biomatrix (takimi jak te z linka) i były baaardzooo wygodne! Na ten sezon mam zamiar kupić swoją parę.
 8. Ein

  Szkla kontaktowe

  Chcesz powiedzieć, że do tej pory jeździłeś bez gogli? A jak świeciło ostre słońce to też?
 9. Przecież prawdę mówi. Tak przynajmniej było w lutym
 10. Nie mam konkretnego modelu upatrzonego. Rozmiar 26.5 a flex ok. 70-80. Zależałoby mi, żeby but był jak najlżejszy... O, dzięki. Zaraz to przejrzę.
 11. Sprawdzę. Akurat cenom w Quattro daleko do przystępnych... Allegro całkowicie odpada.
 12. Witam. Jako że okazało się, że muszę na gwałt kupić nowe buty (poprzednie są trochę za duże -- źle je dobrałem), to szukam dobrego sklepu we Wrocławiu z przystępnymi cenami i przyjazną obsługą Polećcie jakieś punkty! Pozdrawiam, Ein. PS. Jeżeli to zły dział, to przepraszam, ale nie wiedziałem, gdzie dać.
 13. Jeździłem na CS w ten weekend (sob-nd). Warunki bardzo fajne, chociaż po południu spod wywianego śniegu wyłaził lód i było dosyć ciężko. Ludzi baaardzooo mało -- zero stania w kolejkach (no może czasami 1-3 osoby) a na stokach luz. Ośrodek mi się bardzo spodobał ze względu na w/w oraz zróżnicowane stoki. Trasy czerwona i czarna dosyć wymagające, za to niebieskie bardzo łatwe i przyjemne. Do tego mały snowpark dla chcących się pobawić. W okolicach stoków można pośmigać trochę przez laski
 14. Witam. Chciałem się wybrać na jeden dzień w sobotę do Herlikovic, by trochę poćwiczyć styl (dlatego nie zależy mi na wypasionym ośrodku) i mam pytanie: orientuje się ktoś jakie warunki panują na stokach? I czy dużo ludzi? Pozdr., E.
×
×
 • Create New...