Skocz do zawartości

Gdzie na narty?

Ogólna dyskusja na temat panujących warunków, ośrodków i wyciągów narciarskich.


421 tematów w tym forum

    • 4 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
  1. Nocleg przy autostardzie w Niemczech

    • 5 odpowiedzi
    • 1,6tys. wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 929 wyświetleń
    • 38 odpowiedzi
    • 7,1tys. wyświetleń
  2. Nowy wyciąg w Wiśle - Malince!!

    • 9 odpowiedzi
    • 1,1tys. wyświetleń
    • 59 odpowiedzi
    • 8,9tys. wyświetleń
  3. Odległość Austrii od Polski.

    • 12 odpowiedzi
    • 1,5tys. wyświetleń
  4. Opady w Austrii

    • 19 odpowiedzi
    • 4tys. wyświetleń
  5. Oravice - pytanie o ceny

    • 1 odpowiedź
    • 811 wyświetleń
  6. Oświetlone stoki a alpach

    • 18 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
  7. Otztal - plan na 4 dni

    • 12 odpowiedzi
    • 4,6tys. wyświetleń
  8. Palenica w Szczawnicy 1 2

    • 33 odpowiedzi
    • 5,2tys. wyświetleń
  9. Passo del Tonale - Włochy - opinie 1 2 3

    • 51 odpowiedzi
    • 7,8tys. wyświetleń
  10. Pejo

    • 2 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  11. Pierwszy raz w Alpy - gdzie jechać ?

    • 14 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
  12. Początkujący rusza w ALPY

    • 5 odpowiedzi
    • 974 wyświetleń
    • 1,3tys. odpowiedzi
    • 116tys. wyświetleń
  13. Polish days

    • 14 odpowiedzi
    • 3,5tys. wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 2,4tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 3,7tys. wyświetleń
  14. Puławy Górne - Beskid Niski 1 2

    • 25 odpowiedzi
    • 2,7tys. wyświetleń
  15. pytanie laika o Kasprowy - szreń

    • 5 odpowiedzi
    • 998 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,9tys. wyświetleń
  16. Ranking Stacji Narciarskich

    • 9 odpowiedzi
    • 1,3tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...